Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Tyr, soome smartpost ei saanudki ette antud ajaga hakkama, nüüd loodan et homme tuleb keegi tuttav espoost läbi

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

 

-- 16 Apr 2014 20:39 --

 

Vinguviiul lõppes sellega, et pakk saadeti automaati pandud ja tuttava tuttav toob kauba kohale, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upsiga liigub üks pakk poolast minuni. Esimesed 2 päeva tegi ringreise poolas ja nüüd lõppuks jõudis hommikul lätti. Kohaletoimetamiseks lubavad ikka 23 kuupäeva:S hullem kui tigupost.

Liiga ära harjunud vist GLSi 2 päevaga poolast teelepanek -> eestis kättesaamine. Huvitav kas DPD varjant oleks kiirem olnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootan poolast DHL pakki. Esmaspäeval kell 16.00 võeti peale, kolmapäeval kell 07.45 tallinnas, 12.54 tuli teade : Delivery arranged no details expected.

 

Ehk siis arvatavasti Eesti postile üle antud ja nüüd ootan nagu loll siin... Teoreetiliselt võiks ju nagu täna jõuda ilusti.... ei julge kodust ära ka minna, äkki kuller otsustab just siis tulla.. -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, ELS kuller helistas, lubas paki enne 3 ära tuua... Niiet vähem kui 3 ööpäeva ja DHLiga pakk poolast kohal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli alles hiljuti 3 päevaga HK'st. DHL teeb oma tööd hästi. Maksma peab selle eest ainult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasin täna ühe AW IMR 18350 aku natuke liiga tühjaks. Oli kuidagi lahja, läksin tuppa ja mõõtsin -- kuramus, 2.7V. Lasin seista tunnikese -- näitas 3V. Siis pole vast hullu? Panin aeglaselt (0.25 ampriga) laadima. Varsti saab täis ja teen igaks juhuks märgise peale, et seda akut natuke silmas pidada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üritasin driptipil auku suuremaks puurida, raibe sulas ümber puuri ära :x

panid teise käiguga plastikut?
Aku oli tühi, pidin elektri oma kasutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millal sind siis risti lüüakde Jeesus? Tahaks juba sülti!

Mis ajast ristlööduid keedetakse?

Indoneesias antakse almusi väha, ainult kastikesi topitakse igale....kuhu igans kohta. He on olla tundmatu võõras riigis (esiga)

Posted Image

 

E-suits ja kohalikud on suht siga ja kägu, mõni on kuulnud, enamus ei tea halligi (psühho)

Mõnele seletanud lähemalt.

Persse, siin ei saagi ju suitsust loobuda, kui pakk maksab 1€

Samas väga vähesed teevad suitsu, iga 20-s heal juhul pläru ees. Tais ja indias olukord vastupidine.

Veel vingun, et elekter on kuidagi lahjem, akud saavad kiiremini otsa, k.a fotoka omad (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

f**** kes oskab mulle selgitada miks ma terve nädala vaskut k***i vastu paremat sügasin (vahest ka vastupidi) ja foorumis ning vapimise lehtdel passisin .... aga nüüd on karistus käes peab pühade ajal tööd tegema (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krdikrt. Vamo kukkus kummuli, kus otsas steam turbine. Nüüd turbiini klaas katki. :( just siis kui tollega sõbraks sain.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Minu kaastunne :( Said mesh'i tööle muidu v

Share this post


Link to post
Share on other sites

RQ245446853SG - 10-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

RQ245446853SG - 10-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) (facep)

RQ245446853SG - 10-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) (facep)

Mida kuradit see tähendab, mul 3el pakil selline jutt trackingu all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RQ245446853SG - 10-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) (facep)

Mida kuradit see tähendab, mul 3el pakil selline jutt trackingu all.

Nii kaua pole mul veek ükski pakk sealpool vedelenud, ilma liikumist alustamata. Tänaseks siis 10 päeva liikumatult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

RQ245446853SG - 10-04-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) (facep)

Mida kuradit see tähendab, mul 3el pakil selline jutt trackingu all.

Nii kaua pole mul veek ükski pakk sealpool vedelenud, ilma liikumist alustamata. Tänaseks siis 10 päeva liikumatult.

 

 

Mul kõige vanem 8 päeva.... siis 5 päeva, siis 2 päeva.. Sõbra oma ka juba 10 päeva kanti samas asendis. Vahepeal oli tracking ka veel maas... Siis polnud mingit infi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S70 koos i30-ga lennanud viimased päevad päris palju (N)

Õnmeks terved

 

Viin ei hakka pähe (N)

Lähen magama, 6h pärast vaja end voodist yles tõsta. Puhkus väsitab (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Türrr, keerasin stv vamole otsa täna, no ei lähe, käib ringi, panen siis sibula uuesti otsa,sama jama. Nüüd imen näppu :@ uue vamo keere tuksis, alguses juba hoidis viltu otsas kõike

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju esimene keeramine läks viltu ja sõi originaal keerme ära?

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...