Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Sajab ja rsk juba eila õhtast saati. Varsti masinad upuvad. Elul pole vigagi, ainus mure , et peab telgist välja kusele minema. Ahi köeb, genekas tiksub, vastast pole, olen voodis selili ja puhun aurupahvakuid telgi lae alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajab ja rsk juba eila õhtast saati. Varsti masinad upuvad. Elul pole vigagi, ainus mure , et peab telgist välja kusele minema. Ahi köeb, genekas tiksub, vastast pole, olen voodis selili ja puhun aurupahvakuid telgi lae alla.

pudelisse ei oska kusta? (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pihi. Net seal saab kõike plärada…

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti tühjast kohast Vamo V2 ekraanil kriips üle ja numbrid sassis. Kriips tuli peale pärast seda, kui uue aku sisse panin ja korgi alla kruvisin. Täiesti arusaamatu teema. :S Ostetud Torupillist kuu aega tagasi :|(relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli see, mis sul V5 pähe määriti pea 100jevroga?

 

Ouch, right in the feels, man!

Kui sa seda täpselt nii pead sõnastama, siis seesamune just! :D

läks vist vähe nihu :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edu. Tossu peale ja küll tulema hakkab

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

unemployer vingub siin, et maitset liiga palju ja liiga magus... Mina praktiliselt ei tunnegi maitset. Venelasega asi küll paranes vähe, aga no siiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna naine küsis palju sul kuus selle piibu majanduse peale läheb? :) Ma siis arvutasin kokku ja sain ise ka üllatava summa, kuu ajaga on läinud 168 eurtsi (facep). Paistab et kokkuhoidu analoogi pealt lahkimisega ei ole vist. :D

Aga mul pohh lapsed nälgas ei ole ja maksud makstud. (relv) Kuigi miinus on see et jalgrattas on unarusse jäänud muidu läks see summa selle alla tavaliselt. :( Vaja ju koguaeg uusi asju proovida. :D

Positiivne on see et poel juba tervelt kuu analoogi kimunud. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

plussi hakkab tootma siis kui vajalik kooslus leitud ja võidurelvastumine lõppetatud. Kui võtta asja hobina siis, milline hobi on üldse odav kui tahta teha seda suuremalt kui algaja tase?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangsen Cherry Cigar:

Vivi Nova STV sees maitseb nagu lahjem RY4

Russian 91% dual coil 1,2ohm sees maitseb nagu magusapoolsem suhkruvesi.

 

Tüdruk räägib, et tema jaoks maitsevad mõlemad nagu Cherry Cigar ikka maitsenud on. Mis krt toimub nüüd siis? :o

Lõhnavad asjad ikka vanaviisi aga maitsevad täitsa metsa. Kõik on tuugalt magus -.-

 

 

Viu-viu-viuuu :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjaa, unevõlg hakkab liiga suureks paisuma.

Lihtsalt kustusin arvuti tagant voodisse ära paariks tunniks, sest ei jaksanud lihtsalt enam istuda :cry:(N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjaa, unevõlg hakkab liiga suureks paisuma.

Lihtsalt kustusin arvuti tagant voodisse ära paariks tunniks, sest ei jaksanud lihtsalt enam istuda :cry:(N)

Vahest tuleb üle lasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tööle peab minema :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...