Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kiire küsimus: millega saab voolu stabiliseerida? Mul maal liinilõpp ja alajaam kaugel. Pidevad kõikumised keeravad kodutehnika prse. Lambid laes vilguvad lausa. Tahaks miskit sellist asjandust digiboxile ja arvutile ette panna. Et siis selline variant: Seinakontakt läheb selle asja sisse ja sealt edasi saab arvuti voolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups

Ja mitte mingi odav junn, mis suudab vaid elektrit hoida, vaid kallim, mis suudab ka voolu kõikumistele vastu astuda. Sisendeid peaks piisavalt olema, et lähiymbrude tavaar taha toppida.

Sellega muideks hiljem hea ee käest pappi nõuda. Salvestab logid (Y)

Kuid mudelitest mul aimu pole, pole vaja läinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

online UPS'i jah siis vaja et voolu kvaliteetseks tagasi teeks, 600W võib väheks jääda kui TV ka veel taga.

arvuta oma elektroonika toiteplokkide väärtused kokku (max võimsusel lähevad seadmed ikka väga harva tööle) ja jäta tööle kusagil 2/3 peale siis on eluiga ka tagatud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sul vaid kõigub või kaob see ka vahel ära?

Viimase puhul see nagu ei tohiks sobida.

Mina ja elekter...... njah.

Aga tänapäeva seadmed peaks kannatama 240v ära lyhiajaliselt, mis muudaks selle ylepinge suhtes mõttetuks.

Ärge palun mind lööge selle arvamuse eest (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaubamärk: Defender

Vastus: EI!!!

Samasse patta siis: d-link, A4, speedlink, trust.

Korralik APC või Eaton UPS ja ega muud valikut eriti polegi.

Ja ikka siis "online" UPS. Offline ja line-interactive ei ole normaalsed valikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ülepinget pole, on alla poole ikka. Ära ei kao. Aga vahest jääb lihtsalt väheseks, kui eeskülas lehmi lüpstakse või keegi keevitama kukub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et siis pinge stabilisaator ei sobi? Mul pole vaja ju telekat vahtida, kui voolu pole. Mul vaja, et ta siis töötaks normaalselt, kui vool on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et siis pinge stabilisaator ei sobi? Mul pole vaja ju telekat vahtida, kui voolu pole. Mul vaja, et ta siis töötaks normaalselt, kui vool on.

Seda sul just vaja ongi, mida soovitasin. Mul omal juba aastaid kasutusel ja hooletu elu - igasugusest elektrist teeb tip-top 220 või 230 - kuidas tahad (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui elekter alla kukub kui kõrval võimsused suureks lähevad siis pole sellest abi kuna tal panka ei ole kust juurde võtta, ehk mingi kondekas on aga see ainult väga lühiajalisteks kõikumisteks. UPS'l on akupank kust ta saab kui väheks peaks jääma.

et asi kindlalt korda saaks soovitan sul elektrikud kohale kutsuda ja las mõõdavad mis jamad sul seal toimuvad ja siis koos nendega juba mingi lahendus leida. muidu jäädki endale erinevaid vidinaid ostma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist, kas keegi oskaks öelda palju maksaks ego aku lühise eemaldamine ja Kes teeks ka seda Tartus?

Akuks on ostetud nicoreksist 900ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et odavam on uus osta kui lasta seda eestis remontida

(Puhtalt isiklik arvamus)

Pealegi, kas see 900mah polnud hoopiski väiksem?

Keegi siin lahkas seda (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga on äkki võimalik ise ka seda parandada(kaitset vahetada) või kuulub see ikka garantii alla?

kui vana see aku on?

skysmoke andis 6 kuud garantiid, nicorexi kohta ei oska öelda aga tõesti soovitan ka neilt uurida.

kui sealt abi pole siis nagu ka enne ütlesin et tartus remondib neid buytec: http://parim.ee/koduleht/buytec

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks 1 kuu vana olema.

aga kas see läheb ikka garantii alla vms?

nicorex lehel kirjas järgmine: http://www.cigarex.ee/content/3-kasutustingimused

 

Garantii

 

E-sigarettidele Garantii kuni 12 kuud!

 

Automizerid: 30 päeva

eGo Akud: 6 kuud

iTaste akud - 12 kuud

 

2=1 garantii 12 kuud akudele , toote meile 2 katkist Cigarex'i akut, anname vastu ühe TERVE!

E-vedelikele ja huulikutele garantii ei kehti.

Garantiiteenuse osutamise aluseks on originaal ostutšekk /arve ning võimalikult täpne rikke kirjeldus.

Transport garantiiremonti toimub kliendi kulul ning toode peab olema originaalpakendis.

Garantii ei kehti juhtudel kui tootel on füüsiline kahjustus või kulumine, toodet kasutatud mitte otstarbepäraselt, toode on valesti paigaldatud. Kauba tagastamisega seotud kulud tasub klient.

Kliendil on õigus garantii ajal kauba TASUTA remondile või samaväärsega välja vahetamisele.

NB! Tarvikute eraldi ostmisel kehtib garantii vaid Cigarex Klubi liikmetele! (Akud, automiseerijad jne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...