Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

See kuulutus jookseb ilmselt kõigis maakonna lehtedes. Ma võin eksida, aga minu arust ehitusfoorumis väga head selle firma kohta ei räägitud. On nagu midagi meeles paari aasta tagusest jutust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teine asi, mis meenus, on see, et erinevates maakondades/valdades on võimalik taodelda jewrotoetust veevärgi rajamiseks. Meil just avatakse taotlemise voor ja max. toetus projekti kohta on 6500 seeklit, projektis tuleb 33,3% kuludest ise kanda. (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas selle väikese asja pärast tasub vägivaldseks minna? ;)

Kui aku siiski täis saab, võib laadija ju veel backup'ina vanaduspõlve pidada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on üks jobu ego usb laadija, mis ei lõpeta laadimist. Kas lõikan juhtme pooleks?

Selle jutu peale meenub mu esimene e-suits ehk nikoreksi ego sigma. Komplektile anti kaasa eraldi karbis laadija ning paluti blisterpakendis olnu ära visata, sest see tegevat täpselt sama asja :D

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on üks jobu ego usb laadija, mis ei lõpeta laadimist. Kas lõikan juhtme pooleks?

Selle jutu peale meenub mu esimene e-suits ehk nikoreksi ego sigma. Komplektile anti kaasa eraldi karbis laadija ning paluti blisterpakendis olnu ära visata, sest see tegevat täpselt sama asja :D
Kui seda soovitust jagas Tartu Maxima nikoreksi müüja, siis sealt on muidki pärle tulnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten points, kivi3. Shääri nalju. Võib ka PS (psühho)(esiga)

Seal üks hea jutuga noorhärra. Maikuus polnud tal õhkõrna ettekujutust, millise takistusega võiks olla nende poolt müüdav CE4, aga see ei seganud tal seda numbrit firmasaladuseks kuulutamast. Samasuguseks ärisaladuseks kuulutas ta nikorexi vedeliku VG/PG vahekorra.

Aga muidu on tore tüüp ja tasapisi areneb ka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D no mina olin sinna sattudes selles valdkonnas täielik lammas. Kui nüüd ostma läheks, siis ilmselt "ehitaks" neile...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on minu maja ümbruse mupsikud väga aktiivseks muutumas. Sellepärast uurikski natuke teepeenral parkimise kohta, ehk on kellegil kogemusi.

Antud kohas on aastaid pargitud ja varem pole probleemi olnud(va kuu-kahe tagune hoiatuskiri mupolt mis tundus olema mõne kohaliku pensionäri isiklik leiutis. Valge A4 paber kuhu oli suurelt taustaks mupsikute logo pandud :D)

ehk siis õuealal on tee servas porine koht kuhu alati pargitud on, mupo otsustas seda nüüd haljasalaks nimetama hakata. Mina arvaks, et see on rohkem nagu teepeenar. pärast kerget guugeldamist tuli välja selline link kus on kirjas:

Haljasala kohta puudub tõesti liiklusalastes õigusaktides legaaldefinitsioon. Samas kohtupraktikas on lähtutud haljasala määratlemisel nö tavapärasest elukäsitlusest. Ka teepeenra puhul on lähenemine sarnane haljasalaga - lähtuda tuleb tavapärasest ja loogilisest elukäsitlusest. Teepeenar kuulub olemuslikult tee-ehituslike teeosiste hulka ning seetõttu võib järeldada, et teepeenar tee ehituse käigus rajatud teeosa. See tähendab, et teepeenar ei saa põhimõtteliselt tekkida isetekkelisel moel, näiteks teega külgneva haljasala sagedasel kasutamisel parkimiseks.

Maaomaniku loa olemasolu on kohtupraktika kohaselt nõutav. Luba ei pea olema kirjalik, vaid võib esineda ka muul tõendataval kujul.

Selle järgi oleks tegu tõesti haljasalal parkimisega, olin valmis juba alla andma, aga siis turgatas pähe selline mõiste nagu pinnastee(allikas riigiteataja)

81) tee on jalakäijate või sõidukite liiklemiseks avatud rajatis või maaomaniku poolt liikluseks ettenähtud muu ala. Tee koosseisu kuuluvad ka teepeenrad, eraldus- ja haljasribad. Olenevalt pealiskihist jagunevad teed kattega teeks, kruusateeks ja pinnasteeks. Kattega tee on tsemendi, tuha või bituumeniga töödeldud materjalist kattega (asfalt-, tsementbetoon- või muu selline kate) ning kiviparketi ja munakivisillutisega tee. Kruusatee on kruusast, kruus- või killustikliivast või killustikusõelmetest tee. Pinnastee on põllu-, metsa- või muu selline pealiskihita tee, mis on teeks rajatud või sõidukite liikumise tulemusena selleks kujunenud;

Ehk siis sellele mõeldes, parkisin hoopis pinnasteel?

Siinkohal ka küsimus, on keegi mupoga sellel teemal vaielnud ja edu saavutanud või meenutab asi pigem tolliga vaidlemist?:D

ps: Muidugi oleks lihtsam see 20 eurtsi trahvi ära maksta ja eluga edasi minna, aga sellisel juhul oleks maja eest kadunud 5 parkimiskohta nagu niuhti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aidake lammast.

Mis äppiga ma saaks vaadata, kus suunas asuvad koordinaadid

Näiteks:

N59°20

E27°11

 

Google mapsiga ma sellist kohta nagu ei leidnud, kus koordinaatide järgi otsida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohtla nõmme kant? Lükka koordinaadid lihtsalt googli otsingusse ja esimene link kohe näitab kus asub.

Tahad Levira raadiojaama pihta panna v (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohtla nõmme kant? Lükka koordinaadid lihtsalt googli otsingusse ja esimene link kohe näitab kus asub.

Mul vaja antenni suunata.

Aga leidsin maverick nimelise äppi, see näitab suunda.

Krd radiolinja pani oma 4G tööle ja tallinna peal on mul mux2 kanalid piixus :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks küsimus, et kas Spezzi naine võtab talt kõik teenitud raha ära ja mehele ei anna sentigi? Vaene Spezz peab kogu aeg ühtesi ja samu valgeid riideid kandma, hea et naine neid pestagi lubab :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks küsimus, et kas Spezzi naine võtab talt kõik teenitud raha ära ja mehele ei anna sentigi? Vaene Spezz peab kogu aeg ühtesi ja samu valgeid riideid kandma, hea et naine neid pestagi lubab :cry:

Jah ja siis ta teeb iga nädal uue ühistellimuse, et natukenegi taskuraha saada, kuid naine saab iga kord haisu ninna ja võtab raha ära (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks küsimus, et kas Spezzi naine võtab talt kõik teenitud raha ära ja mehele ei anna sentigi? Vaene Spezz peab kogu aeg ühtesi ja samu valgeid riideid kandma, hea et naine neid pestagi lubab :cry:

äkki tal pappi nii palju, et iga päev uued riided

Nagu Monk, sama ylikond kogu aeg (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see oleneb millises pudelis ostsid, kui pudelil on tilgakujuline logo peal siis 10ml 3 tilgast piisab, kui seda logo ei ole siis pane lihtsalt maitse järgi, kellele meeldib magusam, kellele mitte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ter kallid kaasmaalased

 

Olete yhed suured nuhid, ehk nuhite mulle hea hinnaga Fusion ProGlide Styler 3-in-1 välja (psühho)

 

Alla 20 jevro oleks ok

tyr kas see on nii uus asi, et seda normaalse hinnaga ei saagi kusagilt?

Pool hiinat läbi käinud, amazon.de ok hind, aga shiping juurde 10€ :x

 

Euronicsist ma seda ka ostma ei hakka põhimõtteliselt. Pealegi rakveres seda pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...