Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kas tracking näitab ka et kaup istub tollis? Uurin ikka oma pakki mis 06.08 teele pandi ja nii fasttech kui ka singapurpost väidavad, et pakk on saadetud eestisse. Eesti posti tracking näitab ainult et 06.08 singapurist väljasaatmist.Äkki ongi pakk tollis aga EP pole seda registreerinud ja seepärast tracking ei näita, et pakk eestis kusagil kopitab.

mul oli hispaaniast saadetud asi umbes sama moodi kadunud. nemad väitsid et on eestis ja saatsid mulle ka tõenduse. eesti post väitis et pole, ei huvitanud eesti poolt ka hispaania posti träkingud ega miskit. raiuti nagu rauda, et pole ja kõik. miski aja möödudes ilmus pakk välja lihtsalt. eesti post on täiesti süüdimatu.
Täna just rääkisime jeesusega sellest sinu kadunud Hispaania pakist :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakkusin ka fasttechile, et pakk kuidagi kaua teel, et pangu uus teele muidu küsin raha tagasi kuid nad soovitasid kannatlikkust üles näidata, Fakk, minu asi pole kannatada, nende mure on mulle pakk toimetada lubatud ajaga. Paypal võttis neilt raha tagasi ja tegin uue tellimuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kunagi oli ka selline lugu, et sain papi tagasi paypali kaudu, aga asi jõudis ikka miski 2 kuu pärast kohale, tegin siis ise hiinlastele ettepaneku, et maksan uuesti. Nõusse jäid :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kunagi oli ka selline lugu, et sain papi tagasi paypali kaudu, aga asi jõudis ikka miski 2 kuu pärast kohale, tegin siis ise hiinlastele ettepaneku, et maksan uuesti. Nõusse jäid :(

No see on minu arvates kõige soliidsem asjade ajamise viis (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin siis ka omale Paypal konto teha, panin kõik andmed sisse, mis vaja, krediitkaart mul Mastercard (Swed). Kirjutasid siis seal, et võtsid mult nüüd 1.50 maha, et selgituses siis 4-ja kohaline pinkood, mis tuleb nüüd kaardi autentimiseks paypal kontol sisestada. Küsimus selles, et kui oma krediitkaardi väljavõtet vaatan, siis pole sealt küll miskit maha läinud. Eile päeval sai konto tehtud. Või läheb seal lihtsalt aega rohkem, enne kui maha läheb kaardilt? Autentimiskoodi sisestamiseks on aega 4 päeva.

Sai hiljuti sama asi läbi käidud. 10 min peale paypaly athenti oli pangakonto väljavõttel paypal makse 1,5 eur ja selle sees siis see 4 kohaline kood.

Vaata konto väljavõtet - mitte kaardi oma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain korda. Mingi jama oli/on mu ühendusega siin, nii et helistasin Swedi ja sealt öeldi mulle see number. Siiamaani ei näe seda netipangast, ükskõik mis väljavõtet vaatan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli hispaaniast saadetud asi umbes sama moodi kadunud. nemad väitsid et on eestis ja saatsid mulle ka tõenduse. eesti post väitis et pole, ei huvitanud eesti poolt ka hispaania posti träkingud ega miskit. raiuti nagu rauda, et pole ja kõik. miski aja möödudes ilmus pakk välja lihtsalt. eesti post on täiesti süüdimatu.

Kas tracking näitab ka et kaup istub tollis? Uurin ikka oma pakki mis 06.08 teele pandi ja nii fasttech kui ka singapurpost väidavad, et pakk on saadetud eestisse. Eesti posti tracking näitab ainult et 06.08 singapurist väljasaatmist.Äkki ongi pakk tollis aga EP pole seda registreerinud ja seepärast tracking ei näita, et pakk eestis kusagil kopitab.

mul oli hispaaniast saadetud asi umbes sama moodi kadunud. nemad väitsid et on eestis ja saatsid mulle ka tõenduse. eesti post väitis et pole, ei huvitanud eesti poolt ka hispaania posti träkingud ega miskit. raiuti nagu rauda, et pole ja kõik. miski aja möödudes ilmus pakk välja lihtsalt. eesti post on täiesti süüdimatu.

Mul oli Hiina pakiga täpselt sama, hiinlane raius, et pakk on Eestis, Eesti Post ütles ei tea pakist midagi. Võtsin PayPalist raha tagasi ja umbes kuu aja pärast oli pakk postkontoris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli Hiina pakiga täpselt sama, hiinlane raius, et pakk on Eestis, Eesti Post ütles ei tea pakist midagi. Võtsin PayPalist raha tagasi ja umbes kuu aja pärast oli pakk postkontoris.

Kahtlustan, et mul juhtub sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimaluse korral kanna sellisel juhul ikka rull tagasi eks.

Free shipping = kliendi najoobitamine? Pappi näevad nad nagu oma kõrvu, mina loobusin tehingust ja kui miskit ka kunagi jõuab minuni siis näen seda kui nendepoolset kingitust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ütlesid just, singapurpostil on hetkel palju tööd ja et ma ootaks veel natuke. Mida iganes. 10 päeva hiljem tellitud pakk on mul juba ammu käes mis kuradi töökoormusest nad seal jahuvad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ütlesid just, singapurpostil on hetkel palju tööd ja et ma ootaks veel natuke. Mida iganes. 10 päeva hiljem tellitud pakk on mul juba ammu käes mis kuradi töökoormusest nad seal jahuvad.

Jama jutt jah, 26.08 Singapurist teele pandud pakk oli täna hommikul ukse taga.

Samas, mul ühe Fasttechi pakiga oli nii, et Singapur Posti lehel oli info, et shipped to RO (Rumeenia), tracking koodi järgi otsisin pakki mööda maailma taga, ei leidnudki. Mingi aja pärast ilmus pakk välja Soomes, kus oli peal lisainfo, et antud pakki ei saa transportida lennupostiga, ja siis oli nädala pärast Eestis. Kokku rändas pakk natukene üle kuu aja, samas ei saa ma aru miks ta sellise ringi tegi, pakis olid clearod, colilid ja ilma aku elementideta tühi akukorpus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ütlesid just, singapurpostil on hetkel palju tööd ja et ma ootaks veel natuke. Mida iganes. 10 päeva hiljem tellitud pakk on mul juba ammu käes mis kuradi töökoormusest nad seal jahuvad.

Jama jutt jah, 26.08 Singapurist teele pandud pakk oli täna hommikul ukse taga.

Samas, mul ühe Fasttechi pakiga oli nii, et Singapur Posti lehel oli info, et shipped to RO (Rumeenia), tracking koodi järgi otsisin pakki mööda maailma taga, ei leidnudki. Mingi aja pärast ilmus pakk välja Soomes, kus oli peal lisainfo, et antud pakki ei saa transportida lennupostiga, ja siis oli nädala pärast Eestis. Kokku rändas pakk natukene üle kuu aja, samas ei saa ma aru miks ta sellise ringi tegi, pakis olid clearod, colilid ja ilma aku elementideta tühi akukorpus.[/quote

Mulle ütlesid just, singapurpostil on hetkel palju tööd ja et ma ootaks veel natuke. Mida iganes. 10 päeva hiljem tellitud pakk on mul juba ammu käes mis kuradi töökoormusest nad seal jahuvad.

Jama jutt jah, 26.08 Singapurist teele pandud pakk oli täna hommikul ukse taga.

Samas, mul ühe Fasttechi pakiga oli nii, et Singapur Posti lehel oli info, et shipped to RO (Rumeenia), tracking koodi järgi otsisin pakki mööda maailma taga, ei leidnudki. Mingi aja pärast ilmus pakk välja Soomes, kus oli peal lisainfo, et antud pakki ei saa transportida lennupostiga, ja siis oli nädala pärast Eestis. Kokku rändas pakk natukene üle kuu aja, samas ei saa ma aru miks ta sellise ringi tegi, pakis olid clearod, colilid ja ilma aku elementideta tühi akukorpus.

Ma olen sealt ainult akusid ka tellinud ja 10-12 päevaga peale maksmist on pakk Tapal olnud. Selle 10-12 päevaga on kõik mu 8 tellimust kohals jõudnud kuid üks Vamo set mille sõbrale võtsin uitab kusagil juba kuu aega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, aitähh, vana ketas hakkab otsi andma ja vaja uus sebida, mõtlen nüüd kust odavamalt saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...