Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tarmo1959

Innokin iTaste VTR

Recommended Posts

Sain ka täna oma VTR-i kätte (Y) . Tellitud 16.12.2013 siit http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -wattage-e. Esmamulje on küll positiivne. Kui kätte võtad on ikka tunda :) . Ainukese miinusena tooks välja, et see kaasas olnud iclear 30s ei anna tõesti nii palju maitset välja kui iclear 30. Aga noh, see selleks. Vahel tahakski midagi leebemat (esiga). Koduseks aurutamiseks ideaalne vidin, aga tasku pannes veab küll jope viltu selga kui teise taskusse midagi vastukaaluks ei pane ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Infoks nii vanadele kui uutele VTR-i omanikele. Kuna esimestes ülevaadetes näidati, et see sakiliste servadega rattake keerleb. No see kuhu clearo kinnitub. Siis minu omal on ta kinni mis kinni. Ei süvenenudki eriti kuna mind see ei seganud ja probleemi ei näinud. Mõtlesin, et Hiinast tellitud kaup ja praaki ikka sattub sekka. Ükspäev uurisin asja lähemalt ja leidsin sellise lehekülje http://www.thaievape.com/e-cigarette-te ... stuck.html. Postituste lõpus on 2 ilusat pilti ka. Et kui ratas ei keerle on tegu uuendatud tootega (esiga) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa veel paha sõna öelda - töötab ilusti. Praeguseks juba raskusega ära harjunud. Kannatab päris hästi kaasas ka tassida. Pool päeva kannad ühel pool jope taskus ja pool päeva teisel pool :) . No tegelikult pole asi nii hull midagi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...