Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Mine apteeki ja osta omale 10ml süstal ~10 senti tükk. Siis pane 0.5 - 1ml olenevalt tujust. Tilga suurus oleneb pudeli tilast, vedeliku paksusest, kui kõvasti pigistad, õhurõhust, jõuluvana habeme pikkusest jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägitakse et pidavat olema umbes-täpselt sama nagu kui tavasuits märjaks teha ja siis imeda

:D:D:D jama jutt

 

-- 13 Nov 2013 12:38 --

 

Üritan iclear 30 pööratavat huulikut vahetada plastiku vast kuid kuda krt selle rõnga sealt lahti saab :x

..seebiga seebiga ikka (psühho)

 

...ja mida krdit seal kaitseväes "talentidega" teete......kes siis Soome põgeneb,kui juba Tapa metsadesse ei saa varjuda... :shock:

 

(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine apteeki ja osta omale 10ml süstal ~10 senti tükk. Siis pane 0.5 - 1ml olenevalt tujust.

musta tilgaga pudelist ei soovitaks küll milliliitritega maitset lisada. See konsentraat, seega 3-5 tilka peaks 10ml peale juba küll olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei!

 

Küsimus, kui ma kasutan Nicorexi Ego SigmaT 650mAh akuga teist aurustajat, 8 nööriga, kas on võimalik, et see rikub akut? Ning, mida ma peaksin jälgima, kui ostan endale aurustajat? ( Sest ei näe mõtet raisata Nicorexi enda aurustaja peale niipalju raha :) )

 

Mihkel

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 nööriga jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osta spezzilt vision vt. Siis võid need nicorexi jamad taaskasutuskeskusesse anda :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D Mul läks Nicorexi üks aku katki aga rääkige kas need 10 eur maksvad akud 1100mAh on hinnapoolest normaalsed? Sest ei taha küll nicorexist uut osta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osta normaalne mod. Mitte ära jama nikureksiga. Maksab ehk jah algul nats rohkem kui hiina ime või samapalju kui nikureks, kui asi on seda väärt.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No asi selles, et hetkel pole rahaline seisund kõige parem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis ehk tõesti 10eurine egopulk ajab asja ära, pole mõtet nokureksi osta. Kogu nats ja osta korralik asi või jäta maha (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel olen siiski kiuste tavasuitsu ka teinud, nüüd hetkel sain Sigma tööle, vana aurusti oli ikka totaalselt läbi :D Tellin nikotiiniga vedelikku ja ehk saab suitsetamise mahajäetud :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole sulle suunatud aga mida inglit, ma ei saa aru sellistest inimestest nagu näiteks minu naisevend. Finanseerisin teda, andsin vana ego style pulgad + clearod + vedeliku, peale seda kui külass käis. Poiss suutis ilusti mingi 2 nädalat pea aegu ilma analoogita olla, kuid siis läks tüüp koju. Seal suutis mõlemad akud peesse keerata, võttis sõbralt kolmanda kasutusele. Vedelik sai otsa ja hakkas tõmbama tavapläru, vabanduseks tõi, et raha polnud.

Tõesti või? Olen liiga rikas, et odavalt läbi ajada! Jobu raisk.

MIdagi sama ka töökaaslasega. Algus oli hea, hakkas aurutama, tõmbas american tobacco mix või midagi taolist, et teised ei pidavat talle meeldima. Siis aga jättis aurutamise maha, et vedelik hakkab vastu. Ise plärades, et oi, tahab suitsetamist piirata. Püha silmakirjalikus. Pakkusin, et proovi puhast VG´d kuid 0 reaktsiooni ju tavapläru lihtsam teha. (relv)

 

Sama ka nende inimestega, kes vaatavad, et näe, pool kuud möödas, autuskomplekti jaoks pappi ei jätku, ehk kunagi hiljem, samas tõmbavad pakk päevas analoogi.

Ei pea ju tuumafüüsik olema, et numrid kokku lüüa, sest see raha läheb ju niikuinii välja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtte/Mõistuse laiskus

 

-- 21 Nov 2013, 22:36 --

 

Teine äärmus on jälle hirmkallilt kõike kokku kuhjata ja siis seda tervele ilmale kuulutada, kui hakkad asja nagu selgitama, siis lõpuks saavad aru, aga ei viitsi enne uurida, kuigi on ka enne linke ja aadresse jagatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Mul läks Nicorexi üks aku katki aga rääkige kas need 10 eur maksvad akud 1100mAh on hinnapoolest normaalsed? Sest ei taha küll nicorexist uut osta..

see nikureks on see samune 10€ aku, vaid logo peale pandud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see nikureks on see samune 10€ aku, vaid logo peale pandud (esiga)

(psühho) Nicorex ei teeks kunagi midagi sellist! Nicorex arendab oma tooteid! (psühho)

Selle pesuehtsaks näiteks on müügile paisatud uus hitt MT3 http://www.nicorex.ee/mt3-aurusti/

See on juba osutunud ülemaailmseks tegijaks, isegi Kanger on selle kopeerinud ning turustab edukalt Evodi nime all! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

see nikureks on see samune 10€ aku, vaid logo peale pandud (esiga)

(psühho) Nicorex ei teeks kunagi midagi sellist! Nicorex arendab oma tooteid! (psühho)

Selle pesuehtsaks näiteks on müügile paisatud uus hitt MT3 http://www.nicorex.ee/mt3-aurusti/

See on juba osutunud ülemaailmseks tegijaks, isegi Kanger on selle kopeerinud ning turustab edukalt Evodi nime all! :D

krd kallis on logo kleepimine :lol:

Sama raha eest saab.............5 sellist (psühho)

http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... omizer-5-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ju alles välja tulnud, nov 2013 kraam. Vaevalt juba kusagil on...

alibaba pakub 10 kaupa, mul yht vaja 8-)

 

eks jään siis ootama, kui keegi märkab, andke teada.

peaks mainima, et suht kobe näeb välja (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...