Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Selline mure siis, et tahaks led ribasi köögi mööbli külge kinnitada.

Hiinast telliks siis ledid aga kuidas anda talle voolu? mingi trafo vahele vms.?

Ehk oskab keegi midagi soovitada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin paar kuud tagasi endale kööki LED riba. Voolu tuleb talle anda kindlasti trahvo/toiteplokiga. Panin 5m led ribale toiteka ja testri külge ning 3A näitas. Kuna mul toitekas oli juba olemas 3,3A 12V, siis läks see käiku. LED ribast kleepisin kapi alla ca. 2m.

Soovitav oleks LED riba kleepida plekiribale või mingile aluprofiilile, mis toimiks jahutusena. Ise ma seda ei teinud muidugi, aga olen kuulnud, et nii võiks teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see toiteplokk toimib.

Kas ühte otsa ledi juhtmed ja teisest otsast tuleb siis 220 välja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsamalt öeldes jah :) 220V välja ei tule vaid läheb toiteplokki ning 12V tuleb välja (vms. muu pinge) ning väljatulevate juhtmete külge ühendadki led riba.

 

Edit:

Kui vähegi skeemi oskad lugeda, siis siin on üks lihtne ühendusskeem:

http://www.craftdata.co.uk/wp-content/uploads/psu.jpg

Selle skeemi järgi siis lähevad tuled põlema alustades viimasest tulest?

Muidugi toimub see silmnähtamatult aga loogiliselt võttes on nii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan Peleoni lehelt Joyetech vedelikke. Pakub valikut kas PG või VG aga mitte nende segu. Praegused Joyetech vedelikud on mul küll kohe originaalis segudena.

Oskab keegi selgitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan Peleoni lehelt Joyetech vedelikke. Pakub valikut kas PG või VG aga mitte nende segu. Praegused Joyetech vedelikud on mul küll kohe originaalis segudena.

Oskab keegi selgitada?

ma kodulehel ei leia suhet pg/vg

võib vabalt olla 95/5, siis sellisel juhul see kindlasti puhas PG/VG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan Peleoni lehelt Joyetech vedelikke. Pakub valikut kas PG või VG aga mitte nende segu. Praegused Joyetech vedelikud on mul küll kohe originaalis segudena.

Oskab keegi selgitada?

See Peleon'is PG kirjaga on PG/VG segu. VG kirjaga on VG.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis selle mõte on, topid tasku akusid täis kui välja lähed?

Mõte on kasvõi selles kui sa lähed kaunil suveõhtul taluõuel olevasse ja parimatest materjalidest ehitatud tualetti, siis ei vea mingi kilone pulk su suviseid pükse pidevalt alla. (psühho)

Lähed korraks kuhugi on hea võimalikult väike ja kerge kaasa haarata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas eestis müüb keegi mini ego 350-450 mAh akusid?

 

Posted Image

Eestis müügil neid näinud ei ole aga kui kiiret pole siis telli rumeeniast.

http://etigara-electronica.ro/lang-en/e ... 50mah.html

http://etigara-electronica.ro/lang-en/e ... 0-mah.html

 

Ema jaoks sai muidu üks selline ligi võetud. CE4'ga näeb väga normaalne välja ja kannatab paagitäie ära tõmmata, enne kui aku tühjaks saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igaks juhuks vihje: õige pinge ehk ka õige maitse langeb juba tükk aega enne aku päris tühjaks saamist ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volt ja watt on omavahel seotud läbi takistuse. Ehk siis volti muutes, muutub ka watt kui takistus jääb samaks. Ja ka vastupidi. Ehk siis saab ka kenasti hakkama vaid voldi muutmisega. Erineva takistusega clearosid kasutades oleks aga mugavam wattides reguleerimine - arvestaks kohe coilide erineva takistusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge pilt, seda ma arvasin. Seega poleks probleem. Mingi tabel oli ka kuskil, kus arvutused olid välja toodud, mitu volti surada ntx 2,0 coilile (Y) See vidin tundub ilusam lihtsalt, kui e-vic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole väga täpne tabel, lasen 2.0 takistusega coile 4,2-4,8 V. Keeran V alla kui kärssama hakkab, lihtsalt auru ei tooda muidu piisavalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...