Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Tere!

 

Kas 0mg vedelikud võivad samuti tarbitavad olla ja maitseelamusi pakkuda või siiski ei anna tavaline mahl ühele suitsumehele midagi mõnusat?

On täitsa tarbitavad .. maitset on aga minu jaoks jääb ikka nikotiin puudu ja ei saa tõmbamisest isu täis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Kas 0mg vedelikud võivad samuti tarbitavad olla ja maitseelamusi pakkuda või siiski ei anna tavaline mahl ühele suitsumehele midagi mõnusat?

0mg võin jäädagi imema, midagi on nagu puudu. Kui varem kulus vähemalt pakk sigarette päevas, siis peab mahl ikka nikotiiniga olema. 12 kuni 18 mg mulle piisab.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suitsumehele, kes ei soovi maha jätta, ei anna 0mg vedelik midagi. Organism tahab ju oma nikotiini kätte saada. Kui tahad analoogi kõrvale maitseelamust - tee proovi... (ise selles küll sügavat mõtet ei näe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sõpruskonnas kaks inimest suitsu pealt otse 0mg'sele üle läinud, mõlemad mitu kuud juba nüüd ainult e-sigareti tirinud. Nii, et annab ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah. Endale lahjendan 18mg liqua 9mg peale VG0 abil. Prooviks võtsin ka 9mg liqua aga erilist maitsevahet selle ja lahjendatu vahel polnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah. Endale lahjendan 18mg liqua 9mg peale VG0 abil. Prooviks võtsin ka 9mg liqua aga erilist maitsevahet selle ja lahjendatu vahel polnud.

jep, ise ka proovinud, suht sama laks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis võib ju 0 vedelikku kangendada küll ilma,et maitsega midagi hullu juhtuks pannes näit o-ile juurde 26mg vpg-d nii umbes 60-40 % vahekorras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segasin 0 mg Berry mix-ile juurde 1/3 VPG 36 mg. Maitse läks õige pisut pehmemaks, aga see oli ka eesmärk (valmissegude maitsed kipuvad minu jaoks tihti liiga intensiivsed olema)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis võib ju 0 juurde 26 nii pooleks ,et tuleks u 12 mg segu ilma ,et maitse eriti kannataks.osad mahlad on orig. tõesti liiga tugeva maitsega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen katsetanud ka teispidi - 18 mg õunale sai juurde pandud 1/3 VG 0mg, millele omakorda lisasin veidi naturaalse mündi maitset. Tulemus meeldis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvi pärast segasin Berry Mix 18mg juurde ca 20% Biobaza 0 VG-d ja midagi head sealt välja küll ei tulnud. Maitse muutus kuidagi pehmeks ja imalaks, spetsiifiline VG läägus rikub ikka kõik ilusa ära. Piltlikult võiks tulemust võrrelda piima lisamisega kohvi sisse :lol:

Absoluutselt ei saa võrrelda sellega kui segad lahjendamiseks samu maitseid omavahel. Võib-olla mõne teise maitse ja teise firma VG-ga saaks parema tulemuse, aga eks ta ole lõpuks ikka igaühe maitse asi, mida ja millega segada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sellest aurust suht suva kui maitset pole. Paljud vedelikud on üldse 70pg/30vg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...