Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ufol nupp nokib, ma isegi unustasin ära, et taoline moodustis on. Ehk ka ufo muudab seda kujundust ja muud mudru vastavalt oldi eelistustele!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa nii kirjutushuviline oled siis äkki puhud e-suits.eu blogile elu sisse :)

Pole paha mõte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast kui ma aega saan ja mõned tehnilised küsimused lahendatud siis e-suits.eu peale koliks foorum kuna keegi sellega tegeleda pole viitsinud ja minust endast kirjanikku pole.

 

Kui härra old viitsib tegeleda ja tahab kirjutada siis aga palun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

organisataoorseid piiranguid

Esmane eesmärk oleks teha uute kasutajate jaoks ülevaateid, et nad ei teeks samu kalleid vigu mida ise tegin.

Ehk siin on põhjused minumeelest miks ei saa seda teha sellel domeenil . Muidu tullakse jälle foorumi ja Ufo kallale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

organisataoorseid piiranguid

Esmane eesmärk oleks teha uute kasutajate jaoks ülevaateid, et nad ei teeks samu kalleid vigu mida ise tegin.

Ehk siin on põhjused minumeelest miks ei saa seda teha sellel domeenil . Muidu tullakse jälle foorumi ja Ufo kallale.

Võib ju läbi lillede neid ärikaid nii väga nimetamata. Ja Eestis on sõnavabadus. Ma ei näe mitte ühtegi põhjust miks foorum või Uff peaks ennast ohustatuna tundma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

las old ikka ise teeb, siis saab tuld ja tõrva ka pritsida ja just nimesid nimetades ja ilma lilledeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lihtsalt väike salasoov et meie esileht ka toimetaks ikka. (relv)

(Y)

 

sinna poleks tegelt raske genereerida uudiseid, mul ronib läbi FB kogu aeg huvitavat lugemist, aga inglise keelselt. kes viitsib seda kõike tõlkida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lihtsalt väike salasoov et meie esileht ka toimetaks ikka. (relv)

(Y)

sinna poleks tegelt raske genereerida uudiseid, mul ronib läbi FB kogu aeg huvitavat lugemist, aga inglise keelselt. kes viitsib seda kõike tõlkida :P

Keda/mida huvitavat jälgid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lihtsalt väike salasoov et meie esileht ka toimetaks ikka. (relv)

Kui teen siis teen ikka eraldi lehena. Tahan, et leht oleks minu kontrolli all ja siis vastutan ka ise oma arvamuste ja väljaütlemiste eest - kui vaja halvasti öelda siis ka ütlen ja vastupidi. Eile natuke joonistasin mõtlesin... vaatasin mis mujal maailmas olemas on ja tundub, et puhtalt blogina see asi on lugejale mitte kõige parem. Ehk siis tuleks sisu natuke teemadeks jagada. See, et ufo tahab esilehte käima saada see on väga hea mõte - aga ma saan ka aru miks kahtlused selle kohapealt ... see avaleht ei ela ise ja vajab tööd- ja kindlasti olen ma nõus ühel või teisel moel sinna info tekitamises mingis mahus kaasa lööma aga sinna oleks vaja rohkem kui 1-2 inimese sisendit. Ehk siis üks ei sega teist... üks on hetkel ainult mõte teine on asi mis vajab makoverit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt naine oma peaga tellis 900mahised spinnerid endale. Ma mingi 100 korda ütlesin, et kui midagi tellid siis telli kõige võimsamad.

Ajas meele mõrudaks küll. :evil::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt naine oma peaga tellis 900mahised spinnerid endale. Ma mingi 100 korda ütlesin, et kui midagi tellid siis telli kõige võimsamad.

Ajas meele mõrudaks küll. :evil::lol:

Cancel order.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lihtsalt väike salasoov et meie esileht ka toimetaks ikka. (relv)

Kui teen siis teen ikka eraldi lehena. Tahan, et leht oleks minu kontrolli all ja siis vastutan ka ise oma arvamuste ja väljaütlemiste eest - kui vaja halvasti öelda siis ka ütlen ja vastupidi. Eile natuke joonistasin mõtlesin... vaatasin mis mujal maailmas olemas on ja tundub, et puhtalt blogina see asi on lugejale mitte kõige parem. Ehk siis tuleks sisu natuke teemadeks jagada. See, et ufo tahab esilehte käima saada see on väga hea mõte - aga ma saan ka aru miks kahtlused selle kohapealt ... see avaleht ei ela ise ja vajab tööd- ja kindlasti olen ma nõus ühel või teisel moel sinna info tekitamises mingis mahus kaasa lööma aga sinna oleks vaja rohkem kui 1-2 inimese sisendit. Ehk siis üks ei sega teist... üks on hetkel ainult mõte teine on asi mis vajab makoverit.
Nagu varem mainisin, avalehel on siis mõtet, kui seal toimub liikumist. Ise sinna ei satu. Varasemalt oli uudis kvartalis, mis selgelt väha

 

Edu

 

Sent from space using stargate

Share this post


Link to post
Share on other sites

mtf ...... mängisin ühe käega nemesise lukustuse rõnagaga (ühe näpuga kiire kerimine kinni/lahti) ... ja seade otsustas leekima panna käest... mina talle selleks põhjust ei andnud. Esmane tulemus.... drip tip murdus ära. Õnneks on sahtlis neid veel... aga vana vaja kätte saada venelasest ja uus vaja üle puurida :shock: . Lisaks musta enam pole nüüd vaja mingi rohekm p**** värv valida.

Alguses ei julgenud maha vaadatagi... hetkel nii hea duubel puudub. Huh nii võib ataki saada.

  e-auru masin ei ole mängimiseks .... see on tõmbamiseks  
think.gif

 

-- 15 Apr 2014 19:22 --

 

Selle peale tuleb füüsika õpetaja lause meelde: Kirves ei ole mängimiseks, raiuge see omale pähe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, et troopika ei moju esuitsule hästi.

Pm teine päev ja aparaat kukkus streikima.

Algul ei saanud pihta milles point.

Lylitasin masina tööle, sain mahvi tõmmata, masin väljas......wtf (psühho)

4 korda kordasin asja, nendest 2 korral ei jõudnud tõmbamiseni.

Võtsin siis aku ära, tundus kõik ok olevat......aga agu kork jummala valge seest.

Kaane klemm hakanud juba roostetama, sees soola kiht vms (soola maite oli olemas). Algul mõtlesin, et akuhape vms. Aga akud kõik terved.

Lasin siis hambaorgil ja paberil käia ja voilaa, hakkas normaalselt tööle

 

-- 16 Apr 2014 13:52 --

 

Vett pole saanud, niiskus

Share this post


Link to post
Share on other sites

5) !!MEIE HUVI!! Riigiorgani kontrolli üle e-vedelike suhtes. Kuskilt maalt peame ikkagi tunnistama, et ostame põrsaid kotis neid vedelikke. Mina maksaksin 2 euri rohkem aga oleksin veendunud, et mahla iga patch on testitud ja kvaliteet kontrollitud, koostis välja kirjutatud!! Honestly!

 

Arvasin ca 2 kuud tagasi 100% sama. Nüüd kui venelane ligi 10ml vedelikku ära õgib siis enam mingist hinna tõusust kuulda ei taha :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

5) !!MEIE HUVI!! Riigiorgani kontrolli üle e-vedelike suhtes. Kuskilt maalt peame ikkagi tunnistama, et ostame põrsaid kotis neid vedelikke. Mina maksaksin 2 euri rohkem aga oleksin veendunud, et mahla iga patch on testitud ja kvaliteet kontrollitud, koostis välja kirjutatud!! Honestly!

 

Arvasin ca 2 kuud tagasi 100% sama. Nüüd kui venelane ligi 10ml vedelikku ära õgib siis enam mingist hinna tõusust kuulda ei taha :D.
Täpsustus - 9% venelastest e-vedeliku ei õgi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...