Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

ega keegi pole ju v2itnudki, et kestavad :D Saaremaal need ELMO autodel umbes kolmandikul olid peale poolt aastat akud otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt on Teslal nüüd midagi uut plaanis. Tootja esindajad ütlesid mõlemad, et asi puudutab vaid NCR18650B ehk 3400mAh akusid. 18650A akude tarnega probleemi ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm nende 7000 aku külge saaks päris, päris mehise subohm coili ehitada (lamp)

hmmm nende 7000 aku külge saaks päris, päris mehise subohm coili ehitada (lamp)

510 connection käigukangi või rooli külge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, sest ei oska alkoholiga piiri pidada, reedel Tartus metsatöllu kontserdil läksin peldikusse number 2-te tegema ja jäin magama, ärkasin, kõik pime, ei saa aru kus olen, helistasin politseisse, nad kelistasid asutuse omanikule, kes tuli ja päästis mu välja. Lisaks kaotasin peo käigus mingi imeläbi kaifari korstna ja topcapi vahelise tihendi ning valasin 10ml vedelikku täiteavast sisse, mis voolas otse sülle. Viga taipasin alles siis kui pudel tühi oli ja hakkasin mõtlema, et krt, ikka veel pole täis, nii palju küll mahutada ei tohiks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, sest ei oska alkoholiga piiri pidada, reedel Tartus metsatöllu kontserdil läksin peldikusse number 2-te tegema ja jäin magama, ärkasin, kõik pime, ei saa aru kus olen, helistasin politseisse, nad kelistasid asutuse omanikule, kes tuli ja päästis mu välja. Lisaks kaotasin peo käigus mingi imeläbi kaifari korstna ja topcapi vahelise tihendi ning valasin 10ml vedelikku täiteavast sisse, mis voolas otse sülle. Viga taipasin alles siis kui pudel tühi oli ja hakkasin mõtlema, et krt, ikka veel pole täis, nii palju küll mahutada ei tohiks :D

Kurb aga samas naljakas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KFL näeb aknata ilus välja aga see puuvilla maitse ei kompenseeri seda (öäk) Ehk siis minu esimene dryhit kayfariga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, see ilmselt maitseb päris koledasti :)

Ilmselt? Sa pole saanud? ,,,, sa ei tea millest ilma oled jäänud. Kui s*** päev näiteks siis alati lasen paagi tühjaks ja teen paar dry hiti .. siis on korralik punkt päevale pandud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, see ilmselt maitseb päris koledasti :)

Ilmselt? Sa pole saanud? ,,,, sa ei tea millest ilma oled jäänud. Kui s*** päev näiteks siis alati lasen paagi tühjaks ja teen paar dry hiti .. siis on korralik punkt päevale pandud.
:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, see ilmselt maitseb päris koledasti :)

Ilmselt? Sa pole saanud? ,,,, sa ei tea millest ilma oled jäänud. Kui s*** päev näiteks siis alati lasen paagi tühjaks ja teen paar dry hiti .. siis on korralik punkt päevale pandud.
(Y) õige suhtumine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks, ilma aknata, täitsin üle, tilkumiseni ja siis lõpetuseks dryhit. Keskmine sektsioon lendas karpi tagasi ja russian mechi otsa.

Mida vana evicuga teha (psühho) Kingiks naisevennale aga sellele vaja tittaaniumist asju. Isegi 2 titaanist keraga oli jama, ühe kaotas ära, teine pudenes kildudeks. Mechi talle anda ei julge, laseb sõrmed otsast ära või tapab aku. Krdi tsernoobõli põlvkond.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesla annab oma akupakkidele 7-8 aastat garantiid. Seal siiski see laadimise teema veidi teine ja hoiab akusid ka kõvasti rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesla annab oma akupakkidele 7-8 aastat garantiid. Seal siiski see laadimise teema veidi teine ja hoiab akusid ka kõvasti rohkem.

Selge pilt siis. Aga
Off-Topic :
Tesla on kõva auto ... see oleks vist see mida hetkel tahaks uuena poest osta. Mulle vähemalt väga meeldib. ON tõmmet ... ls ühe laadmisega Eesti piires piisab, ilus ka... ja gategeteid täis. Ja kui akud peeti lähevad siis küll selleks ajaks FT 1000 miki maa raha eest uut aku pakki pakub :D :D

 

-- 13 Apr 2014 23:00 --

 

Tegelt käib pinda see asi, et see blogi kirjutamise mõte vapimise teemal ei taha üldse rahu anda... lagastan foorumit ja loodan, et läheb üle (ei ole mõtet teha kui suudad aint 2-3postitust teha ja siis seisma jääB) .... aga midagi pole teha kui järgmise nädala jooksul üle ei lähe siis vist ikka tuleb ära teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, Old´i nurgake. Volkari, audi jms. foorumites ju nn. kasutajate autod vmi. Miks siin ei võiks olla. Kasutajate blogi näiteks (lamp) Aegajalt peksab nii mõnigi siin ägedat biiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee foorumisse oma teema kus paned mõtted kirja (Y)

Foorumis on minu jaoks liiga palju tehnilisi ja organisataoorseid piiranguid, Blogi põhineks minu enda kogemustel ja selles mis siin foorumis arutatakse + väga suur suur osa oleks seadete ülevaadetele pühendatud. Ehk siis siis kohati oleks see foorumi arutelu kokkuvõte kohati midagi rohekemat. Seal ma saaks tõsta esile teemasid mis minu arvates on olulised. Kui ma tõesti jõuan selle blogini siis see on seda foorumit toetav mitte sellega konkureeriv.

Esmane eesmärk oleks teha uute kasutajate jaoks ülevaateid, et nad ei teeks samu kalleid vigu mida ise tegin.

Siin foorumis on sõna otseses mõttes tuhandeid väga häid ja informatiivseid teema arendusi ja ülevaateid aga tava vaipija jaoks on minu arvates siit raske eraldata terasid sõkaldest ehk siis vajalikku infot kokku panna.

Aga ok.. nädala annan veel endale kui siis ka see neetud tuhin üle ei lähe siis tuleb ära teha. Ma tean väga täpselt kui suurt vaeva see nõuab kui tahta asja hästi teha ja see ongi hirm mis mind tagasi hoiab... ajutist s**** pole mõtet netti lisada.

Probleem ka selles, et 50% postitustest kustutan 40% tekistist enne sisesta nuppu vajutamist ära--- ehk siis arvan, et läbustan/mölisen liiga palju aga tahaks veel rohkem teemadest rääkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, et oldil on munadest on tehtud kõrvarõngad ja ta ei jule blogi teha!

Tee algust, ülejäänu tuleb juba issanda armust, mõla ju sul jookseb! Konspektiks ju siine foorum on!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee foorumisse oma teema kus paned mõtted kirja (Y)

Foorumis on minu jaoks liiga palju tehnilisi ja organisataoorseid piiranguid, Blogi põhineks minu enda kogemustel ja selles mis siin foorumis arutatakse + väga suur suur osa oleks seadete ülevaadetele pühendatud. Ehk siis siis kohati oleks see foorumi arutelu kokkuvõte kohati midagi rohekemat. Seal ma saaks tõsta esile teemasid mis minu arvates on olulised. Kui ma tõesti jõuan selle blogini siis see on seda foorumit toetav mitte sellega konkureeriv.

Esmane eesmärk oleks teha uute kasutajate jaoks ülevaateid, et nad ei teeks samu kalleid vigu mida ise tegin.

Siin foorumis on sõna otseses mõttes tuhandeid väga häid ja informatiivseid teema arendusi ja ülevaateid aga tava vaipija jaoks on minu arvates siit raske eraldata terasid sõkaldest ehk siis vajalikku infot kokku panna.

Aga ok.. nädala annan veel endale kui siis ka see neetud tuhin üle ei lähe siis tuleb ära teha. Ma tean väga täpselt kui suurt vaeva see nõuab kui tahta asja hästi teha ja see ongi hirm mis mind tagasi hoiab... ajutist s**** pole mõtet netti lisada.

Probleem ka selles, et 50% postitustest kustutan 40% tekistist enne sisesta nuppu vajutamist ära--- ehk siis arvan, et läbustan/mölisen liiga palju aga tahaks veel rohkem teemadest rääkida.

Kui sa nii kirjutushuviline oled siis äkki puhud e-suits.eu blogile elu sisse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...