Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Vamo on liiga korralik asi. Odavam oleks mul siis juba üks eVic pea tagavaraks osta.

Seda nüüd küll jah. Tegelt oli veel olemas ju mingi lihtne Joyetech'i pea (eGo-T Upgrade vms), mis peaks eVic'u toru külge sobima. Aga seda ilmselt eestist kohapealt ei leia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalik, et vedelikul kadus maitse ära, kuna unustasin üks öö korgi maha pudelilt?

Neid vahest hoitaksegi lahti meelega "stepping" vms oli selle nimi. PG vedelikel pidi olema komme ümbritsevaid maitseid juurde võtta ainult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalik, et vedelikul kadus maitse ära, kuna unustasin üks öö korgi maha pudelilt?

Neid vahest hoitaksegi lahti meelega "stepping" vms oli selle nimi. PG vedelikel pidi olema komme ümbritsevaid maitseid juurde võtta ainult .

Köögis räime praadides ärge unustage ühtegi pudelt lahti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalik, et vedelikul kadus maitse ära, kuna unustasin üks öö korgi maha pudelilt?

Neid vahest hoitaksegi lahti meelega "stepping" vms oli selle nimi. PG vedelikel pidi olema komme ümbritsevaid maitseid juurde võtta ainult .

Köögis räime praadides ärge unustage ühtegi pudelt lahti :D

Omad kurvad kogemused?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalik, et vedelikul kadus maitse ära, kuna unustasin üks öö korgi maha pudelilt?

Neid vahest hoitaksegi lahti meelega "stepping" vms oli selle nimi. PG vedelikel pidi olema komme ümbritsevaid maitseid juurde võtta ainult .

Köögis räime praadides ärge unustage ühtegi pudelt lahti :D[/qute]

 

Omad kurvad kogemused?:D

:D:D:D sedand mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalik, et vedelikul kadus maitse ära, kuna unustasin üks öö korgi maha pudelilt?

Neid vahest hoitaksegi lahti meelega "stepping" vms oli selle nimi. PG vedelikel pidi olema komme ümbritsevaid maitseid juurde võtta ainult .

Köögis räime praadides ärge unustage ühtegi pudelt lahti :D[/qute]

 

Omad kurvad kogemused?:D

:D:D:D sedand mitte

Samuti mähkimislaua kõrvale ei tasu ka panna :P Ok kisub OT-ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina saan aru, et keelatud on tubakast saadud ained või osad, aga kui nikotiin on saadud mujalt kui tubakataimedest.....anna minna :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D Mida iganes, aga siiski üks lõik veel samast vastusest:"Kui alaealine sigaretti tarbib, siis ta peab samuti teadma, millega on tegu. Üldjuhul tubakast saadud nikotiini neis e-sigarettide ampullides on ja lihtsam on alaealisena seda mitte tarbida. ", oluline lõik punane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu Vivi Nova'l oli originaalis selline ilma otsikuta coil:

Posted Image

 

Tagavaraks kaasa sain aga kas sellist torukesega coili:

Posted Image

 

Torukestega ei ole siis originaal? Samas torukesega lahendus toimib palju paremini kui algne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

need alumised peaks CE5 coilid olema, minul kahjuks sarnased ei sobinud kuna ülemist korki ei saanud lõpuni kinni keerata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildid on suvalised netist võetud. Mõte oli lihtsalt näidata, et ühel on üleval toruke ja teisel ei ole. Muud erinevust ei tuvastanud. Torukese peaks saama ka ühelt teisele ümber tõsta. Küsimus oli lihtsalt selles, et kas originaalis neil on see toru üleval või mitte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See auguga metallseibi lahendus kippus mul lekkima kui juhtus külili olevat. Metalltorukesega on aga kõik tip-top olnud. Eks ma hoian need torukesed siis alles ja tõstan järgmistele coilidele edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu vivi nova kloonil on see toruke olemas aga ta on selle metallseibi osa mis silikoni sees lahtiselt elab. muu metalliga ta ühenduses pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vision'i Vivi Nova'del on see silikoon lihtsalt toru kujuga ja seal sees on metallist lehter vms.

Vision'i karbil on V tähe peal punased triibud.

Nende omaduste järgi peaks saama kindlaks teha kas tegu on originaal Vision'i tootega.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, mul on siis kaks Vivi Nova clearot. Must on Jazz käest ostetud Vivi Nova STV, mis oli karbis ja tagavara coilidega aga ma ei tea mis mudel see teine on, ostsin selle koos eVic'uga ja karpi kaasa ei saanud. Sellele saab veel soovi korral panna hõbedase korpuse ümber.

Posted Image

Reaalsuses tundub see minu jaoks tundmatu Vivi Nova asjalikum, kuna õhuvool on parem tänu allservas olevatele aukudele aga nagu ka pildilt näha, on see tiba kobakam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...