Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Puht praktilisest küljest vaadatuna eelistan ka Vamot. Kujutan ette kui iTaste peaks pori või muu hullema sisse kukkuma, siis jäädki igasuguseid vahesid ja soppe puhtaks urgitsema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist? Ole siis hea ja muljeta kindlasti (Y)

ei, meie yhiselt poola sõbralt :)

Seal kyll odavam, aga mis teha. Esiteks ei lootnud nii kiiresti evic korda saada, teiseks, ega mul kahju pole ka spezzile raha anda. Ta on alati kõiki aidanud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist? Ole siis hea ja muljeta kindlasti (Y)

ei, meie yhiselt poola sõbralt :)

Seal kyll odavam, aga mis teha. Esiteks ei lootnud nii kiiresti evic korda saada, teiseks, ega mul kahju pole ka spezzile raha anda. Ta on alati kõiki aidanud (Y)

Ega selles originaalpakendis on lihtsalt 2tk Iclear30-t ja 3tagavaracoili juures ning ma ei saanud aru kas selles Peleoni omas ei olnud seda pikka teleskoopi(mida ma isiklikult nagunii ei kasuta) ka, aga asi on minu hinnangul korralik ja näeb hea välja ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere:) Kas Tln kohapeal kuskil on Inawera kauplus v miski kontakt nr. Tahaks osta Vamo V2 sealt täna, olen juhuslikult täna linnas:) v müüb keegi enda Vamo maha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakkuda Lavatube V2 , eGo lcd displeiga aku vastu :) 5148692

liigutame selle asja mõttes 'müügi' alla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harjusin ä selle Lavatube v2 hega ei vahetagi ära:)

sama asi on ka muude asjadega, kasutage natuke aega ja harjute ära. ei pea kohe myyma hakkama.

ma ostsin ka hiire, algul oli wtf, kui ebamugav. päevaga oli selge, et tavalist rotti ma enam eales ei osta (psühho)

 

Posted Image

 

miks te nii kärsitud olete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama hiir, aga väike Anywhere MX on minu jaoks mugavam... Aga see on vist OT juba :)

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

aku mahtuvus ei puutu siin asja, mõlemal on kas 18650 või 2x 18350. ehk aku mõõt teil mõlemal sama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...