Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

25-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

05-05-2014 Despatched to overseas (Country code: EE)

 

Kuhu jäi see 3 päeva rsk! Jälle tigupostiks muutunud. :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

plussi hakkab tootma siis kui vajalik kooslus leitud ja võidurelvastumine lõppetatud. Kui võtta asja hobina siis, milline hobi on üldse odav kui tahta teha seda suuremalt kui algaja tase?

Sellesuhtes on sul õigus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

peab vist hakkama ka uue pulga poole vaatama, evic 3 korda ekraani juurest pooleks murdunud juba :x

mul evic piisavalt töötanud, otsa pole andnud, kuid 2 kriipsu üle displei osa

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma voodis aurutasin.. käisin panin tule kustu ja pimedas hüppasin voodisse ja tunnen, et miskit kraksus külje all.. nii see evic omale teibituuningu sai :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma voodis aurutasin.. käisin panin tule kustu ja pimedas hüppasin voodisse ja tunnen, et miskit kraksus külje all.. nii see evic omale teibituuningu sai :D

einoh :D juhtub

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sse ja tunnen, et miskit kraksus külje all..

Kesse pörsas evicu voodisse külje alla jätab... eVic käib padja peal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oligi, hüppasin mööda veits

Voodisse hüppamine ka omaette teema.... :D kui ma voodisse hüppaksin, peaksin õhtuks uue voodi ostma või voodi aluslaudu tegema hakkama :D tasub olla rahulik :D kui mul veel evic oli, teda ma voodisse ei võtnud, seisis teine öökapil. See oli hea lahendus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

voodisse hüppad ikka nagu see boss vanamees, kes eidele nii mõnu valmistas,

et riidekapi otsast voodisse kargas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul need ässad hästi ei meenu :oops: aga muidu anekdoot umbes nii:

vanamees ütleb eidele, et me oleme teinud niipidi ja naapidi. prooviks täna nii,

et sina oled voodil ja mina kargan sulle riidekapi otsast otsa, eit oli nõus

ja vanamees kargaski.

eidele asi hirmsasti meeldis ja hüüdis: vanamees, roni kähku kapi otsa tagasi ja hüppa veel!

vanamees porises vastu, et kannata natuke, ma tirin enne kirsasaapa välja (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuel eVicul ei ole wifit :'(

Urr. Wifihotspot võiks ka muidugi olla, kui juba peenemaks ajada asja. Or oldschool ussimäng nokia stiilis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Or oldschool ussimäng nokia stiilis.

Gravity Sensing süsteemiga (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

-.- mulle ei meeldi muutused.

 

Uff on foorumi pe*se keeranud. No offence. Nüüd 3 nädalat rahulikult harjumist, et üldse midagi tajuma hakata -.-  Kujundus ka nii kirju -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

-.- mulle ei meeldi muutused.

 

Uff on foorumi pe*se keeranud. No offence. Nüüd 3 nädalat rahulikult harjumist, et üldse midagi tajuma hakata -.-  Kujundus ka nii kirju -.-

Asjad vajavad uuendust  ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asjad vajavad uuendust  ^_^

 Miks kõik nii ütlevad. Vanad lahendused toimivad ju ka... Kõik ei pea ju tehnika tipp olema. Uut jama toodetakse nagunii koguaeg niipalju peale, et alati ei jõua omale uusimaid tippmudeleid  ja asju muretseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Miks kõik nii ütlevad. Vanad lahendused toimivad ju ka... Kõik ei pea ju tehnika tipp olema. Uut jama toodetakse nagunii koguaeg niipalju peale, et alati ei jõua omale uusimaid tippmudeleid  ja asju muretseda.

 

I beg to differ :D

 

Lisaks ma arvan, et uuel keskkonnal kindlasti on turbe updated ja äkki tulevikus mingite pluginate/vidinate võimalused :) Mina usun, et igale uuele asjale tuleks anda võimalus. Kui siis ikka ei tööta ja ei sobi, siis tuleks lõugama pista. Till then proovime sellega harjuda. Mulle isegi meeldib. Siit sealt on natuke vbla ohkamist aga usun, et siin lähiajal saavad pisivead parandatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesuse moodi: Lähen ka nädalaks-paariks eemale. Tagasi tulles oleks meeldiv, kui see uus jama kadunud oleks... :) Ai plinn. 10 min otsisin postkasti. Ei saa aru, millised teemad sisaldavad lugemata poste jne... kõik nii ühtemoodi segane. Nagu feissbuuk. koguaeg uuendab segaseks ennast.

 

Peab meeldima -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...