Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Tegelikult oma kogemustest võin väita, et ilma "spring loaded pin"-ita pole mõtet modi osta. Ja vist hetkel on asjalood nii, et eVic Mini ja Cuboid on " must be" ühe veipari varustuses :-D Nende masinatega ei eksi. Kui muidugi vahendeid on piisavalt, siis loomulikult Ruloo või mõni muu DNA200 :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikumaalt ostetuna on VTC mini muidugi oma hinda väärt, aga seal on ikka ka mitmeid asju suht valesti tehtud. Mingi pikema keermega paak otsa panna (nt. TFV4) ja mod käes kõndida proovida == kolks-kolks nagu velg, mille mutrid töökoja põrandale jäänud... Võimsuse (wattide) vähendamine TC-s (kujutlegem end staadionile: on aeg asuda stardipakule, ups, astusime paar sammu liiga kaugele, ent pole hullu, mõne meetri tagurdamise asemel jookseme õige rahva rõõmuks veel ühe ringi). Amprinäit, mida hirmuäratav hulk edasijõudnud veipereid foorumites peavad Jumala Sõnaks ning soovitavad teistelgi seda järgides elada. SS316 eelseadistatud TCR ca. 120 -- a mis krdi SS sellele vastab, huvitav? Ja tõsi, 92-ga ei pela tõesti. Siis see väga raskesti andestatav kebernöör kukkuva takistusega TC-s (enam mul pole seda küll olnud FW3-ga)...
 
Mis hääl see on, vinguandur hakkas tööle? Sorri! Ei, muidugi tasub osta

Hiinast või secondhandist.


Mõnus ekraan, akuvahetus lihtne, talutav välimus, TCR, norm takistusevahemik, hea aku pinge cutoff ja nii edasi...

 

---

 

Vahendeid on, aga põhimõtteliselt ei taha kahe-kolmest-varsti-neljast "akupakki". Mul neljane akukarp ja pigem hoian seda taskus.

Üks uskumatu asi juhtus -- hiljuti leidsin, et VTC on ikka natuke liiga väike mod ja ootan hetkel vähe toekamat 1x18650 modi. Uskumatu, ma ütlen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa- lihtsalt uudishimust küsiksin, milline 1 aku mod siis parem on /kui vtc mini

Nillisin Presat kunagi, aga kui nägin videot, kus ta lahti katkuti (DJLsb teeb seda alati, kui saab) sain aru et esimene suurem uputus võib selle ära tappa, +tolm muidugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Hommikumaalt ostetuna on VTC mini muidugi oma hinda väärt, aga seal on ikka ka mitmeid asju suht valesti tehtud.

Ära jumala eest hommikumaad maini, imestan, et ma pole AM veel saanud.   (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa- lihtsalt uudishimust küsiksin, milline 1 aku mod siis parem on /kui vtc mini

Nillisin Presat kunagi, aga kui nägin videot, kus ta lahti katkuti (DJLsb teeb seda alati, kui saab) sain aru et esimene suurem uputus võib selle ära tappa, +tolm muidugi

Ei, ma ei tea ega julgegi väita, mis 1x18650 parem on. Mitmed kiidavad Treebox'i, aga on ka kurtjaid. Mul on plaanis oma nahal ära katsetada SXK Nebula Zero 60W -- välimus meeldib. Vaatame, kas see Nickel Purity kõlbab ning kas ma suudan elada selle tema kiiksuga, et Purityt aeg-ajalt uuesti sisestada tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minule endale meeldib IPV D2, mul D3 ka tellitud nii, et varsti läheb D2 müüki ja  mitte seepärast, et D2 kehva oleks, vaid tahaks ajaga kaasas käia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitage mingit pisikest karpi, kus nodi hoida?

Hetkel pm https://www.dropbox.com/s/lxuaa8fkxos0lu4/2016-01-25%2014.21.33.jpg?dl=0 ja pildil olev nodi võiks ära mahtuda

see on suht suremas, plastik katki ja sisu seljakotis laiali      :twisted:

normaalne lukustus võiks karbil olla. klõpsakas, mis peake 10 korda järgi ei anna

http://spezz.ee/et/tarvikud/169-ego-kott-xxl.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tüüpiline, mul on sama asja olnud mitmeid kordi, omnivasse jõuab info alati viimasena

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole vist juba pea kaks aastat PG-d kasutanud. Kuna mul jäi mingi infektsioon kurku vinduma, siis otsustasin eile proovida 25% PG sisaldusega veipida (et desinfitseerib ja puha). Alul lisasin maitsestamata vedelikule PG-d ja üllatusin, kui tugev PG mõrkjas maitse on, kui sellega harjunud pole. Siis tõin e-piipside käest mingi walci "spetsiaalse sousti" -- et ehk maitsestaja peidab selle ära. Ei peida eriti miskit. Saan küll hakkama, aga siiski tahaks midagi...

 

Ühesõnaga kas keegi sama hädaga maadelnud ning oskab mõnd maitset soovitada, mis PG-d hästi varjaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walci kange mentool :D

Disclaimer - pärast pead paagi hoolega puhtaks pesema ja uue coili keerama/vati ära vahetama. See mentooli maitse lööb isegi peale mitut paagitäit muu vedeliku tõmbamist veel pisut välja kui paaki puhtaks ei pese ;)

 

AGA kurguinfektsiooniga mina just ei soovitaks PG-d. Kui kurk niigi haige on, pole mõtet teda lisaks veel PG-ga ärritada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult väljendusin natuke ebatäpselt. Probleem on siiski kõrgemal, mandlite ja ninaneelu kandis, kuigi see vist ei muudaks su nõuannet. See pole selline traditsiooniline põletikuline tunne, nagu viirusinfektsiooni ajal, vaid pigem nagu oleks viirusejärgset segadust ära kasutades mingid immigrandid seal kanda kinnitanud ning hoolega keskkonda reostama asunud. Ometigi eile õhtul ei olnud kripeldust ja täna hommikul tuli ninaneelust iseloomuliku erinilbe värvi ning konsistentsiga ollust ka vähem. Ja see totter seisund oli püsinud muutusteta oma kolm nädalat. Eks vaatab, mida lähipäevad toovad. Äkki saab platsi puhtaks ilma ravimiteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teab keegi mingit salanippi, kuidas 500x300x18mm liimpuitdetailist (kuusk) väike vääne välja saada. Lootsin seda uksena kasutada, aga üks nurk jääks ca. 3mm irvakile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...