Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Mini viviga kogemus puudub, aga kui valida CE5 ja T3 vahel, siis mina isiklikult võtaks T3. Asi selles, et mulle endale meeldib T3'e mahedam aur ning T3'e on võimalik suht põhjani tõmmata. Samas pole ma try hit'e eriti tundnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, punane sobiks värvi poolest hästi aga kas ce5 on parem valik kui t3 või mini vivi nova?

Ce5 ja mini vivi nova peaksid sama coili kasutama, eeldusel et on sama firma omad, seega mahtuvuse vahe ainult.

T3 on vana asi, siis võta juva EVOD.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVOD ei pidanud väga kena jääma selle peleoni 1100 aku küljes ja Kangertech 650 aku on väike. Tellisin ikkagi T3 komplekti.

*krdi raske on neid asju tellida kui käes asju näppida ei saa. Loed vaid mingeid arvustusi netist ja proovid hea õnne peale siis midagi tellida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust te omale lõua kraapimiseks terasid ostate? Ma eelnevalt dx.com saanud pitu partiid mach3 terasid mis ei jäänud meil poe müüdavatele millegagi alla(va hind-7 kopikatega tuli 4 tera) kuid enam seal pole. fasttehhist võtsin ühed prooviks kuid lauanuga lõikab ka paremini :cry: krt töö nõuab, et lõug oleks igapäevaselt sile ja kodumaisest kaubandusvõrgust ma neid osta ei jõua. Peab vist laskma rätipeade juurest tuua- usa poes oli seal 8 tera mingi 12 taala(2007 aastal) kui meil siin pidi nelja eest 167 kr välja käima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roheline on pehmodele. Kollane on meeste jook. Pardel on pehmodele, ma jooksen verest tyhjaks pärast. Öllesummer on tra teab kellele, ehk isegi tulen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...