Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
T_MM_T

tundsin end imelikult, kui näitsik pahvis bussis e-sigaretti

Recommended Posts

Njaa, tuleb tunnistada, et sa isegi siin paar nädalat tagasi Helsingist Loviisasse sõites bussis vähe aurutatud. Nimelt tulin siis sadamast taksoga Kamppi ja sain pileti 3 min. hiljem väljvale bussile. Polnud seda hirmugi, et oleks jõudnud kuskil rahulikult aurutada. Kuna siis buss oli peaaegu tühi, valisin just sellise istme, kust keegi mind ei näinud. Ja südamerahuga popsisin seal. Erinevus antud looga muidugi see, et mingeid aurupahavakaid ma õhku pole lasknud, hoidsin lihtsalt kauem sees ja seega ega sealt palju midad enam välja tulnudki. Igaljuhul keegi aru küll ei saanud, et keegi höyrytab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teine inimene ei näe auru ega tunne mingit lõhna, siis ei saa aurutamine teda ka häirida. See ei ole mitte salaja suitsetamise propageerimine, vaid võimalik põhimõte väikeses või piiratud liikumisega ruumi kohta. Spezz kasutas siin foorumis kunagi tabavat väljendit "teise inimese hingamisruum"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laevas tõmbasin koguaeg välistekil analoogi ja sama ka nüüd, minu meelest pole mingi probleem. Rongiga vähe teine teema jah. Näiteks Soomes kohe reisi algul antakse teada, et suitsetamine sh. e-sigarett on keelatud ( või siis kus võib vastava suitsunurga olemasolul tõmmata) Kuna siiamaani kuskil 2-3 h kestnud mu otsad, siis ei pane tähelegi, aga kui ikka nt 6+ h, siis juba vist hakkaks midagi nuputama. Nu fakt on see, et e-sigaretti on võimalik tõmmata nii, et isegi sinu ees või taga istuv inimene midagi aru ei saa, nii et see annab päris palju võimalusi. Aga nu kui tahad muidugi pilvesid lae alla lasta, siis rong ja buss jne. on küll väga ebasobilikud kohad minu meelest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul õnnestus ka ükspäe näha, kuidas kaks täissaledat nooremapoolset daami trollis tossasid. Üks veel noor emme - jõnglane kärus kaasas. Väga imelik pilt oli. Kusjuures ega nad tegelikult väga ei tossand, sest tegu oli Skaismõuki-ga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane lause (Y):lol:

noh ei tea ega oska ka tahta,ma olen palju selgitus tööd teinud kollektiivis mis on mis ja kust mida osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb pähe, et võiks koos koostada aurutaja etiketti ja nõuanded kuidas mitte tüssu saada... Paneks ise midagi paberile aga pole väga kirjamies (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb pähe, et võiks koos koostada aurutaja etiketti ja nõuanded kuidas mitte tüssu saada... Paneks ise midagi paberile aga pole väga kirjamies (õlut)

sama lugu pidasin kõnet ja praktikas näitasin mis on mis ja kuidas miski töötab mingi 2tundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näitsik mind ei koti,

olen iser suht naglalt tossanud firmades ja poodides,

senix veel

pole kirjad Tshukotkalt

 

Teater ja kino pole ok

kõik muu kus aur paistab pole samuti

a edasi

suht suva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...