Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Oh jummijammi.. siis mul veel pikk tee minna :D

 

Ma teen mingi lambiläbu foorumi ja hakkan üksi spämmima seal.. ehk siis saan oma tähekese :D

Võis siis lasen unemployeri oma konto alt sisse siia lobisema :D

pole kasu spämmimisest, vabateema postitused ei tõsta postituste arvu :P

Tõstab küll...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui libu lekib, siis tasuks õhku juurde anda*

 

Ma nats sirvisin seda russian 91% postitust kuigi päris läbi töötada suht võimatu. Keerasin õhku peale küll eile aga ikka hakkas korra immitsema. Aga sain asjale jälile ka, asi selles, et nii mulle kui preilile meeldib esimene sekund suunurgast välja lasta ja siis puff teha korralik. Preilna aga ei arvestanud sellega, kus suunas lasta ja endale märkamatult puhus tegelikult sipa õhku tagasi venkusse ja sealt see pidu alguse sai. Lisaks täna panin tähele, et kui kõrvetad coili umbes sekundi jagu pärast puffi edasi, siis hoiab ka asjad korras. Põletab ju õhu ümbert ära ja hoiab kenasti vaakumis disko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sel juhul:

tihendid üle kontrollida

veenduda, et coil oleks õhuaugust tiba kõrgemal ja vatti õhuaugu läheduses poleks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna Nemesis pika aku, kiki ja sibulaga -- on ikka liikluspolitseiniku sau küll.

Harjunud 18350 ja dripperiga ilma kikita... Anoh, Vamoga oleks veel karmim.

 

-- 01 Mai 2014 14:35 --

 

Sain kätte oma Russian 91% klooni, umbe rahul ja täna ärkan nina umbes ja kurk valus... iga puffiga on tunne nagu neelaks liivapaberit okastraadi kastmes...grrrr

Ma teeks lahti ja vaataks, ega coil tahmane ole. Mul olid liiga väikesed mahlakanalid, millest tulenes kerge (aga mitte alati tajutav) kärssamine ja tagajärjeks samuti kripeldav kurk ja nina. Alati on muidugi ka võimalus, et ongi tõbi kallal :) Loodetavasti mitte metalliaurupalavik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hakkavadki need ,,gadgetid,, lendama sahtlisse unemplil ja asemele tekib telefon vaper boxiga ja hunnik torupomme meenutavate jurakatega. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna Nemesis pika aku, kiki ja sibulaga -- on ikka liikluspolitseiniku sau küll.

Harjunud 18350 ja dripperiga ilma kikita... Anoh, Vamoga oleks veel karmim.

 

-- 01 Mai 2014 14:35 --

 

Sain kätte oma Russian 91% klooni, umbe rahul ja täna ärkan nina umbes ja kurk valus... iga puffiga on tunne nagu neelaks liivapaberit okastraadi kastmes...grrrr

Ma teeks lahti ja vaataks, ega coil tahmane ole. Mul olid liiga väikesed mahlakanalid, millest tulenes kerge (aga mitte alati tajutav) kärssamine ja tagajärjeks samuti kripeldav kurk ja nina. Alati on muidugi ka võimalus, et ongi tõbi kallal :) Loodetavasti mitte metalliaurupalavik :lol:

Ma olin ka hiljuti haige, kurk haige ja värki, tõmmata oli väääääga rõve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna Nemesis pika aku, kiki ja sibulaga -- on ikka liikluspolitseiniku sau küll.

Harjunud 18350 ja dripperiga ilma kikita... Anoh, Vamoga oleks veel karmim.

 

-- 01 Mai 2014 14:35 --

 

Sain kätte oma Russian 91% klooni, umbe rahul ja täna ärkan nina umbes ja kurk valus... iga puffiga on tunne nagu neelaks liivapaberit okastraadi kastmes...grrrr

Ma teeks lahti ja vaataks, ega coil tahmane ole. Mul olid liiga väikesed mahlakanalid, millest tulenes kerge (aga mitte alati tajutav) kärssamine ja tagajärjeks samuti kripeldav kurk ja nina. Alati on muidugi ka võimalus, et ongi tõbi kallal :) Loodetavasti mitte metalliaurupalavik :lol:

 

 

Tundub, et vist ikka tõbine raisk :( Aga ülemõistuse suure hunniku VG'ga lahjendatud mahl on mehka. Tegin kuuma kohvi ja konni laksuga kurgule shokiteraapia hommikul ja nüüd mõnus tõmmata. Walkin on clouds.

Aint nüüd uus jama raisk eVic jääb lahjaks watiga :D Hetkel venku on preili LavaTube'i otsas. See kütab 15W välja.

 

-- 01 May 2014 16:18 --

 

Ja hakkavadki need ,,gadgetid,, lendama sahtlisse unemplil ja asemele tekib telefon vaper boxiga ja hunnik torupomme meenutavate jurakatega. (psühho)

 

A no kussa pääsed. ISegi venku pärast 1.4ohm coiliga eVicu peal kärsatamist tunduvad mu kokku kuhjatud clearod täiesti mõttetud ruumiraiskajad hetkel...

 

-- 01 May 2014 16:20 --

 

Ma olin ka hiljuti haige, kurk haige ja värki, tõmmata oli väääääga rõve :D

 

Ma paneks üks kuni mitu ä'd sinna veel vahele. Hommikul esimene puff oli ikka jube raisk, silmad märjad ja paistes ja kops lukus, eluisu läind :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna Nemesis pika aku, kiki ja sibulaga -- on ikka liikluspolitseiniku sau küll.

Harjunud 18350 ja dripperiga ilma kikita... Anoh, Vamoga oleks veel karmim.

 

-- 01 Mai 2014 14:35 --

 

Sain kätte oma Russian 91% klooni, umbe rahul ja täna ärkan nina umbes ja kurk valus... iga puffiga on tunne nagu neelaks liivapaberit okastraadi kastmes...grrrr

Ma teeks lahti ja vaataks, ega coil tahmane ole. Mul olid liiga väikesed mahlakanalid, millest tulenes kerge (aga mitte alati tajutav) kärssamine ja tagajärjeks samuti kripeldav kurk ja nina. Alati on muidugi ka võimalus, et ongi tõbi kallal :) Loodetavasti mitte metalliaurupalavik :lol:

 

 

Tundub, et vist ikka tõbine raisk :( Aga ülemõistuse suure hunniku VG'ga lahjendatud mahl on mehka. Tegin kuuma kohvi ja konni laksuga kurgule shokiteraapia hommikul ja nüüd mõnus tõmmata. Walkin on clouds.

Aint nüüd uus jama raisk eVic jääb lahjaks watiga :D Hetkel venku on preili LavaTube'i otsas. See kütab 15W välja.

 

-- 01 May 2014 16:18 --

 

Ja hakkavadki need ,,gadgetid,, lendama sahtlisse unemplil ja asemele tekib telefon vaper boxiga ja hunnik torupomme meenutavate jurakatega. (psühho)

 

A no kussa pääsed. ISegi venku pärast 1.4ohm coiliga eVicu peal kärsatamist tunduvad mu kokku kuhjatud clearod täiesti mõttetud ruumiraiskajad hetkel...

 

-- 01 May 2014 16:20 --

 

Ma olin ka hiljuti haige, kurk haige ja värki, tõmmata oli väääääga rõve :D

 

Ma paneks üks kuni mitu ä'd sinna veel vahele. Hommikul esimene puff oli ikka jube raisk, silmad märjad ja paistes ja kops lukus, eluisu läind :D

no täpselt :D aga noh, evic + kayfun ma ei saanudki proovida, evic ei tunnista üldse sibulat, atomizer not found, esimene test oli 1,7 oomiga, rohkem ei ole proovinud :D ma praegu isegi ei tea mis krdi takistusega mul see twisted coil sees on :D mech otsas, pole veel õhku lennanud ja akut kontrollides on õhtuks u 52% akut veel alles, kui evicuga kontrollin :Daga jah, saa terveks, siis on parem tossata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma katsun küll võimalikult vähe tsenseerida, aga inimeste 'valulävi' on erinev. mõni solvub juba väga väikse asja pärast, mõnele on küll üli kõva laksu vaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tunne maitset enam.... Vedelik clearosse, 5 mahvi maitset, edasi m*nnigi. Protank ja iclear 30 kasutusel siis, vanasti tundusid maitset andvat... Täna lükkasin iclearilt tolmukihi maha, panin sisse viinamarja mahla, no m*nnigi, tundsin pigem mingit sihvkamaitset. Lükkasin mentoolimaitsestaja lisaks, tundsin 10 minutit kenat mentooli... Kurat nüüd tunnen ainult, et suus on külm. Närv must juba. Paari päeva pärast peaks venelane minuni jõudma, kui siis ka paremaks ei lähe.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei aita kogu faasteki pasa tellimine maitsete kadumise vastu. Vaheta koguaeg vedelikke, äkki joppab. Ma olen väga tuim juba, maitset küll tunnen aga kõik on p'sk. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tunne maitset enam.... Vedelik clearosse, 5 mahvi maitset, edasi m*nnigi. Protank ja iclear 30 kasutusel siis, vanasti tundusid maitset andvat... Täna lükkasin iclearilt tolmukihi maha, panin sisse viinamarja mahla, no m*nnigi, tundsin pigem mingit sihvkamaitset. Lükkasin mentoolimaitsestaja lisaks, tundsin 10 minutit kenat mentooli... Kurat nüüd tunnen ainult, et suus on külm. Närv must juba. Paari päeva pärast peaks venelane minuni jõudma, kui siis ka paremaks ei lähe.....

tiblaga läheb paremaks, usu mind.... (Y)

See maitse kadumise jama on vist kõigil vahetevahel. Minu aitas välja see, et võtsin korraga kasutusele mitu RBAd (või siis clearot), võimalikult erineva maitsega. Hetkel kasutan korraga kolme. Niikui ühest siiber hakkab tekkima, võtan järgmise ja OK. Nüüd pole ammu seda maitsekadumise perioodi olnud. :D

 

-- 04 Mai 2014 20:48 --

 

Ei aita kogu faasteki pasa tellimine maitsete kadumise vastu. Vaheta koguaeg vedelikke, äkki joppab. Ma olen väga tuim juba, maitset küll tunnen aga kõik on p'sk. :(

Ei saa siiski nõus olla, et FT pask on. Mul on mitmed kogemused. Näiteks on mul kõrvuti kasutuses orikas Kaifar ja FT kloon juba mitu kuud. Ainsana olen mures olnud originaaliga, mis otsustas mingi hetk kärsakat andma hakata. Ei aidanud vikkimine ega kolilimine, pesemine ega läbi puhumine. Samuti tihendite vahetus polnud abiks. Lihtsalt ajas paar päeva närvi ja siis otsustas lihtsalt jälle toimima hakata. FT omadega pole tänaseni ühtegi probleemi olnud. :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on ka korduvalt maitsetunnetus ära kadunud, ise olen seda liiga ohtra tömbamisega seostanud, üritanud pikemaid pause pidada ja järgmiseks hommikuks on asi korras olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa siiski nõus olla, et FT pask on. Mul on mitmed kogemused. Näiteks on mul kõrvuti kasutuses orikas Kaifar ja FT kloon juba mitu kuud. Ainsana olen mures olnud originaaliga, mis otsustas mingi hetk kärsakat andma hakata. Ei aidanud vikkimine ega kolilimine, pesemine ega läbi puhumine. Samuti tihendite vahetus polnud abiks. Lihtsalt ajas paar päeva närvi ja siis otsustas lihtsalt jälle toimima hakata. FT omadega pole tänaseni ühtegi probleemi olnud. :D(esiga)

Mul mitu erinevat FT Kayfuni klooni ja üks orikas. Kasutan ainult kloone, originaal seisab riiulis. See "brushed" logoga kloon annab mingit rõvedat kõrvalmaitset, pestud korduvalt ka kangema kraamiga. Teiste üle ei vingu. Siiski ehituskvaliteeti, vähemalt minuni jõudnutel, ei kannata originaaliga väga võrrelda. Mul muudki toimivat FT kraami käigus, kvaliteet kõikuv aga hind on muidugi sellele kohane, seega kasutan rõõmuga. Mis sest, et seda odavaks pasakas pean ja asja tundva veiperi juures taskust välja ei võta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tunne maitset enam.... Vedelik clearosse, 5 mahvi maitset, edasi m*nnigi. Protank ja iclear 30 kasutusel siis, vanasti tundusid maitset andvat... Täna lükkasin iclearilt tolmukihi maha, panin sisse viinamarja mahla, no m*nnigi, tundsin pigem mingit sihvkamaitset. Lükkasin mentoolimaitsestaja lisaks, tundsin 10 minutit kenat mentooli... Kurat nüüd tunnen ainult, et suus on külm. Närv must juba. Paari päeva pärast peaks venelane minuni jõudma, kui siis ka paremaks ei lähe.....

Joo kohvi või koolat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...