Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Minu esimene veip - Kuhu jääb kick?

Recommended Posts

Rõõm kuulda (Y)

Aga roosa aku saad näiteks ühistellimusega mõistliku hinnaga siit kätte:

http://peleon.pl/product.php?id_product=2120 või http://peleon.pl/product.php?id_product=1650 või http://peleon.pl/product.php?id_product=2074

Sa Spezz pead ikka mõtlema mingi naisteka(roosa/kividega) komplekti hoidmisest sahtlis (Y)

Olid mõned, jube pikalt vedelesid. Ei taha väga sellist kraami hoida, millest homme uus mudel tuleb ja vana hind kukub ;)

 

 

Spezz ma loodan, et sa ei pahanda aga saatsin hunniku nuube your way =) Hakkas facebookis flame pihta et mis ja kuidas ja et forumist ei saa midagi aru, millest inimesed siin räägivad. Oomid ja möllud :D

Kirjutasin siis vastu, et kirjutage Spezz'ile ja ta sätib teile kõigile vägevad komplektid alustamiseks ja utsitasin neid enne ostu kindlasti foorumist järgi küsima.

Mind on see üksainus post juba kõvasti aidanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd aga täiesti uus probleem. Preili mul tuli minuga koos e-cig'i teed ja sellele on nüüd vaja paduroosat akut egole -.-

Ära allu provokatsioonile, algul tahab roosat pulka siis lahtist autot, lõpuks maja ja lapsi. Vaata uus preili omale.
võta uus naine (esiga)

 

 

Eiei, piff on vinge =) Väikse roosa ma elan üle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega e-suitsu ületõmbamine ka mingi meeliülendav kogemus pole :D

palju on ületõmbamine? on kellelgi koguseid ja kangust näiteks tuua? ise pole veel selleni jõudnud, olgugi et kogused on mõnel päeval väääga suured olnud (psühho)

See on ju täiesti individuaalne.

Ise kahel korral kerge OD saanud ja seda arvuti taga istudes ja hajameelselt kimudes. Esimene tunnus - peapööritus püsti tõustes, siis hakkab süda läikima jms.

Alustasin 18 mg ja tõenäoliselt 700-800 mahviga päevas (egol puff counterit polnud). Praegu 11 mg ja 450 - 500 puffi ( ca 6s ). Kui ma praegu sama kangusega vedelikku teeks, siis oleks ilmselt OD päeva lõpuks käes. Aga on inimesi, kes kimuvad 36 mg ja pole häda midagi.

Kokkuvõttes - tõmba palju organism vajab, küll ta sulle ütleb, millal piiri pidada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega e-suitsu ületõmbamine ka mingi meeliülendav kogemus pole :D

palju on ületõmbamine? on kellelgi koguseid ja kangust näiteks tuua? ise pole veel selleni jõudnud, olgugi et kogused on mõnel päeval väääga suured olnud (psühho)

See on ju täiesti individuaalne.

Ise kahel korral kerge OD saanud ja seda arvuti taga istudes ja hajameelselt kimudes. Esimene tunnus - peapööritus püsti tõustes, siis hakkab süda läikima jms.

Alustasin 18 mg ja tõenäoliselt 700-800 mahviga päevas (egol puff counterit polnud). Praegu 11 mg ja 450 - 500 puffi ( ca 6s ). Kui ma praegu sama kangusega vedelikku teeks, siis oleks ilmselt OD päeva lõpuks käes. Aga on inimesi, kes kimuvad 36 mg ja pole häda midagi.

Kokkuvõttes - tõmba palju organism vajab, küll ta sulle ütleb, millal piiri pidada.

 

 

Kas ego-c'ga on võimalik kuidagi puffi lugeda? See oleks küll põnev tegelikult =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen suht uus kasutaja ja nüüd siis 2 päevaga olen ära tõmmanud kuskil 7-8ml 12mg vedelikku.

Pulgaks on Evic ja stv(3.5ml)

Esimene õhtu muidugi pea roppu valutas ja ega tänanegi õhtu erand pole :D

Alguses kartsin ka , et tõmban üle aga seda pidavat olema tunda kui paljuks läheb. Suu pidi kuivama hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen suht uus kasutaja ja nüüd siis 2 päevaga olen ära tõmmanud kuskil 7-8ml 12mg vedelikku.

Pulgaks on Evic ja stv(3.5ml)

Esimene õhtu muidugi pea roppu valutas ja ega tänanegi õhtu erand pole :D

Alguses kartsin ka , et tõmban üle aga seda pidavat olema tunda kui paljuks läheb. Suu pidi kuivama hakkama.

 

Veider, mul ka pea tuikab täna. Kõrvalnähtude threadist loen, et see on järsk üleminek ja nikotiini puudus, mis pea valutama paneb =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ego-c'ga on võimalik kuidagi puffi lugeda? See oleks küll põnev tegelikult =)

Mingid üksikud versioonid vist isegi on lugejaga, aga muidu.... loenda mahve ja tõmba kuhugi kriipse ;)

Aga muidu oleks täis lause olnud - Nicorex'i ego pulgal ju puff counterit polnud, eVic'u andmetel tõmban...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen korra päris kõva OD saanud 9mg vedelikust. Clearoks oli Iclear16 ning õhtu jooksul sai seda vedelikku kõvasti aurutatud. Ühel hetkel hakkas ropult paha nagu tahaks oksendada, aga midagi välja ei tule. Voodis külili kõveras kannatas ainult olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen korra päris kõva OD saanud 9mg vedelikust. Clearoks oli Iclear16 ning õhtu jooksul sai seda vedelikku kõvasti aurutatud. Ühel hetkel hakkas ropult paha nagu tahaks oksendada, aga midagi välja ei tule. Voodis külili kõveras kannatas ainult olla.

 

See "kõvasti aurutatud" pidi ikka KÕVASTI olema :D A kui kaua see "paha" tutsas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

... mul keskmiselt, ehk siis tavaliselt 18mg ca 700 maffi päevas. rekordpäevad (tavaliselt reedel koos sauna ja õllega) kuni 1200 maffi. mitte mingeid kõrvalnähte tänaseni veel tundnud pole. ei peavalu ega peapööritust. ka iiveldust pole kätte saanud.:D organism siis vist sihuke või miskit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See "kõvasti aurutatud" pidi ikka KÕVASTI olema :D A kui kaua see "paha" tutsas?

Jäin ühel hetkel magama ning seega ei oska öelda kaua see kesta võis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... mul keskmiselt, ehk siis tavaliselt 18mg ca 700 maffi päevas. rekordpäevad (tavaliselt reedel koos sauna ja õllega) kuni 1200 maffi. mitte mingeid kõrvalnähte tänaseni veel tundnud pole. ei peavalu ega peapööritust. ka iiveldust pole kätte saanud.:D organism siis vist sihuke või miskit?

mida mida?

Vabandage mu sõnavara, aga kipub buhta shitaks see jutt.

Tule minu juurde ja hakka tirima

 

Ma teen 700 seeriaid pea koomas peaga, 1200? (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... mul keskmiselt, ehk siis tavaliselt 18mg ca 700 maffi päevas. rekordpäevad (tavaliselt reedel koos sauna ja õllega) kuni 1200 maffi. mitte mingeid kõrvalnähte tänaseni veel tundnud pole. ei peavalu ega peapööritust. ka iiveldust pole kätte saanud.:D organism siis vist sihuke või miskit?

mida mida?

32mg-le üle minna? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

32mg-le üle minna? :D

Tee proovi kui organism muidu rahule ei jää. Ettevaatlikult. Katsu ainult aru saada, millest sul puudus on - kurgulaksust või üldisest rahulolust. Kui kurgulaksust, siis proovi PG % suurendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, nii ta on, tavapäevad mul 600-800 vahel...

reedeti üle tuhande pole mingit küssat...

on juhtunud et mõni keeruline tavapäev on ka lõppenud tuhande lähedal (psühho)

aga ega vist pole imestada, olin 38 aastat ahelsuitsetaja... 1,5 pakki keskmiselt päevas... vahel ka kaks...

 

alles eVic'utega hakkasin sellest aimu saama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

palju on ületõmbamine? on kellelgi koguseid ja kangust näiteks tuua? ise pole veel selleni jõudnud, olgugi et kogused on mõnel päeval väääga suured olnud (psühho)

eks see oleneb inimesest. Nii palju on teada, et 20ml 12mg pudeli 3 tunni jooksul ära joomine lööb pooled täiskasvanud suitsetajad maha, ebameeldivad sümptomid võivad küll tekkida palju vähesemast aga see on pigem ärritus kui üledoos (mille põhi tunnuseks on krambid ja südame/kopsu töö häiritus :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks tobe küsimus vahele - kuidas organism reageeriks nt sellele, kui mõni laps (hästi rumala vanema rumal pädarik) joob ära mingi koguse issi 32mg plöga? st, lihtsalt kallab kurgust alla. Kas ja kui kiiresti need nikotiinivedelikud surmavad olla võivad?

Mul vanad ego-c'd vahepeal lekkisid huulikusse. Mõtsin, et täitsa veider, kuid mitte paha, maitsega. Umbes, et kui kohvi sisse tilgutada, siis saaks ehk hea asja.

Aga noh, see tilgutamine jäi fantaasiaks. Kuid küsimus tuli siiski, et kui mürgine see vedelik ise suukaudsel manustamisel on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokkuvõttes - tõmba palju organism vajab, küll ta sulle ütleb, millal piiri pidada.

Ütleb küll aga alles siis kui kerge OD juba käes. Sigareti pealt tulles kulub ca. 2-4 nädalat kohanemise peale. Alles siis õpid õigesti hindama seda, et millal on õige aeg inhalaator kõrvale asetada. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 ml tapab lapse

Pidasid vist silmas 10 mg? Netist otsides leiab pigem just väite, et lapse võib tappa 10 milligrammi.

Ja ka täpsema: 1 milligramm kehakaalu kilogrammi kohta. Viimast arvestades 32 mg/ml vedeliku puhul piisaks vähemast kui 1 ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks tobe küsimus vahele - kuidas organism reageeriks nt sellele, kui mõni laps (hästi rumala vanema rumal pädarik) joob ära mingi koguse issi 32mg plöga? st, lihtsalt kallab kurgust alla. Kas ja kui kiiresti need nikotiinivedelikud surmavad olla võivad?

nii palju infi olen mina leidnud - ettevaatust-t180.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...