Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Leino

Kui mitu inimest oled pööranud e-suitsu usku?

Recommended Posts

Ehk siis, kui paljud on tänu sinule hakanud e-suitsu tarvitama?

 

Küsitlust ei hakka tegema, spezzi vastus ei mahuks skaalale ära (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolmel on eGod käes. Edasine nende teha, sest igapäevaselt ei suhtle.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

6.

Ka oma vanemad kes olid eluaeg ahelsuitsetajad :)

Peaks vihiku võtma ja kõik kirja panema siis tore vaadata kunagi mitu hinge päästetud sai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loodetavasti saan õemehe näol ka põhjuse "taevaväravast" läbi jalutada. Nimelt ärisin talle soodsatel tingimustel sahtlis passiva 1100mAh ego kaika, millele keerasin otsa T3e. Spezzi käest saadud RY4 läks samuti kaasa. Ei saanud seda enda puuviljadega harjunud maitsemeeltega sobima. Ülejäänud suitsetavad tuttavad kutsuvad mu Vamot ja muud varustust hellitavalt "pointless crap". Eks suhtumine muutub kopsuvähiga haiglavoodis Eurosporti vaadates mind maratonivõitjana nähes. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neli. Kaks neist edukalt.Üks 50/50 ja üks loobus mingil põhjusel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

korterikaaslane üritab ka vaikselt minna E peale üle, samuti 2 sõpra veel, nii et praeguse seisuga on kolm inimest convertimisel. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühte üritasin, tal oli vaja oma peaga see skysmoke 87 eurine komplekt osta ning kuna varem tõmbas mentoolsuitsu, siis võttis ka mentoolvedeliku, ei saanud tema selle asjaga sina peale. väitis, et rinnust hakkab pitsitama ja süda puperdab ja et see ple ikka see ja talle ikka ei maitse jne. Lõpux oli nii kaugel, et tavasuits ka enam ei maitsenud, siis oli nii õnnetu, et mida ta nüüd siis tõmbama peab. Viskaski nurka ja teeb tavalist ning aegajalt kirub, et nii palju raha raiskas.

ühe pöörasin vist ikka ära, ei tea täpsemalt,kuna enam ei suhtle.

paljud, kellele olen soovitanud, väidavad, et see on mõttetu ja palju kahjulikum ja et sellest saab palju rohkem nikotiini kui tavasuitsust jne, ei kujuta ette kust nad oma infot saavad.

samas tean paljusid, kes tunnistavad, et neil on see aparaat kodus olemas küll, aga ikka teevad tavalist suitsu, selle kohta arvan ma, et puhas tahtejõuetus, natuke iseloomu peab ikka alguses olema :) mõned teevad paralleelselt mõlemat.

üldiselt olen loobunud selgitustööd tegemast, sest kõigil on mingi kummaline arvamus välja kujunenud ja ma lihtsalt ei viitsi enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühte üritasin, tal oli vaja oma peaga see skysmoke 87 eurine komplekt osta ning kuna varem tõmbas mentoolsuitsu, siis võttis ka mentoolvedeliku, ei saanud tema selle asjaga sina peale. väitis, et rinnust hakkab pitsitama ja süda puperdab ja et see ple ikka see ja talle ikka ei maitse jne. Lõpux oli nii kaugel, et tavasuits ka enam ei maitsenud, siis oli nii õnnetu, et mida ta nüüd siis tõmbama peab. Viskaski nurka ja teeb tavalist ning aegajalt kirub, et nii palju raha raiskas.

ühe pöörasin vist ikka ära, ei tea täpsemalt,kuna enam ei suhtle.

paljud, kellele olen soovitanud, väidavad, et see on mõttetu ja palju kahjulikum ja et sellest saab palju rohkem nikotiini kui tavasuitsust jne, ei kujuta ette kust nad oma infot saavad.

samas tean paljusid, kes tunnistavad, et neil on see aparaat kodus olemas küll, aga ikka teevad tavalist suitsu, selle kohta arvan ma, et puhas tahtejõuetus, natuke iseloomu peab ikka alguses olema :) mõned teevad paralleelselt mõlemat.

üldiselt olen loobunud selgitustööd tegemast, sest kõigil on mingi kummaline arvamus välja kujunenud ja ma lihtsalt ei viitsi enam.

Enamus alustab eesti poodides müüdavate väga vana tehnikaga mis on paras s*** ja selle pärast ei saadigi lahti ja ... enamusele ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain veel yhe ymber keeratud.

 

Marita, talle tuli väike üledoos arvatavasti.. paku talle korralikku pulka ja vedelikku ning las proovigu uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 inimest: 3 teevad vahepeal joogisena tavalist

 

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üx ahelsuitsetajast sõber hakkab ka vist pöörduma, saatsin spezz poodi ja lasin evic osta .

Eks homme hakkan seletama.

Irooniline, ta kunagi müüs e-sigarette, sel heal sital ajal, kus nad ei kõlvanud kusagile :lol:

Siis oligi esimene kokkupuude mul nendega, yenti vms hunjaa (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...