Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Ise oman antud kooslust. Kuna meeldib M2L tõmmata, siis selle õhupiiramise adaptriga on väga hea. Kui mingi kangem quadro coil sisse panna, siis jääb vtc mini natuke lahjaks. 

 

Quadro coiliga ning täna proovitud S6 jääb vtc mini'ga lahjaks jah. Aga ma just mõtlesingi, et kas kellegil äkki kogemust just selle R3 RBA'ga, et kui eduliselt see toimetab!? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin siukest asja, kunagi päris päris ammu ei leidnud ma endale cottonit, ning läksin apteki ja küsisin orgaanilist/naturaalset vatti vms, midagi siukest. Sain sealt suure paki siukest asja, siiamaani olen seda kasutanud ja toimib väga hästi aga põhiline küsimus on, is it safe? Panen pildi ka pakist784dd5af63a0e1914919d5ce024d7dd4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Seda pole veel piisavalt uuritud, siis ikka ei ole safe". Küsi Tervise Arengu Instituudist, nemad kinnitavad seda ja kinnitavad, et kui kasvõi ühe mahvi tõmbad, siis lähema 100 aasta jooksul sured ära :D Tõsisemalt on sellest siin juttu olnud, et apteegi vatt on valgendatud ja meditsiinilisel eesmäril kasutamiseks kindlasti hea, aga veipija jaoks rikub natuke maitset. Võta vatt parem mõnest veibipoest nagu näiteks see http://spezz.ee/et/tarvikud/346-orgaaniline-jaapani-koh-gen-do-vatt.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Või siis ehk küsida paki peal olevalt meiliaadressilt järele, kas on valgendatud/töödeldud millegi muuga (võis vist olla ka vesinikperoksiid?) või sisaldab mingit lisandit. Ütle kohe alguses ära, et sul üks pakk ja e-suitsu tahiks mõtled kasutada. Iseenesest see "mittesteriilne" juba kõlab lootustandvalt ausalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa enam üldse aru. Osad ütlevad, et vesinikperoksiidiga valgendamine on okei, kuna see 1) pestakse välja ja 2) kui midagi jääb, siis see laguneb veeks ja hapnikuks. Teised jälle, et oi-see-on-kantserogeenne. Kuradi internet! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem on oht, et see pole "puhas" vesinikperoksiid, mida kasutati valgendamiseks. Siin on üks hea artikkel http://h2o2uses.com/hydrogen-peroxide-grades-and-stabilizers ja üks artikkel ka eesti keeles http://www.hingepeegel.ee/tervis/vesinikperoksiidi-saladus/

 

Ehk lisaks vesinikperoksiidile kasutatakse tööstuses lahuses ka erinevaid stabilisaatoreid ja lisaaineid, nagu näiteks fosforit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas meie poodides on spit back protectioniga drip tippe? Või oskab keegi Fasttechist midagi soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on mingi RBA, mis oleks UD Zephyrus v1 kohe tunduvalt igas asjas parem?

Hetkel kasutan Ni200 dual coili RBA põhjal @ 0.09ohm ning midagi paremat ei oska nagu tahtagi. Suur driptip otsas ja õhuvool täiesti lahti, seega mõnus RDA lahtine airflow. Maitset ohtralt, auru tugevalt.

Aku on Cloupor, max 50W, auran 220-240C peal ning akut vahetama ei tahaks hakata.

Aga lihtsalt huvi pärast, kas on midagi, mis selle aku otsas 110% garantiiga veel palju paremini toimiks?

Olgu mainitud, et Zephyrusel on lekkimisega 0 probleemi, olgu mis asendis või temperatuuril tahes.

Epiibus sai Zeph v2 uuritud, kuid peale mugavama täitmise ning teistsuguste õhuaukudega RBA põhja mingeid olulisi muutuseid silma ei jäänud ning paari pisikese plussi pärast ideaalselt töötavat seadet ringi vahetama ei hakka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UD Zephyrus peaks RTA olema :D.

Crius ja Griffin peaks samas mastis ja vbla natuke paremad olema. Palju oleneb ka kuidas ehitada ja millised soovid on.
Ma peaks täna Criuse kätte saame seega vbla paari päeva jooksul jagan muljeid.
Ega ette keegi ei oska öelda kas mõnele meeldib uus soovitatud RTA rohkem või vähem. Ainuke võimalus kui midagi kiidetakse ongi see, et võtad ise proovid ja kui vana seisma jääb järelikult oli parem :D.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

UD Zephyrus peaks RTA olema :D.

Crius ja Griffin peaks samas mastis ja vbla natuke paremad olema. Palju oleneb ka kuidas ehitada ja millised soovid on.

Ma peaks täna Criuse kätte saame seega vbla paari päeva jooksul jagan muljeid.

Ega ette keegi ei oska öelda kas mõnele meeldib uus soovitatud RTA rohkem või vähem. Ainuke võimalus kui midagi kiidetakse ongi see, et võtad ise proovid ja kui vana seisma jääb järelikult oli parem :D.

 

Jah, sama on ka näiteks Belluse ja cthulhu v2'ga - ma võin ju öelda, et minu kogemuste järgi on need paremad kui zephyrus (Zephyruse eeliseks on vb ainult tehasecoilid, mida minu nimetatud paakidel pole), aga kõik oleneb veipimise stiilist, buildidest jne. Nii, et nagu Old ütles, siis enne ei tea kui ise ei proovi :) Muide, Criust ka väga kiidetakse, aga minu oma pole veel kohale jõudnud (tellitud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeph on RTA jah, aga mõtlesin RDA'ga seda, et õhuvool on mõnusalt vaba sellel nagu vanasti ainult RDA'del oli :)

Muidu mulle Ctuhulhu, Crius ja Aromamizer tundusid asjalikud, aga siiski mitte midagi revolutsioonilist seal pole. Äkki peaks ootama ja vaatama, kas Cubise stiilis tankid saavad popiks - sellisel juhul võib sealt mingeid huvitavaid tooteid välja areneda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeph on RTA jah, aga mõtlesin RDA'ga seda, et õhuvool on mõnusalt vaba sellel nagu vanasti ainult RDA'del oli :)

Muidu mulle Ctuhulhu, Crius ja Aromamizer tundusid asjalikud, aga siiski mitte midagi revolutsioonilist seal pole. Äkki peaks ootama ja vaatama, kas Cubise stiilis tankid saavad popiks - sellisel juhul võib sealt mingeid huvitavaid tooteid välja areneda.

No mul Zephyrus v1 seisab ja pole kasutust leidnud peale Cthulhu v2, Criuse, Aromamizeri, Belluse ja Goblin Mini (nimekiri minu eelistuste järjekorras) kasutuselevõttu. Tulemas on veel Zeph v2 ja Cubis, eks siis näis, mis peale seda seisma jääb. Nendest, mida ma nimetasin on kõige lahtisema õhuvooluga Aromamizer, kõige kinnisem Bellus. Aroma eeliseks on muidugi ka vertikaalne coil, Belluse probleemiks on liiga vähe ruumi RBA põhjal, äkki see kinnisus ongi hoopis sellest, et liiga suure diameetriga coil sees. 

Mida ma öelda tahan on see, et ega endale meeldivat asja ilma ise proovimata ei leia, seega rahakott puuga selga ja atisid valima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin krt sahtel on erinevaid täis ja nagu uus välja tuleb peab ju proovima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peakski vanakesi tuulutama veidi ja vaatama, millest täitsa loobuda ja mis sahtlisse tagavaraks jäävad ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti tuleb uudis, et e-sigaret tekkitab raskesti sõltuvust seadmetest.

Ja raip seda ei suuda ükski uuring ümber lükata :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tehakse uus võõrutusravikliinik.... et raskema sõltuvuse korral antakse enne ego pulk kätte kui päris ära võõrutavad ja kergemal juhul hoitakse lihtsalt nii kaua luku taga kuni seadme puudumine pole enam kõige suurem probleem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Tartus kuskil coilimise materjale müüakse? 
Vaja oleks puuvilla, SS traati ja coil tooli. Spezzi käest ei taha tellida, sest asjad maksavad mingi 2€, post 6€ :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...