Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kalle Jõgeva

Vivi STV 3,5

Recommended Posts

 

Näib, et tuleb iClearid ära pesta ja teinegi STV soetada.

Minugi poolt (Y) STV-le. Aga ega iClear 30 pea sellepärast sahtlisse panema. Endal 8 clearot, neist 6 erinevat, paralleelselt kasutusel erinevate maitsetega, vahetan päeva jooksul korduvalt. Nii on vaheldusrikkam.

Minagi keeran iclear30 otsa kui ikka vähe kangema auru isu on (psühho)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe iCleari pesen ma ilmselt puhtaks, teine jääb käiku. Hommikul sikutan kohvi kõrvale mõlemat SVD-d: ühel on clearos kangema milligrammiga mahl hommikuse väändemomendi lisamiseks, teisel lahjem. (esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe iCleari pesen ma ilmselt puhtaks, teine jääb käiku. Hommikul sikutan kohvi kõrvale mõlemat SVD-d: ühel on clearos kangema milligrammiga mahl hommikuse väändemomendi lisamiseks, teisel lahjem. (esiga)(esiga)

Ma olen mõelnud et seda varianti võiks proovida, aga pole julgenud. Kas peale kangema vedeliku tõmbamist see lahjem täiesti mõtetu ei tundu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmban 18mg ja12mg vaheldumis, mõnel päeval 18 ja mõnel 12mg olenevalt mis parasjagu paaki läheb. Ei tundu küll 12mg erilise lurrina peale 18mg tõmbamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe iCleari pesen ma ilmselt puhtaks, teine jääb käiku. Hommikul sikutan kohvi kõrvale mõlemat SVD-d: ühel on clearos kangema milligrammiga mahl hommikuse väändemomendi lisamiseks, teisel lahjem. (esiga)(esiga)

Ma olen mõelnud et seda varianti võiks proovida, aga pole julgenud. Kas peale kangema vedeliku tõmbamist see lahjem täiesti mõtetu ei tundu?
Hommikune annus on vaja kätte saada, kangemaga tuleb see kiiremini, lahjemat tõmban lihtsalt kauem. Päeva peale pole enam vahet. 1/3 päevasest kogusest kulub esimese kahe ärkveloleku tunniga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas peale kangema vedeliku tõmbamist see lahjem täiesti mõtetu ei tundu?

Ei tundu. Pigem on vastupidi: kui hommikul lahjaga (minu puhul 6mg) alustada, siis pmst käid piip hambus ringi (SVD-d hammastega kinni ei hoia krt) ja tirid piiikkkki mahve. Kui aga kohvi kõrvale kangemast (minu puhul 14~18mg) korralik krunt alla teha, siis ei ole pärast lahjaga sellist tunnet, et imeks clearo tagurpidi. Aurutad mõnusalt parasjagu ja enesetunne on rahulik. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, peab ka siis proovima, hommikukohvi kõrvale tahaks mislit kangemat (muidu tõmbam 9-12mg)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi proovi.

Lahja on mul veel ka selle jaoks, et vahest maanteel autoroolis ja õhtul diivanil teleka ees oleks mõnus ahelana tirida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma just seda mõtlengi kas tossab siis rohkem ka kui orig coiliga ja kas võtab samapalju kütet kui iclear30 :D

See on ka originaal Vision'i toode. Auru ja maitset on rohkem kui single coil'iga, toimis minu jaoks paremini kui single coil. Aga siiski on iClear 30 minu jaoks parem, Vivi Nova aur on liiga soe.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma just seda mõtlengi kas tossab siis rohkem ka kui orig coiliga ja kas võtab samapalju kütet kui iclear30 :D

Tossu on vist sama palju kui iClear30, ju ta siis sama palju kulutab ka. Tõmme on iCl-st vist tibake kergem.

 

Uutel iClear30-tel on põhjas sooned, tõmme sellest ka tibake paremaks läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmisel pühapäeval sain STV kätte, tänaseni toimis päris hästi. Aga nüüd lekib alumise korgi vahelt vaikselt mahla. Visuaalselt on tihend korras, ju seal miski mikropragu jääb. Koostekvaliteet ikka tunduvalt halvem, kui näiteks Protankil. Samas tõmme on vägagi tihke ja meeldiv. Eks katsun kuidagi lappida või tihendit vahetada. Peale nädalat nagu minema ei raatsi visata. Esimene coil alles sees. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmisel pühapäeval sain STV kätte, tänaseni toimis päris hästi. Aga nüüd lekib alumise korgi vahelt vaikselt mahla. Visuaalselt on tihend korras ja ju sal miski mikropragu jääb. Koostekvaliteet ikka tunduvalt halvem, kui näiteks Protankil. Samas tõmme on vägagi tihke ja meeldiv. Eks katsun kuidagi lappida või tihendit vahetada. Peale nädalat nagu minema ei raatsi visata. Esimene coil alles sees. (esiga)

Oled kindel et lekib? Selle STV'ga on variant et vedelik on täites läinud selle välimise ja sisemise plastiku vahele ja tuleb sealt vahelt välja.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmisel pühapäeval.....)

Oled kindel et lekib? Selle STV'ga on variant et vedelik on täites läinud selle välimise ja sisemise plastiku vahele ja tuleb sealt vahelt välja.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Kindel olen ainult selles, et korgi ja korpuse vahelt imbub vaiksel mahla. Aga katsun ta ilusti puhtaks pesta ja kuivatada. Ning proovin uuesti. Täitsin teda paar korda roolis olles ja väga võimalik, et valasin vähe mööda. Aga tänud JazZ (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juhtus sama: mahl sattus välimise metallkesta ja seesmise plastiktoru vahele. Tundus, et lekib. Lasin metallkorpuses olevate akende servadesse suruõhku, mahl imbus otstest välja ja pärast seda on kuiv olnud. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juhtus sama: mahl saatus välimise metallkesta ja seesmise plastiktoru vahele. Tundus, et lekib. Lasin metallkorpuses olevate akende servadesse suruõhku, mahl imbus otstest välja ja pärast seda on kuiv olnud. (esiga)

Tegin just täpselt sama protseduuri. Ja tõsi, mahl oli seinte vahel täitsa näha, kui seest puhtaks tegin. Suruõhk puhus vahe kenasti tühjaks ja jälle toimib. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks leidsin endale Vivi Nova STV näol sobiva clearo! (esiga)

Seni krõbistasin Kanger MT3S-e ja ega needki pole halvad, ainukesed vead: täita on tüütu ja õhk käib liiga kergelt läbi.

STV on parem. Ei vilise, mugav täita ja hea soe aur.

Mul on välja kujunenud selline kiiks, et clearol peab olema ümber kaitsekate ja ilmtingimata musta värvi. :D

Ja veel üks kiiks, ilmtingimata pean coilid ise valmis keerama, isegi uued headid lammutan laiali ja keeran uue spiraali sisse... nii kangeril, kui STV-l on seda lihtne teha.

Dual coilidega iClearid jäävad niisiis valikust välja kahjuks.

Mul oli korra ka mingi CE5 heade kasutav Vivi Nova kloon, mis keermete vahelt lekkis ja peale nädalast kasutamist läks alumine keere puruks... siis mõtlesin et aitab Vividest. Hea, et otsustasin korra veel proovida, seekord originaaltootega. Nüüd olen Oma STV-ga täiesti rahul ja MT3S-id on nende vedelike jaoks, mida tossutan harva.

Jääb veel üle oma lemmikmaitse leida ja siis võib päris rahule jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas keegi sellist coili on proovinud ja kui siis kuda oli

http://www.fastvape.eu/vision-vivi-nova ... p-101.html

Kasutan aegajalt. Tossu tuleb vägevalt. Nagu Vivi Novadel kombeks, on toss üsna soe. Minu tõmbamisstiiliga vahel isegi kuum. Maitse asi.

Kas see topelt spiraaliga coil osutus jamaks, et sellel erilist tagasisidet pole ja keegi myygiks ei paku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas keegi sellist coili on proovinud ja kui siis kuda oli

http://www.fastvape.eu/vision-vivi-nova ... p-101.html

Kasutan aegajalt. Tossu tuleb vägevalt. Nagu Vivi Novadel kombeks, on toss üsna soe. Minu tõmbamisstiiliga vahel isegi kuum. Maitse asi.

Kas see topelt spiraaliga coil osutus jamaks, et sellel erilist tagasisidet pole ja keegi myygiks ei paku?

Hea küsimus. Minule isiklikult meeldis ja oleks veel lattu võtnud, aga üheski hulgilaos, kus ma kaupa tellin, ei ole seda viimasel ajal olnud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaksin oma VIVIst rohkem tossu ja maitset. VIVI on eVicu otsas. Watte ei kannata peale keerata, Liqua annab siis karsakat. 18mg on nagu supiaur. Koiki uusi clearosid, mida kogu aeg peale tuleb ei soovi ka soetada ja proovida. Sellest ka huvi topeltcoili vastu. Lihtsalt coili vahetust olen proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...