Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Väga hea, kui saab. Proovin siis ka mingi aeg tellida sealt. Vaatasin ja uurisin neid vedelikke siin ja tekkis küsimus, et kas siin foorumis sellist inimest ka on, kes on jäänudki ühe maitse peale? Et nagu suitsuga, leiad oma margi ja jääd selle juurde. Ma näiteks viimased 10 aastat sinist L&M- i tõmmanud. Või mahladega ikka nii, et tüütavad ära? JazZi kodulehelt leidsin ühe näpuka, sul Vamo diameetriks pandud 22 m :D Mõni, kes veel asjast ei tea mitte tuhkagi võib vaadata, et vabsee... kui palju neid akusid sinna sisse siis panema peab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsetega on jah see asi, et isiklikult mina peale nädalat ühe maitse tirimist enam seda väga ei tunne...Cola maitse näiteks mul üks lemmikumaid aga peale mõnda päeva cola tõmbamist pean midagi muud tõmbama kuna maitse muutub lihtsalt magusaks ja väga colat ei erista. Ja mahladega on ikka pigem see asi, et tahaks neid nagu nautida mitte lihtsalt kaelast ära saamise pärast tõmmata nagu tavasuitsuga see pikema staaži puhul kipub olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi lennujaamas mingeid probleeme ka e-sigareti kasutamisega on olnud? Ise lendan suht tihti, euroopa siseselt siis. Kuna vist mingi 50 ml vedelikku võis pardale võtta, siis selle hulgaga, mis sisse valatud ei tohiks vist probleeme olla. Pardal kindlasti aurutada ei tohi, aga lennujaama siseselt... ausalt öeldes pole mitte kordagi näinud, et keegi oma mahapulgaga seal ringi jalutaks. Võibolla kardetakse tähelepanu, et mis junni see tõmbab? Täna vanemtüürile näitasin Vamot, see arvas, et ta ei julgeks, et ikka imelik sellisega inimeste ees olla. Mul küll savi, kui võib, siis on ees ka. Vähemalt ei pea lennujaamas sinna 2x3 m putkasse siis enam ronima ja neidki kaob juba suurematest lennujaamadest üsna kõva tempoga. Aga jah, seda arvasin ise ka, et mahlaga nii ikka pole, et tekib lemmik ja selle peale jäädki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoia nats hinge kinni, kui ei taha, et teised auru näevad.

samas minu arust lihtsam on kysida teenindajalt. kui tõesti ei luba, siis läheb käiku esimene variant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryanairi Düsseldorfi terminalis küsisin, et kas tohin e-sigaretti teha. Öeldi, et tohib. Malaga lennujaamas tegin ka, keegi ei tulnud midagi ütlema. Lennukisse minnes tuleks clearod ära tühjendada, päris mehiselt hakkavad need lekkima rõhumuutuse peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryanairi Düsseldorfi terminalis küsisin, et kas tohin e-sigaretti teha. Öeldi, et tohib. Malaga lennujaamas tegin ka, keegi ei tulnud midagi ütlema. Lennukisse minnes tuleks clearod ära tühjendada, päris mehiselt hakkavad need lekkima rõhumuutuse peale.

rõhu muutus.

aga kui nats lahti keerata, et õhk ligi pääseks, siis 10000m peal peaks kõik ok olema.

ise pole veel e-suitsetajana lennanud, aga loogika ytleb, et peaks töötama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lennukisse minnes tuleks clearod ära tühjendada, päris mehiselt hakkavad need lekkima rõhumuutuse peale

Selge, see tuleb küll meelde jätta kohe.

hoia nats hinge kinni, kui ei taha, et teised auru näevad

Hinge kinni hoidmisel ei tule mingit auru jah? Ei väga hea koht see foorum siin ikka. Endal mul pole veel varustustki, aga kõigile küsimustele saab adekvaatsed vastused. Üks küsimus veel. Kas see aur mida te välja puhute, olenemata maitsest on lõhnatu? Natuke imelik oleks kui teed nt. õunamaitselist kodus ja kõik toad on seda õunaaroomi täis. Loodan, et ikka nii pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aroom on väljahingatud aurus õrnalt tunda. Sõltub muidugi ka mahla aroomisisaldusest aga üldiselt pole see mingi õhuvärskendaja, mis hingematvalt kaua aega lehkab (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryanairi Düsseldorfi terminalis küsisin, et kas tohin e-sigaretti teha. Öeldi, et tohib. Malaga lennujaamas tegin ka, keegi ei tulnud midagi ütlema. Lennukisse minnes tuleks clearod ära tühjendada, päris mehiselt hakkavad need lekkima rõhumuutuse peale.

rõhu muutus.

aga kui nats lahti keerata, et õhk ligi pääseks, siis 10000m peal peaks kõik ok olema.

ise pole veel e-suitsetajana lennanud, aga loogika ytleb, et peaks töötama (psühho)

Ma täitsin 3 clearot ära, et kohale jõudes ei peaks kohe täitmisega tegelema hakkama. Õnneks pakkisin need kilekotti, sest kohale jõudes ja clearosid vaadates, olid need pooltühjad ja kilekott oli kõik seest mahla täis. Muidugi oli mul vahemaandumisega lend, et üles ja alla käidi 2 korda. Ühe korraga oleks äkki ainult veerand välja lekkinud. Tagasilennul olin targem, vedelikku oli sees ainult selles clearos, mis oli otseselt aku otsas. Lennukis keerasin clearo aku küljest maha ja hoidsin salvrätis. Läbi tuli ikka, seda just õhkutõusul ja maandumisel. Üleval ei leki enam midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin siis ka omale Paypal konto teha, panin kõik andmed sisse, mis vaja, krediitkaart mul Mastercard (Swed). Kirjutasid siis seal, et võtsid mult nüüd 1.50 maha, et selgituses siis 4-ja kohaline pinkood, mis tuleb nüüd kaardi autentimiseks paypal kontol sisestada. Küsimus selles, et kui oma krediitkaardi väljavõtet vaatan, siis pole sealt küll miskit maha läinud. Eile päeval sai konto tehtud. Või läheb seal lihtsalt aega rohkem, enne kui maha läheb kaardilt? Autentimiskoodi sisestamiseks on aega 4 päeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei olnud bronni ka näha 2 päeva hiljem võeti maha. Aga see mille nad su kaardi kinnitamiseks võtavad saad tagasi ka paypali rahana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, praegu ei näita mingit bronni ka. Seda nad siin mainisid jah, et ikka selle raha saab tagasi. Ah ju siis homme või ülehomme läheb maha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuhu kõik aurutajad kadunud on? viimane post täna 9:57 :o

Tööl või naudivad viimaseid soojasid päevi ning tossavad mätta peal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas tracking näitab ka et kaup istub tollis? Uurin ikka oma pakki mis 06.08 teele pandi ja nii fasttech kui ka singapurpost väidavad, et pakk on saadetud eestisse. Eesti posti tracking näitab ainult et 06.08 singapurist väljasaatmist.Äkki ongi pakk tollis aga EP pole seda registreerinud ja seepärast tracking ei näita, et pakk eestis kusagil kopitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata korra hv ebay teemat, kellelgi oli seal täpsem träkingu leht

Aga kui mul tellitud asjad on tolli läinud, siis on asi eestisse regatud (raamatud venemaalt)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, praegu ei näita mingit bronni ka. Seda nad siin mainisid jah, et ikka selle raha saab tagasi. Ah ju siis homme või ülehomme läheb maha.

Sellega läheb jah paar päeva aega ja raha jääb sinu paypali kontole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas tracking näitab ka et kaup istub tollis? Uurin ikka oma pakki mis 06.08 teele pandi ja nii fasttech kui ka singapurpost väidavad, et pakk on saadetud eestisse. Eesti posti tracking näitab ainult et 06.08 singapurist väljasaatmist.Äkki ongi pakk tollis aga EP pole seda registreerinud ja seepärast tracking ei näita, et pakk eestis kusagil kopitab.

mul oli hispaaniast saadetud asi umbes sama moodi kadunud. nemad väitsid et on eestis ja saatsid mulle ka tõenduse. eesti post väitis et pole, ei huvitanud eesti poolt ka hispaania posti träkingud ega miskit. raiuti nagu rauda, et pole ja kõik. miski aja möödudes ilmus pakk välja lihtsalt. eesti post on täiesti süüdimatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...