Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Ma arvan et ma parem lihtsalt ütlen Uwell'ist ära, jään oma M80 juurde. Lihtsalt kuna pole hetkel seda võimalust osta Reuleaux ja Uwell. Soovitaksite äkki mingit muud clearot, mis tavaliste kanthal coilidega on?

 

Vaatasin Triton v2'te, oskab keegi midagi sellekohta öelda?

Võta uwell ja lihtsalt kõrgema takistusega coilid. SS töötab põhimõtteliselt nagu kanthal, isegi punaseks VÕIB teoorias lasta, aga pole soovitatav. Samas miks sa peaksid need coilid punaseks laskma? :) Uwellil ka suht ok RBA saadaval, aga selle pead siis hiljem eraldi juurde ostma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt tekib üldse küsimus kuidas tehase coili punaseks lasta ilma et vatti ära rikuks :D
Kuna uwelli 0.2 kannatab ca 160W siis kui vähegi vedelikku paagis leidub probleemi ei teki .... aga sama probleem tekib ka kanthaliga nii, et vahet pole.

Ja rba deck uwellil pidi ka täitsa ok olema .... kuigi mina seda arvamust 100% ei jaga :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punaseks laskmise ainuke point on ju dry burn. Aga peaksid seda ka ise teadma, seega küsiks, mis põhjusel provotseerid? ;)

Jutt käib uwelli tehase coilidest milles vatt sees .... ehk siis neid ei anna ilma vatti rikkumata väga punaseks ajada... ehk siis natuke läks lappama selle punase jutuga :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sry, selle aasta alguses loen kõike diagonaalis.... imelikul kombel ei toibu keegi aastavahetusest vaid tahavad midagi (tööalaselt) saada ;)

See, et tööalselt tahetakse midagi see sama haigus on Tartus ka uuel aasta. Üldse ei lasta rahulikult käima joosta ... sellise hurraaga lennatakse peale, et anna olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaanis osta ,aga kumb :evic vtc mini 75w TC või pioneer4you iPV D3 80w ?Ehk mõni soovitab .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemal on omad plussid ja miinused. IPV d3 peaks olema TIBA väiksem ning imho tiba stabiilsem. Stabiilsem selles mõttes, et Yihi kiip minu jaoks toimetab paremini kui VTC mini oma. VTC mini kasuks räägib jälle hind ja see, et ta tarkvara on uuendatav (tuleb mingi uus traat, siis lastakse välja uuendus või lihtsalt parandatakse kasutusmugavust). Lisaks on VTC minil micro usb laadimine ehk sul ei pea laadimiseks olema mingit spets juhet. Samas mina laen nagunii välises laadijas nii, et minu jaoks vahet pole. Ise eelistaks IPV D3-me, samas tean päris mitut inimest kes soovitaks just VTC minit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võrrelda tavalist eVic VT-d ja IPV D2, siis minu valik oleks samuti IPV. Toimetab paremini ja vähem kiikse olgugi et menüüs mõttetuid fancy funktsioone a'la puff count ei ole. Kui kasutatud asi sobib, siis suht vähe kasutatud tavalise VT(sisseehitatud 5000mAh akuga ja 60W) võin ka maha müüa, viimase 3-4 kuu jooksul pole seda kordagi kasutanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja on just 18650 akuga masinat .Sisseehitatud ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult VTC-l ju hiljutilisandunud TCR režiimiga need "uued traadid" juba võimaldatud. Muidugi võib mingeid muid parendusi veel tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle külmaga tekkis paar küsimust, kuigi ma ühele juba ise otsisin vastuse kõikvõimsast Googlest välja, siis lihtsalt kirjutan ka siia ja kui keegi oskab teisele vastata, siis andke tulla.

 

1. Mis kraadi juures e-vedelik jäätub?

 

PG külmub -12 kraadi juures. VG -17 kraadi juures. Kui lisada vedelikule 10% destilleeritud vett, langeb külmumispiir -29 kraadi juurde ja kui panna 30% destilleeritud vett, siis jäätub alles -51 kraadi juures.

Seega kui mingil määral juba destilleeritud vett vedelikus sees on, siis vedelik nii lihtsalt jäässe ei lähe. 

 

2. Kui saata e-vedelikke pakiautomaadiga, just täpsemalt Omnivaga ja õues -20 kuni -30 kraadi külma on, kas siis vedelik läheb jäässe?

 

Pakiautomaadis peaks ju mingil määral "soojem" olema kui väljas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskan punkt kahele vastata.

Jah, külmub ära - testitud kunagi ja see sai ka üheks esimeseks põhjuseks Omniva teenustest eemale hoida.

Peamine põhjus muidugi see, et ei ole infot kuidas külmumine/sulamine vedeliku omadusi mõjutab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskan punkt kahele vastata.

Jah, külmub ära - testitud kunagi ja see sai ka üheks esimeseks põhjuseks Omniva teenustest eemale hoida.

Peamine põhjus muidugi see, et ei ole infot kuidas külmumine/sulamine vedeliku omadusi mõjutab.

 

Väga hea et proovisid, ma ise mõtlesin just, et peaks saatma endale paki, panema mitu vedelikku erineva koostisega sisse ja siis hoida seda pakki seal külmas paar päeva ja vaadata/uurida/mekkida kuidas vedelik hiljem on.

 

Aga siiski kripeldab see, et tahaks teada, kui väljas on -25 kraadi, siis mitu kraadi on pakiautomaadis sees?

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks sa peaksid seda saatma pakiautomaadiga ja raha raiskama .Pane erinevad lihtsalt õue ja saad ju jälgida mis,kui kaua ja mis moodi külmub ja pärast üles sulamist mekib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tähte närida, siis see kapp on teatava inertsiga ehk kui temperatuur järsult langeb, siis kapp kohe sama külmaks ei lähe. Aga üldiselt jah on see õues olev kapp umbestäpselt sama temperatuuriga kui väljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma selle täpsustuse jätsin jah välja, sest pakk on reeglina automaadis ikka mitu tundi ja praegust ilma vaadates mingeid kõikumisi väga ei ole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis inertsi sa taga ajad ,kui väljas on kogu aeg -20 ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui pakk pisut raskem on, siis see tekitab ka teatava inertsi. Ehk siis kiiresti järgi minnes ei pruugi külmakahjustusi tekkida.

Samas Spezzi ja Marci käest 0 VG baasi olen sügavkülma pannud. Läheb süldiks, aga päris ära ei külmu. Sügavkülma temp on -20 -25. Sügavkülma testimiseks kasutasin kahte erinevat termomeetrit, seega see temp on enamvähem adekvaatne. Praeguste ilmadega võib muidugi igaüks ise ka katsetada, sügavkülma selleks vaja ei ole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga siiski kripeldab see, et tahaks teada, kui väljas on -25 kraadi, siis mitu kraadi on pakiautomaadis sees?

Saada siis endale termomeeter:)

Või kui pole, telli (pakiautomaati).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oskab öelda, kas netflix seb virtuaalkaarti tunnistab. Mu maksevõimalusega debeetit ei tunnista igaljuhul. Paypal olemas, aga pole 10 aastat kasutanud, ega mäleta kontost midagi, isegi emaili pole enam alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oskab öelda, kas netflix seb virtuaalkaarti tunnistab. Mu maksevõimalusega debeetit ei tunnista igaljuhul. Paypal olemas, aga pole 10 aastat kasutanud, ega mäleta kontost midagi, isegi emaili pole enam alles.

Ükski pood/keskkond väljaspool ei tohiks vahet teha kas on virutaalkaart või tavaline visa krediitkaart.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuivõrd eduline võiks olla vtc mini ja TFV4 TF-R3 RBA coil head'i kooslus? Ei tea, kas tellida või mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuivõrd eduline võiks olla vtc mini ja TFV4 TF-R3 RBA coil head'i kooslus? Ei tea, kas tellida või mitte

 

Ise oman antud kooslust. Kuna meeldib M2L tõmmata, siis selle õhupiiramise adaptriga on väga hea. Kui mingi kangem quadro coil sisse panna, siis jääb vtc mini natuke lahjaks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...