Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Roheline on pehmodele. Kollane on meeste jook. Pardel on pehmodele, ma jooksen verest tyhjaks pärast. Öllesummer on tra teab kellele, ehk isegi tulen.

Ma kollast ei saa (õlut) , vaja pärast asjalik ka veel olla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardel on pehmodele, ma jooksen verest tyhjaks pärast.

no kellel see delikaatne ja pehmo nahk siis on :lol:

 

Aga jah paljud kurdavad, et niidab naha maha. Ka pardel vajab tehnikat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uued nekrutid tulid, hea kabineti aknast vaadata, nagu robotid marsivad riviplatsil :D:D:D:D:D parem käsi ja parem jalg liiguvad koos ette, tra ma ei või :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

uued nekrutid tulid, hea kabineti aknast vaadata, nagu robotid marsivad riviplatsil :D:D:D:D:D parem käsi ja parem jalg liiguvad koos ette, tra ma ei või :D:D:D:D

mul kah üks sõber läks täna kuppi. tunnen kaasa (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uued nekrutid tulid, hea kabineti aknast vaadata, nagu robotid marsivad riviplatsil :D:D:D:D:D parem käsi ja parem jalg liiguvad koos ette, tra ma ei või :D:D:D:D

No kas ta'nd nii hull lausa on? Mõned Buratinod vast leiduvad, aga valdav enamus peaks ju ikka kõndida oskama. :) Või on instruktor "naljamees" ning annab nimme vastavaid käsklusi, et omadele šõud teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah, see suht myyt, et mida pikem seda parem (esiga)

Töötaja loeb

staabeldamisest räägid ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Vivi Nova aurustajal kadus see kummi tihend ära mis huuliku sees oli, ja nüüd luriseb ja asi kuidagi vale, või pole see tihend tähtis üldse ja jama milleski muus v :?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks see on tähtis ikka, kui sa sealt lisaõhku vahele tõmbad sisi tekibki lurisemise effekt, aga ma ei saa aru kuidas see sul ära kadus, see on ikka päris kõvasti seal huuliku küljes, ma tahtsin seda kunagi vahetada ja nägin omajagu vaeva, et see sealt kätte saada, aga kui sul ei ole uut tihendit, siis pane kasvõi väike tiba teipi huuliku ümber, ilma selle tihendita ta loksub ka sul seal ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ikkagi ma ei saa aru, kusskohas sul seal huuliku sees see tihend oli, huuliku ümber on tihend, clearo kaanel isegi pole tihendit, ainuke mis seal tihendab on coili kummist kate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ise ka sealt pisikese silikoonrõnga leidnud .. imestasin tükk aega, et mis selle otstarve ta on ja prügikasti rändas. Tundus täiesti kasutu vidin ja STV on ainus clearo, mis ei ole mitte kunagi mitte ühtegi korda lurisenud =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...