Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Sain täna enda oma ka kätte https://www.fasttech.com/p/1494700, aga üks kruvi on nii kehv ja rumala peaga ei võtnud remondikomplekti. Kust ma võiksin neid kruve Eestist saada? Läbi ime sain ikkagi kuidagi tööle- isegi kehv vedelik on sellega hea ja jõhker suits. (esiga)

Vt. digitalsteam.ee ja elfa.se

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt mai saa omal kruvi kätte enam :(

Njah asjad kuluvad... jäävad kinni.... kaovad vms... selleks on kaval hoida parimaid asju topelt. Eks pead jõu või puuri jms asjadega kallale minema ja lootma, et pesa ära ei riku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

old, kruvi käib sees ringi, ehk vint on pekkis.. saan kruvi aint nii kätte, et teiseltpoolt hambaorgiga surun vastu :D

täitmine on legomänguks kujunenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

old, kruvi käib sees ringi, ehk vint on pekkis.. saan kruvi aint nii kätte, et teiseltpoolt hambaorgiga surun vastu :D

täitmine on legomänguks kujunenud.

Täida pealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

old, kruvi käib sees ringi, ehk vint on pekkis.. saan kruvi aint nii kätte, et teiseltpoolt hambaorgiga surun vastu :D

täitmine on legomänguks kujunenud.

Kummal keere ära on? Kui kruvil siis neid vist Spezzil oli kui augul siis pead suurema kruvi otsima ... augu üle puurima... ja keerme lõikajaga uue keerme augu keerama.

 

-- 03 Mai 2014 13:48 --

 

old, kruvi käib sees ringi, ehk vint on pekkis.. saan kruvi aint nii kätte, et teiseltpoolt hambaorgiga surun vastu :D

täitmine on legomänguks kujunenud.

Kummal keere ära on? Kui kruvil siis neid vist Spezzil oli kui augul siis pead suurema kruvi otsima ... augu üle puurima... ja keerme lõikajaga uue keerme augu keerama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

arvatavasti augul, kuna 2 kruvi, mis pakis olid, ei mõika. peaks mingi tapi ette tegema sinna tegelt.

 

pealtpoolt täites voolab igastvõimalikust august vedelik välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoorias, toimib see pealt valamine ainult juhul, kui hoida sõrme täitmisel õhuvõttu aval peal. Kaane keerad tagasi kinni ja alles siis võtad sõrme õhuvõttu avalt eest ära. Minul toimib see igakord 3.1 kaifariga ja lite versiooniga ei toimi....ei tea täpselt miks ja peaks toimima aga ei toimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutasin 3.1 pealt täitmisel öhuavade sulgemiseks kileteibi juppi, kuniks aru sain, et täiteventiili kaudu on täitmine mugav ja puhas. Minu 3.1 kippus pealt täites ka korstent lahti keerama ja ikka said näpud mahlaseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma täidan küll pealt ja ei ole seni lekkinud mitte kuskilt. Silmini täis ei pane ja keeran esimesed vindid kinni ja keeran tagurpidi ning krutin lõpuni. Sest minu omal polegi all seda täitmise kruvi- või siis on see mis külje peal? (kuuskant)

Tegin täna esimese coili 0.2 Kanthal 7 keerdu vist ja tuli 2,3 oomi, tegin puuvillaga aga liiga palju vati maitset on.

Rumal küsimus ka- kui mul Vamo V3(fasttechist) ja see aku(http://spezz.ee/et/akud/22-panasonic-nc ... h-aku.html), siis mis on coili takistuse alumine piir, st oleks ohutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin FT poole kirja teele, tahavad kruvist pilti (facep)

Nad tahavad igast asjast pilti ... iga kord :| .
no mu vamo katkistest keermetest taheti ka pilti :D how the hell ma seda tegema peaks ? :D tegin lihtsalt pealt pilti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo ei lase alla 1,3 oomi minuteada, ma ei saanud igastahes

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

1.2ohmut on viimane piir (vähemalt mu 'Omega Style' RDA jookseb sellega)

 

...tegin puuvillaga aga liiga palju vati maitset on...

algul nats ikka on (psühho)

 

panin FT poole kirja teele, tahavad kruvist pilti (facep)

võta üks 20ne polt ja tee pilt, las vahivad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

...tegin puuvillaga aga liiga palju vati maitset on...

algul nats ikka on (psühho)

võib olla ka liiga palju/paksult vatti, ma tegin stv sisse coili, 10 korda oli sama jama tulemus, et vati maitse oli jubedalt küljes, tegin vati õhemaks ja vähemaks, tuli (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo ei lase alla 1,3 oomi minuteada, ma ei saanud igastahes

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

1.2ohmut on viimane piir (vähemalt mu 'Omega Style' RDA jookseb sellega)

 

...tegin puuvillaga aga liiga palju vati maitset on...

algul nats ikka on (psühho)

 

panin FT poole kirja teele, tahavad kruvist pilti (facep)

võta üks 20ne polt ja tee pilt, las vahivad :P

Kui mul üks kick pakist puudu oli ja ma olin pakendi juba postkontori vaheruumi prügikasti visanud, siis ma tegin lihtsalt Paintis text tooliga kirjakese, et "sorry, ma viskasin pakendi juba minema, aga ega ma puudu olevat eset pildistada niikuinii poleks saanud" ja panin sellesama "pildikese" kõigisse kolme nõutud kohta. Sain poekrediiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen siiamaani kasutanud seda: https://www.fasttech.com/p/1552300

Nüüd sain ka selle kätte: https://www.fasttech.com/p/1612101

Juppe ja vidinaid on mõlemal 100% sama palju karbis.

Odavamal siis:

# palju suuremad mahla kanalid

# + kruvi see mis deki kinni hoiab on sellest 1-2mm väljas ... ehk siis ehitades peab coili suht palju kõrgemale tõstma. Vbla tuleb natuke relakaga parajamaks teha

# colide kinnituse kruvid tunduvad ka väiksemad olevat

# miinus poole dekk on ka väiksem isegi nii palju, et coili kinnituse kruvi ääred on üle deki ääre

 

# kallimal originaal on dripdip logiseb ... ava tundub sama olevad aga kallimal dripdip järelikult natuke väiksem

 

Õhtul teen coli ka sisse... siis saan pajatada kas ehitamine on probleemsem ja kas kanalid kipuvad üle ka uputama... need ikka päris suured.

Hetkel tundub, et just deki ehituse vahe on ja minu arvates on see kallimal parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanalite suurus ei peaks olema kuidagi seotud, piisab ka väikestest. nagu näiteks https://www.fasttech.com/p/1552300

Töötab rohkem ju vaakumi peal mitte wickimisega paagist*

Kui suured kanalid siis on teoorias oht, et sealt hakkab õhk ka paaki liikuma ja siis mahla pidu. Kui väiksed siis ei saa piisvalt mahla peale... Eks õhtul näha katsun natuke tööd ka teha ja siis hakkan ehitama :D. 1.2-1.4ohm läheb sisse, et saaks kicki ka kasutada. Kui asi toimib siis kahjuks sõber niferdab selle mult kohe ära ja pean ikka JÄLLE järgmist ootama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanalite suurus ei peaks olema kuidagi seotud, piisab ka väikestest. nagu näiteks https://www.fasttech.com/p/1552300

Töötab rohkem ju vaakumi peal mitte wickimisega paagist*

Kui suured kanalid siis on teoorias oht, et sealt hakkab õhk ka paaki liikuma ja siis mahla pidu. Kui väiksed siis ei saa piisvalt mahla peale... Eks õhtul näha katsun natuke tööd ka teha ja siis hakkan ehitama :D. 1.2-1.4ohm läheb sisse, et saaks kicki ka kasutada. Kui asi toimib siis kahjuks sõber niferdab selle mult kohe ära ja pean ikka JÄLLE järgmist ootama.
mina endal sellel kallimal variandil tegin mahlakanalid suuremaks ja siis läks ta töö masinal paremaks. algselt sain päris palju dry hitte aga enam mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...