Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Mõmm...

Neid Liikva mahlu võin pahvima jäädagi.

Ja kõigile neile virisevatele ebahärrasmeestele: ärge hädaldage, otsige omale see lemmik ja mögisege selle ümber, nagu vanade peerude konjakiklubilastele kohane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubaka maitselised hakkavad otsa saama ja plaanin uut tellimust, milliste Liqua tubakatega head kogemused on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

French Pipe ja Cuban Cigar on on väga head intensiivsed maitsed. Turkish on ka intensiivne aga eelnimetatud meeldivad rohkem. Traditional, American ja Bright on minu jaoks liiga õrna maitsega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

French Pipe ja Cuban Cigar on on väga head intensiivsed maitsed. Turkish on ka intensiivne aga eelnimetatud meeldivad rohkem. Traditional, American ja Bright on minu jaoks liiga õrna maitsega.

Mida sa pead silmas intensiivsusega? Mul on endal tulnud vastu mõningaid tubakamaitselisi millel on järelmaitse nagu lutsutaks kopikaid, ega seda pole täheldanud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi on su cleros või maitsemeeles

Clero on mõni päev vana Ego king .Mäletan kunagi proovisin sõbra skysmoke komplekti koos skysmoke energy drink vedelikuga ja oli väga hästi maitset tunda ,samuti oli normaalselt maitset tunda komplektis kaasas olnud piparmündi vedelikuga ,siis oli Cleroks CE4 pluss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovinud nüüd kahte Liqua vedeliku Berry mixi ,energy drinki ja ma ei tea kas viga minu e-piibus ,aga maitse jumala null .Isegi uue aromiseerija ostsin ,aga põhimõtteliselt maitset pole tunda .

Kuskohast Liqua soetatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi võib uues, pesemata ja teadmata päritolu clearos olla tehase pa*ka nii palju, et nullib kõik maitsed ära. Veel pole teada ka selle takistus, et kas konkreetne ego pulk selle üldse ära suudab toita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uue coiliga on suure tõenäosusega kõrvalmaitse, aga põhimaitset on ikka tunda.

Ma siin kallan juba 3 pudelit järjest berrymixi sisse ja tunnen maitset.

Osade jookidega muutun pika peale immuunseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku on mul 1100 mAh tossu iseenesest tuleb vägevalt seega selles ma kahtlen ,et aku ei jõua ära toita .Vedeliku olen soetanud ühe siinse kasutaja kaudu 30 ml kaupa ,seega vast jääb üle minu maitsemeel mis on nende konkreetsete mahlade suhtes immuunne .Peab vaatama proovima erinevaid milline on sobivaim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis Liqua Traditiona, French Pipe ja Turkish kätte nädalake tagasi. Ei istu :( Varem olen harjunud Wixmixi Wizard's Leafi ja Sherlockiga. Mõlemal selliseid karamelli-vanilje-koore kõrvalmaike mis meeldib. Mõte tuli, et kui telliks neid maitseid ja katsetaks? Kellegil on kogemust puhtale tubakale maitse lisamisega? Mis suhtes võiks proovida? Liquad on 18mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin Spezzilt Liqua Minti, olles JoyeTech-i vedelikega väljakoolitatud, siis võin öelda, et mõnus intensiivne maitse. Enim võrreldav "Spearmint"-nätsuga. Kindlasti kunagi võtan veel seda või proovin teisi minte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://crazydeal.ee/vaata-pakkumist/senisest-parem-e-sigaret-ego-ce5-voi-populaarne-taitevedelik--59-7083

 

Iseasi kas on ka originaal liqua, aga parima hinnaga küll, mis olen näinud, loomulikult nikotiinita.

 

Hea teada, et liqua mint nagu spearmint, mul siin ka üks vedelik samatlaadi maitsega, hullult meeldib.

kus peest sa seal lingil liquad leiad ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...