Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

See on jah täitsa jube kuidas vedelikku kulub. Mulle meeldis see aeg (muidugi mitte veipimise kvaliteedi, vaid ainult vedelikukulu suhtes), kui panid hommikul paagi täis ning järgmise hommikuni selle peale mõtlema ei pidanud :D

Nüüd on aga reaalsus see, et kui ma täidan enda Zephi paagi umbes 70% peale, siis saan ma töö juures 4-5 korda sellega õues veipimas käia ning juba tühi. Muidugi kui ennast mõttesse või juttu rääkima unustad, pole ka ebareaalne paari korraga paak tühjaks aurata. Nikotiinitaluvus on siiski enamasti see, mis piiri ette tõmbab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vedeliku kulu, tänu tänu uute ja võimsamate seadmetega tuleb arvestada minimaalselt 1ml+ tunnis?

tegin test mis kestis 7hi:uwell 0.5/35w 9ml.egrip 1.2/15w 2ml,ego one mega 1.4/12,5w.2ml,olen ma veiphoolik?ravile minema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoreetiliselt saab sellise teha. See eeldab, et andur suudab lisaks kehvale nähtavusele tuvastada ka erineva lainepikkusega valguse murdumisnäitajad, tõenäoliselt on need aurul ja suitsul erinevad. Aga noh, gaasile spektraalanalüüsi tegev suitsuandur maksaks vist nii palju, et keegi ei tahaks seda osta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin test mis kestis 7hi:uwell 0.5/35w 9ml.egrip 1.2/15w 2ml,ego one mega 1.4/12,5w.2ml,olen ma veiphoolik?ravile minema?

+ lemo2 0.9/20w 1ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siin küpseb üks mõte peas ning ei oska seisukohta võtta kuidagi...

2012. a. sügisel sai peale 6-7 aastast suitsetamist see päeva pealt maha jäetud. Esialgne plaan oli, et ostan kokkuhoitud raha eest lotopileteid - tervist sellega ei kahjusta ning äkki isegi võidan midagi :D Pileteid muidugi väga palju ei ostnud, kuid maha sai jäetud ning sellest päevast sigaretti puudutanud ei ole.. küll sai siis aga umbes 1,5 aastat tupsu tehtud. Mingi hetk ostsin sõbralt e-sigareti ning sain ka mokatubaka harjumusest lahti (kuigi viimasele ei pane praegugi kätt ette, kui vahel harva mingit head pakutakse) ja siin ma nüüd siis olen. :)

Omajagu raha on erinevatele seadmetele kulutatud ning hulk kogemusi ammutatud, kuid pisut nagu kripeldab mõte, et jätaks uue aastanumbri tulekuga ka selle harjumuse seljataha. Samas olen siiski harjunud mingisuguse nikotiinikogusega enda organismis ning hetkel ei kujuta hästi ette e-suitsust loobumist...

Viimased kuu aega olen tunduvalt vähem veipima hakanud - tõenäoliselt sellepärast, et enamik erinevaid maitseid on läbi proovitud (ei mõtle nüüd kõiki erinevaid tootjaid ja vedelikke, aga maitseid üldiselt nagu magusad, mentoolised, puuviljased, tubakased jne) ning seade samuti midagi uut ei suuda pakkuda. Viimase osas andsin aga endale lubaduse, et rohkem nänni enam ei telli, kui just midagi katki ei peaks minema :D Vedelikud pikemat aega 0,3% nikoga, kuid 0% ei ole kuidagi raatsinud võtta - huvi on proovida, aga kardan et kahetseksin.

Seega nüüd selle postituse käigus jõudsin mõttele, et uuest aastast päris ei loobu, vaid hakkan nullkangusega vedelikke tegema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! Olen vahepeal veibimaailmast eemal olnud ja lihtsalt kimunud. Selle ajaga tuli välja midagi taolist nagu Stainless Steel coilid. Kasutan Xpro m80 ja tavalise kanthal coiliga kuna M80 ei oma toimivat TC'd. Mõtlesin osta Uwell Crown'i, ning reviewd vaadates sain teada et seal on ainult need SS coilid kaasas, ja mees kes reviewis seda kasutas seda mingi SS mode peal. Küsimus olekski, kas seda SS coili peab ilmtingimata oma modega või mingi TC funktsiooniga kasutama või võib lihtsalt wattage modes puffida? Ma siiamaani pole kanthalist edasi liikunud ja ei mõista seda TC asja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! Olen vahepeal veibimaailmast eemal olnud ja lihtsalt kimunud. Selle ajaga tuli välja midagi taolist nagu Stainless Steel coilid. Kasutan Xpro m80 ja tavalise kanthal coiliga kuna M80 ei oma toimivat TC'd. Mõtlesin osta Uwell Crown'i, ning reviewd vaadates sain teada et seal on ainult need SS coilid kaasas, ja mees kes reviewis seda kasutas seda mingi SS mode peal. Küsimus olekski, kas seda SS coili peab ilmtingimata oma modega või mingi TC funktsiooniga kasutama või võib lihtsalt wattage modes puffida? Ma siiamaani pole kanthalist edasi liikunud ja ei mõista seda TC asja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Soovitav oleks kui TC mode oleks olemas. 

Samas mul sõber tõmbas uwelli SS coile ca 2 kuud tavalises power modes ja toimis.

Kasutas kuskil 35-50W vahel. Midagi kõrbema ei läinud vähemalt tunda polnud aga paaki kuivale tõmmata ei tohi.

Crown muidu hea valik (Y)

Hetkel hea hinnaga head TC seadmed muidugi saadaval - Evic VTC mini, Cuboid, Reuleaux rx200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uwellil on kaasas 0.15 ni200, 0.25 ss(30 -120w), 0.5 ss(30-80w) coilid,ss(roostevaba) võid julgelt kasutada ka power reziimis,ehk nagu tavalist kanthal coili,punaseks ei tohi ajada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitav oleks kui TC mode oleks olemas.

Samas mul sõber tõmbas uwelli SS coile ca 2 kuud tavalises power modes ja toimis.

Kasutas kuskil 35-50W vahel. Midagi kõrbema ei läinud vähemalt tunda polnud aga paaki kuivale tõmmata ei tohi.

Crown muidu hea valik (Y)

Hetkel hea hinnaga head TC seadmed muidugi saadaval - Evic VTC mini, Cuboid, Reuleaux rx200.

Mõtlesin jah et ostaks mõne uue aku, aga tahaks enne vana maha müüa, lihtsalt ei raatsi niipalju enam raisata veipimisele. VTC mini on jumala okei minuarust, aga kodus kui puffin RDA otsast siis 60w jääb väheks. Kas uwell mingeid kanthal coile ei müü?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin jah et ostaks mõne uue aku, aga tahaks enne vana maha müüa, lihtsalt ei raatsi niipalju enam raisata veipimisele. VTC mini on jumala okei minuarust, aga kodus kui puffin RDA otsast siis 60w jääb väheks. Kas uwell mingeid kanthal coile ei müü?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

osta uwell rba ja kasuta millise traadiga tahad.e-piip abiks või  mujalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin jah et ostaks mõne uue aku, aga tahaks enne vana maha müüa, lihtsalt ei raatsi niipalju enam raisata veipimisele. VTC mini on jumala okei minuarust, aga kodus kui puffin RDA otsast siis 60w jääb väheks. Kas uwell mingeid kanthal coile ei müü?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

VTC mini annab ju 75W välja kui firmware ära uuendada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin jah et ostaks mõne uue aku, aga tahaks enne vana maha müüa, lihtsalt ei raatsi niipalju enam raisata veipimisele. VTC mini on jumala okei minuarust, aga kodus kui puffin RDA otsast siis 60w jääb väheks. Kas uwell mingeid kanthal coile ei müü?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No see on paras piinamine kui nii üleval otsas miniga istuda ... ega ta vist seda 70-75w pooltühja akuga suuda ka enam korralikult välja anda.

Mini sobilik kui igapäevane reaalne kasutus alla 65-70W jääb.

 

Kui soov rohkem watte kasutada siisvaata pigem Cuboid ja Reuleaux rx200 poole.

Mõlemad on väga kõrgelt hinnatud ülevaatjate poolt.

Üks natuke raskem 3 akuga ... teine sutsu väiksem/kergem kahe akuga. Samas Reuleaux pidi käes väga mugav olema.

Võimsust on mõlemal 200w. Ja TC jms kohapealt on nad ka suht sarnased.

 

Enne peab ikka uus seade kodus ja kasutuses olema kui vana müüki paned  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see on paras piinamine kui nii üleval otsas miniga istuda ... ega ta vist seda 70-75w pooltühja akuga suuda ka enam korralikult välja anda.

Mini sobilik kui igapäevane reaalne kasutus alla 65-70W jääb.

 

Kui soov rohkem watte kasutada siisvaata pigem Cuboid ja Reuleaux rx200 poole.

Mõlemad on väga kõrgelt hinnatud ülevaatjate poolt.

Üks natuke raskem 3 akuga ... teine sutsu väiksem/kergem kahe akuga. Samas Reuleaux pidi käes väga mugav olema.

Võimsust on mõlemal 200w. Ja TC jms kohapealt on nad ka suht sarnased.

 

Enne peab ikka uus seade kodus ja kasutuses olema kui vana müüki paned (facep)

Ma arvan et ma parem lihtsalt ütlen Uwell'ist ära, jään oma M80 juurde. Lihtsalt kuna pole hetkel seda võimalust osta Reuleaux ja Uwell. Soovitaksite äkki mingit muud clearot, mis tavaliste kanthal coilidega on?

 

Vaatasin Triton v2'te, oskab keegi midagi sellekohta öelda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...