Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Kas keegi on cappucino maitset proovinud. Kuidas hindate? on üldse maitset tunda või midagi kõrvalist juures vms?

Minu jaoks oli liiga intensiivne, isegi pärast lahjendamist.

Kole tugeva maitsega jah. Alguses tundus huvitav, aga nüüd olen natuke hädas selle pudelitäiega. Kohe mitte ei lähe peale. Millega seda segada tasuks, et see magus maitse nii väga välja ei lööks? Praegu on nii, et isegi paar tilka clearosse rikub juba kõik ilusa ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin kohvi. Alguses uue Iclear 16 coiliga sarnane maitse mis hanseni puhulgi, selline kopituse laadne mekk. Teisest paagist alates aga pean tunnistama maitse paranes. Kui see nüüd ettekujutuse vili ei ole siis tundub järjest enam hea maitse olevat. Selline magusamapoolne piima kohvi mekk. Seni proovitutest kohvidest kindalasti kasutatav ja võiks öelda et ostaks ehk veelgi.

Hea selle mahla puhul on ka see, et coili külge ka ei kipu ladestuma nii kergesti kui tundus. Oma 7-10 ml saab ilma dryburnita ära tõmmata ja kõrbe maitset ka ei viska kuigi tundub selline magusam ja värvilisem vedelik, millega üldjuhul Iclear 16 kipub ära ummistuma.

Julgen seda soovitada küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas liqua kirss on viimasel ajal alla käinud? Jube ..vabandust...sitt maitse on. Puha keemia ja paneb pea valutama (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. võibolla nats allergiline PG peale?! Samas, Atmose 50-50 töötab normaalset. Aga eks maitsed muutuvad kah (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua on pask. IMO.

väga suhteline arvamus. On häid, on kehvasi maitseid.

Üldistada, et kõik joogid on pasad, on ilmselgelt ylepingutatud.

 

OT

Millised joogid siis pasad ei ole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No okei, liqua berry mix kannatab veipida. Hind on tal hea, aga maitsed on jura või midagi muud kui seda mis lubatud on.

Üldjuhul parem on kõik mis ei ole hiina/poola. Nenedest on mul ainult halvad kogemused. Kõike muidugi pole proovinud aga kui 98% proovitud asjadest on jura, järelikult on ka ülejäänud. Kergem on endale mitte pettumusi valmistada ja vaatan mujale.

 

Vapetrik on hea, Pipe Sauce on hea, Walcu boba kloon ja paljud teised mida olen proovida saanud. Atmos Lab on hea. Üldjuhul kõik "lääne" joogid on olnud head. Kül võibolla kõik mitte minu maitse järgi aga vähemalt seda mida lubatakse. Äkki on lihtsalt vedanud?!? Sama ei saa öelda hiina/poola solkide kohta. Aga nagu ma ütlesin, minu arvamus ja maitse üle ma siin vaidlema ei hakka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Turkish mu arvated napsi kõrvale täitsa hea. Viskiklaasi juurde ju banaani ei tiri. Lisan sellele 2/3 puhast VG-d, muidu maitse liiga intensiivne, nagu enamikel valmisjookidel. Aga jah, igapäevaselt pigem "kommikad".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin eelmise aasta lõpupoole Liqua minti ja jäin väga rahule, siis aga sai see Spezzil(vähemalt) otsa ja proovisin ka muid, nagu PA, Inawera, Hangsen näiteks. Eile sain uuesti kauaoodatud Liqua Minti ja koju jõudes olin nagu väike poiss, kes on jälle saanud midagi, mida nii kaua tahtnud on. Lihtsalt SUPERhea! Arvestades, et nii kanget varianti tegelikult ei soovinud ning et Liqua vedelikud on PG-põhised(75/25) nagu aru saan), kõik see jääb tahaplaanile ning see 30ml kaob ilmselt kiirelt...

 

Väga intensiivne "originaalse Wrigley`s Spearmint'i" maitse, kahtlusteta minu senise veipimisperioodi raudne no. 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere ,kaheksa kuuga olen proovinud kõike mis müüakse ,nüüd proovisin Ligua tiramisut see on minu lemmik, tellisin veel maitseid mis tahan proovida ,Ligua coola on ka väga hea (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin Liqua Watermelon 18mg ja segasin selle 50-50 Liqua 0mg VG'ga. Nautilusest 9 wati juures on täitsa nitsevoo. Suvine ja lahjem. Ma olen muidu ka Liqua mahlade suhtes jube tundlik...intensiivsed väga. Tiramisu on mõnus aga krt kahe suu poolega suhkru näost sisse ajamine ei ole ju ka choice favorite. Proovin seda ka nüüd VG'ga pooleks jagada ja vähe kõrgema watiga.

 

NB! Mulle tundub, et PG veed ei ole minu teema kuna olen maitsete suhtes üli tundlik. Sestap pistis Spezz mulle VG potsiku pihku ja soovitas kõike solkida sellega. Uus etapp minu veibisaagas on alanud :D

 

Topicusse tagasi tulles, siis pean tõdema, et Liqua kohvi, karamelli, kookide, cappuchinode maitsed on minu jaoks kõik üks ja see sama ... mingi umbmäärane magus disens. Kurb ka kuna õhtuse konni juures võiks olla midagi mõnusamat. Hetkel olen ainsa lähedase leidnud SkySmoke - CherryCigar aga selle niko sisaldus on minu jaoks küsitav praegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe foorumit!

 

Hetkel sellega just tegelemegi. Preili muudkui loeb ja irnub Jeesuse vastuseid erinevate inimeste probleemidele, nii et silmad märjad ja ma katsun asjalikku teemat leida.

NB! Pane otsingusse SkySmoke...hk-hmm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...