Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

 võtsin epiibust selle: http://www.epiip.ee/et/klearomiseerijad/419-russian-91.html

https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1720600-russian-91-styled-rebuildable-atomizer-kit-4-5ml

 

ei mingeid probleeme, isegi kaasatulnud 2 coili olid viisakalt keeratud.

ootasin autos last koolist ja keerasin selle sisse, walc BB segu otsa ja tossas nagu peab  :mrgreen:

 

hiljem teist segu proovides keerasin ise uue coili, vatti ei leidnud, katkusin siis vatitiku otsast :P  

tossab kenasti, keermed kenad.

vaid üks kosmeetiline häda provariga, ühenduskeere liiga pikk, 2mm jääb vahet

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provaril peaks olema eraldi ilurõngas sellejaoks ?!

arvatavasti kannataks seda russiani kruvi pisut maha lihvida. ja küllap on kloonide otsad ka 

erinevatel tehastel eri mõõtu.

lisaks on provari ots kooniline, seega ideaalse väljanägemise jaoks oleks jah vaja lisarõngast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd 2 päeva saanud kasutada Russianit ja olen töökindluses suht pettunud.
Tõmban 16w juures ja nii kui W alla lasen (näiteks 12W) jookseb paak peale esimest tõmmet tühjaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd 2 päeva saanud kasutada Russianit ja olen töökindluses suht pettunud.

Tõmban 16w juures ja nii kui W alla lasen (näiteks 12W) jookseb paak peale esimest tõmmet tühjaks.

 

W ei tohiks tühjaksjooksmisel küll rolli mängida, pigem vaata vatt (või nöör kui sul see on) üle ja vajadusel topi juurde. Kui seda liiga vähe seal on, siis jooksebki tühjaks. Ma ise vatiga seal sees väga ei koonerda, jääb igasugune lurin ning tühjenemine ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd 2 päeva saanud kasutada Russianit ja olen töökindluses suht pettunud.

Tõmban 16w juures ja nii kui W alla lasen (näiteks 12W) jookseb paak peale esimest tõmmet tühjaks.

 

 

Keera õhukruvi lahti ja oled korras. Asi selles, et 12W juures tõmbad pikemalt aga kui õhku tuleb vähe siis ujutad mahla vaakumiga õhukambrisse. 16w juures saad oma auru kiirelt kätte ja lõpetad tõmbamise ilmselt siis, kui mahl on kambri ääre peal nö. Kuuskant pihku (või kruvikas) ja lase õhuauk lahti ja naudi oma Russianit sellest päevast peale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõike oli parajalt , aga klaas ise oli defektiga. Vindilõikaja on vigast pannud tehases ja viimased keerud on liiga sügavalt lõiganud, nii et sealt võtab õhku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep. Mulle juhtus lihtsalt praak.
praegu mitu tundi pahvinud selle metallist "aknaga" ja ühtegi tilka pole välja tulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai siis katsetatud dual coili teha.

 

Kanthal 30AWG - 1,5mm puuride ümber - 10 keerdu kummalgi

 

Tulemus - 0,6 ohm

IMG_20140701_210349.jpg

 

IMG_20140701_210436.jpg

 

IMG_20140701_210800.jpg

 

päris kenasti aurab  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole veel hakanud

 

Ise tegid suuremaks või olidki sellised? Wicki paned otsapidi kanalisse?... muud moodi vist ei saagi väga... kanal ju läbistab pms kogu seda vahekoorust kuhu wick peaks toetuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise tegid suuremaks või olidki sellised? Wicki paned otsapidi kanalisse?... muud moodi vist ei saagi väga... kanal ju läbistab pms kogu seda vahekoorust kuhu wick peaks toetuma.

olid sellised ja ma kasutasin vatti  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olles nüüd kuuaega Russianit kasutanud, julgen öelda et tegemist on täiesti mõttetu RBA-ga.
Täitmine on kiviajast , platvorm on täielik pakspa*k. Suvalisel hetkel laseb mahla välja, korstna tihendid on ebakvaliteetsed jne jne jne.
Oman ka originaal kayfuni ja täpselt sama lugu ka sellega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jep, nõus täielikult  (Y) 

aga jama on selles, et sellest paremat RBA-d pole kah veel leidnud... otsingud jätkuvad. Hetkel tundub, et seda "tõeliselt head RBA-d" pole veel valmistama hakatud. Absoluutselt kõigil on mingid agad ja jamad juures,  (facep) millega pead leppima.

Olen küll oma russianid ja kayfarid lekkevabadeks lõpuks saanud, aga jah ikkagi olen nõus eelpool öelduga. Kasutanud neid nüüd juba üle poole aasta ja kopp hakkab ette saama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin sõbra juures esimese katse Kayfari klooniga ja tulemus selline, et kõigepealt luriseb mõnda aega ja siis hakkab kõrbema...

 

Keerasin kõik uuesti lahti ja panin uuesti kokku ning ikka sama, peale paari mahvi hakkab kõrbema. Kindlasti tean, et sinna "mahlakanalisse" on väga keeruline seda originaalnööri sisse saada, no ei jää kuidagi normaalselt, vaid kipub sealt välja hüppama ka kergelt märjakstehtuna.

 

Vatt või nöör - vahet pole.

 

Loll nagu lauajalg, aga oleks tänulik igasuguse lahenduse väljapakkumisel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...