Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

http://crazydeal.ee/vaata-pakkumist/senisest-parem-e-sigaret-ego-ce5-voi-populaarne-taitevedelik--59-7083

 

Iseasi kas on ka originaal liqua, aga parima hinnaga küll, mis olen näinud, loomulikult nikotiinita.

 

Hea teada, et liqua mint nagu spearmint, mul siin ka üks vedelik samatlaadi maitsega, hullult meeldib.

kus peest sa seal lingil liquad leiad ?

Keri alla poole ja vaata pilte... 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Kas 0mg vedelikud võivad samuti tarbitavad olla ja maitseelamusi pakkuda või siiski ei anna tavaline mahl ühele suitsumehele midagi mõnusat?

Kartulit sööd?

 

Keeda kartulid ära, kurna, siis võta rätik ja viska yle pea. Hinga sygavalt kartuliauru sisse.... homme anna teada kuidas oli, siis räägime edasi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh muidu näitab et on hind olnud 11 euri millegagi, esialgne hind ei tundu olevat 10ml oma, aga kuradi kahtlane värk, või on tulnud turule, keegi kes ei aja suurt kasumit taga. Siiski tahaks teada, kes on kaupmees, nii pimesi ei ostaks ma midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole õige asi ka minu arvates. Lihtsa Ego 650mah pulga juurde veel USB passthrough pilt pandud, vedeliku puhul kasutatakse ainult väljendit ...maitseline. Ükski tõsisem müüja ei jätaks märkimata Liqua... (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga on siis keegi proovinud lisada mõnele tubakamaitselisele juurde nt karamell, vanilje või koor? Täpsustan, et konts. mitte mõnda valmissegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui rahast kahju pole, siis tehke prooviost.

Imelik see, et jaanuaris saab alles kätte

Tegin prooviostu...

Paaripäevase hilinemisega tuligi lõpuks kohale... Tegin paki lahti ja, oh üllatus! Akul on märgistus 1500Mah ja Liqua vedelikul 18 mg/ml!

Kas on üldse võimalik tuvastada pakendi järgi kas tegemist originaal toodanguga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks julge vähemalt, aga aku sul kindlasti pole 1500 mah ja kontrolli liqua originaalsust, Pakendi järgi on võimalik selgeks teha kas originaal või mitte, mine eesti edasimüüja lehele, seal on ilusti väljatoodud, kuidas kontrollida. Muidugi kui aus olla kuttid, siis olen näinud Hiina võltsimisvõimekust ja see on uskumatul tasemel, mitte küll e-vedelike vallas, aga kui aus olla, siis ma ei usu, et neist turvameetmetest piisab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku suhtes polegi küsimust, hea kui ta 1100 mah välja annab :) Rohkem pakub huvi see, mida sisse hingan... Pudelil kilet ümber igatähes polnud. Pole enne Liquaga tegemist olnud, aga Dekangi maitse ja pakend on tunduvalt paremad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas ma sellega tegeleda viitsin, oma aeg maksab ka midagi, aga teistele foorumi lugejatele teadmiseks...

sa oled loll või mängid lolli?

ja siis tullakse räälima, et igast sitta pakutakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

raha küsi ikka tagasi, kui ei anta, siis juba tekita lärmi... ei tohi lasta ennast üle lasta niimodi :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

raha küsi ikka tagasi, kui ei anta, siis juba tekita lärmi... ei tohi lasta ennast üle lasta niimodi :x

+1 (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...