Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Ime pole, et dry hitte saad. Vatti nagu veits palju. Ma panen hästi õrnalt ja muret pole. Samas ei ole mul seadet, mille otsas reguleeritult .6 oomi paugutada ja tiksub 1.2 peal. Ehk mahla pole niipalju vaja. :)

Ei, ei tegin uue wikcimise ... rohkem vatti ja nüüd dray hitte pole... probleem on selles, et tahaks rohekm õhku peale saada... aga ventiil 100% lahti ja rohkem pole seda va õhku kuskilt võtta... ehk siis madalate ohmidega on suht keeruline ideaalset wickimist teha.... paned palju tundub siuke tuim ja õhu vaene paned vähe ja saad regulaarset tutvust teha dry hitidega.

Kui augud suuremaks teed ja rohkem õhku saad, on dryhitt ju veelgi sagedam külaline. Mul on õhukruvi eemaldatud, otse kopsu tirimiseks vähe muidugi aga tavalise pläru stiilis kannatab täitsa veipida. Dry hitte ei saa iialgi aga ilmselt on siin asi ikkagi tuntavalt erinevas võimsuses. Mis voldi/wati juures sa .6 oomist kaifid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime pole, et dry hitte saad. Vatti nagu veits palju. Ma panen hästi õrnalt ja muret pole. Samas ei ole mul seadet, mille otsas reguleeritult .6 oomi paugutada ja tiksub 1.2 peal. Ehk mahla pole niipalju vaja. :)

Ei, ei tegin uue wikcimise ... rohkem vatti ja nüüd dray hitte pole... probleem on selles, et tahaks rohekm õhku peale saada... aga ventiil 100% lahti ja rohkem pole seda va õhku kuskilt võtta... ehk siis madalate ohmidega on suht keeruline ideaalset wickimist teha.... paned palju tundub siuke tuim ja õhu vaene paned vähe ja saad regulaarset tutvust teha dry hitidega.

Kui augud suuremaks teed ja rohkem õhku saad, on dryhitt ju veelgi sagedam külaline. Mul on õhukruvi eemaldatud, otse kopsu tirimiseks vähe muidugi aga tavalise pläru stiilis kannatab täitsa veipida. Dry hitte ei saa iialgi aga ilmselt on siin asi ikkagi tuntavalt erinevas võimsuses. Mis voldi/wati juures sa .6 oomist kaifid?

Otse akult ehk siis ~4v ja ~26W. Yeap seda küll, et rohkem õhku rohkem dry hitte... aga wickimine mõjutab seda. Ehk siis nüüd panin rohkem vatti õhk täitsa lahti ja ei tule dry hitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see lekkimine on minu arust seotud puhtalt sellega kuidas sa oma vatti sinna topid. Mul esimene kord ka lekkis rämedalt, aga siis avastasingi et seda vatti on liiga palju õhuaugu lähedal või algselt oli isegi peal natuke. läheb märjaks ja tilgub sinna auku. säti vatt ilusti ja ei tohiks kuskile tilkuda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

paistab et sain hakkama, ft oma coili vahetasin välja ning lekkimine lõppes

(ullike) FT oma coil mis kaasas on see naisele näitamiseks mitte kasutamiseks (relv) uhh ahha oeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/wh9mqv66apxwcp5/2014-04-15%2011.02.31.mp4

 

6 sekundiline tõmme, evic@11w. vot nii palju teda tulebki.

Mitu ohmi coil on? .... ma pakun, et 11W on vähe mis vähe, et asja käima ajada. Kui paksu traati kasutad? Mida paksem traat seda rohkem on võimsust vaja.

Originaal coilides on suht peenike traat seda easy käima tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

paistab et sain hakkama, ft oma coili vahetasin välja ning lekkimine lõppes

no need FT coilid tuleks kohe hingusele saata ilma proovimatagi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on 2 oomi. Vahet pole mis traat. korraliku punase värvi saavutab 4 sekundiga.

 

0.3 kanthal ikka.

Mitu pööret coil on... 2ohm saavutamiseks peab 0.3 kanhaliga neid ikka päris palju olema ... kui ma ei eksi? 4sek on ikka üle mõistuse palju (~1sek ringi peaks see toimuma ).... selge jõuetusega tegu. Sul peenemat traati vaja või rohkem volte/vatte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on 2 oomi. Vahet pole mis traat. korraliku punase värvi saavutab 4 sekundiga.

 

0.3 kanthal ikka.

tundub nagu, et pauerit ikka liiga vähe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on 2 oomi. Vahet pole mis traat. korraliku punase värvi saavutab 4 sekundiga.

 

0.3 kanthal ikka.

Liiga palju keerde ? Max 6-7 keerdu on norm. Sul evicu peal ka, siis 0.2 äkki kõige targem. Vamo peal kasutan 0.25 traati, 0.2 on liiga peenike ei viitsi sellega jamada,

Jõudis 0.4 traat, tegin ka kohe ühe 0.6ohm dual coili, ei toimi (mech) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-7 keeruga on 1.2oomi coil.

Ma oma subohmimise teemaga sain selle legeks, et päris nii need asjad ei käi, et kui jäme traat ja tahad kõrgemaid ohme paneme aga keerde juurde... st saab aga siis on ikkagi ka võimsust juurde vaja muidu ei lähe kuumaks. e-vic nõrga natuke selle traadi joaks mida kasutad.

Ehk siis oluline ei ole ainult ohmid kui coili keerad vaid ka keerude arv ja traadi jämedus. 0.4 traadist saab ka 2ohm coile keerata aga tolle jaoks vbla mingi 15 pööret vaja ... ja selleks, et seda ka omakorda kuumaks ajada on võimsust vaja.

Mis iganes otsast läheneda... kui auru vähe ja aur lahja/hõre on matsu juurde vaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lubasin oma sibulal pere siberisse saata, kui lurisema hakkab. Hetkel veel mõjub.

Build sees 0.3 kathal 1,2oomine coil, tulistab otse evicu stock akult (psühho) Kalkulaator andis vist 11w ja mingi 3,millegagi amprit. Seega peaks veel ohutu olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pmst 0.2 traadiga oli sekund vähem punaseks minemiseni. Vahet pole väga.

Korraliku aku ja mehhiga tuttavat läheduses pole, et katsetada suuremat võimsust? Äkki sul eVic kuidagi väsinud? Endal 1,1 oomi, 0,3 mm@11W ja rahul. Tossu ka oluliselt enam kui videost paistab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lubasin oma sibulal pere siberisse saata, kui lurisema hakkab. Hetkel veel mõjub.

Build sees 0.3 kathal 1,2oomine coil, tulistab otse evicu stock akult (psühho) Kalkulaator andis vist 11w ja mingi 3,millegagi amprit. Seega peaks veel ohutu olema.

mis se ohtlik oleks juba ?

 

mul 1.3 oomine, 0,3 kanthal, 11w ja 3,78v..

 

kurgus vatimaitse ja kuiv aint rsk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh ... 2ohm coil mehi otsas on 8W ... ehk siis ei tea kas üldse kuumaks läheb.

1.2ohm mehi otsas on ~13W... olen teinud ... käib kah aga ikka väga lahja.

 

Kui e-vic (vms elektroonilise) otsas istute siis aku koormamise hirm unustage ära.

 

e-vic võib olla väsinud küll ... võimalik, et aku süüdi... oleks vaja ära mõõta palju reaalselt volte tuleb ilma coilita ja siis kui coil küljes.

 

Vati maitset (seda ei tohi saada) saad siis kui ei wicki korralikult....kanalid väiksed, õhu kruvi liiga lahti, vatt kanalite ees, vatti vähe vms...

Esmane abi on tee üks kuiv tõmme hoides näppu õhu augu ees... see tõmbab kambri mahla täis... kui sellega üle pingutad saad õhuaugust mahla käte peale ja nagu meedia räägib siis see on "super ohtlik" :D.

NB! see on ohtlik kui sul mingi ultra kange mahl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lubasin oma sibulal pere siberisse saata, kui lurisema hakkab. Hetkel veel mõjub.

Build sees 0.3 kathal 1,2oomine coil, tulistab otse evicu stock akult (psühho) Kalkulaator andis vist 11w ja mingi 3,millegagi amprit. Seega peaks veel ohutu olema.

mis se ohtlik oleks juba ?

 

mul 1.3 oomine, 0,3 kanthal, 11w ja 3,78v..

 

kurgus vatimaitse ja kuiv aint rsk

No subohmi ma ei jule evicu orika akuga teha, siis vist A läheb liiga suureks ja torupommi mul taskus pole vaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lubasin oma sibulal pere siberisse saata, kui lurisema hakkab. Hetkel veel mõjub.

Build sees 0.3 kathal 1,2oomine coil, tulistab otse evicu stock akult (psühho) Kalkulaator andis vist 11w ja mingi 3,millegagi amprit. Seega peaks veel ohutu olema.

mis se ohtlik oleks juba ?

 

mul 1.3 oomine, 0,3 kanthal, 11w ja 3,78v..

 

kurgus vatimaitse ja kuiv aint rsk

No subohmi ma ei jule evicu orika akuga teha, siis vist A läheb liiga suureks ja torupommi mul taskus pole vaja ;)

http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/2012/12/27/some-evic-numbers-from-firmware-v1-1/

Seega mingit subohmi lähedast asja te teha ei saa... ja selle mis display peal kirjas näete seda te kätte alati ei saa e-vicust.

2.5A või 5V on maks mida välja laseb... olenevalt siis kumb piir ennem ette tuleb.

Aga need piirid pole ka nii madalad, ufo'le sellised probleeme tekitada. Kahtlustan ikka, et seadme/akuga midagi mäda ja reaalselt ei saa piisvalt matsu peale... eriti kui ta proovis ka peenema traadiga. Kedagi korraliku max 15 w seadmega pole lähedal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...