Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

mul on 2 mehmodi, üks on nupuga, teine fastehhi astro. Astro on parem ja kasutan tobeco kaifunni klooni sellega. ei tilgu ega lurise. miks sa uff fasttehhist ei osta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffi varustus tuleks mõnel vanemal tegijal üle vaadata. Ei tohi lasta inimesel analoogi rüppe tagasi langeda. Uff, kas evic ainult kaifariga ei toimi või pussutab protankide, stv-dega ka? Ma niipalju kui teda proovisin enne müümist, ei saanud küll aru, et kuidagi viletsam oleks, kui teised evicud. Samas jah, ega oma vana evic ka kaifari klooniga eriti impressive ei olnud.

Aga jah, keegi sealtkandist võiks uffi kamale pilgu peale heita ja kasvõi oma kaifariga või mõne muu rba-ga proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffi varustus tuleks mõnel vanemal tegijal üle vaadata. Ei tohi lasta inimesel analoogi rüppe tagasi langeda. Uff, kas evic ainult kaifariga ei toimi või pussutab protankide, stv-dega ka? Ma niipalju kui teda proovisin enne müümist, ei saanud küll aru, et kuidagi viletsam oleks, kui teised evicud. Samas jah, ega oma vana evic ka kaifari klooniga eriti impressive ei olnud.

Aga jah, keegi sealtkandist võiks uffi kamale pilgu peale heita ja kasvõi oma kaifariga või mõne muu rba-ga proovida.

Ma olen küll Tartus ehk siis mitte päris lähedal... samas Eestis pole midagi kaugel :D. Aga ma olen nõus küll kama üle vaatama.... kõike tehnikat 100% testimiseks pole aga no krt tegelt on väike sportlik huvi kas tõesti asja korralikult tööle ei saa... ja kui ei saa siis peaks põhjuse tuvastama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no ega ma siis nii noob ka pole. See evic ei soojenda midagi ülesse. Mis vahet kas on 1.8ohm ise keeratud või tehase coil näiteks iclear30 sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no ega ma siis nii noob ka pole. See evic ei soojenda midagi ülesse. Mis vahet kas on 1.8ohm ise keeratud või tehase coil näiteks iclear30 sees.

i30'ga ka ei saa hakkama - seal ju pms kaks niiti sees ja isegi ego pulgaga saab seda pea-aegu ringi ajada? Kui jah siis see ahju variant on hea mõte. Saad erinevaid akusid proovida? Kui see muuda äkki oleks mõteks Spezzi kätte saata ... sest selgelt on midagi mäda. Kogu lurisemine ja mahla jooks ka siis selles kinni, et õiget matsu pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Äkki ufo kandis eVicu taga taskus ja see läks lihtsalt p**sse :o  
think.gif
taga taskus ja otseses mõttes pe★★★.. :D aga jah taskus kandes on mõra tulek pea vältimatu

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kannan tagataskus vaid raha. Imelik oleks seal midagi muud kanda. Ei no väliselt on korras kõik.

 

Ei ole siis kellegil mulle mechi müüa :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kannan tagataskus vaid raha. Imelik oleks seal midagi muud kanda. Ei no väliselt on korras kõik.

 

Ei ole siis kellegil mulle mechi müüa :P ?

Valevorst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin lihtsalt huvi pärast oma Kayfun 3.1 fasttechi klooni 650mAh 3,7V ego pulga otsa. Tossab küll. Coil 1,3 ohm. (coili eest tänud kasutajale Imre58 (Y) )

Seega Evic peaks Kayfuni klooni ära toitma küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jääb viimaseks korraks. (lamp)

Lohutan... ei jää. Kui venelase käima saad hakkab sama raha vedeliku peale minema mis analoogi peal läks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Mul läheb e-sigareti peale rohkem raha kui analoogi peale läks. Siis ilmselt oleks võrdne kui mingeid sigarillosi tõmbaks. See umbes 150 mis see aasta pandud on oleks mul vabalt aasta suitsu raha. ;)

Aga suitsu läheb ka nagunii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui venelase käima saad hakkab sama raha vedeliku peale minema mis analoogi peal läks

No ma ei tea, mu tibla töötab vuhinal ja ainult paagi täie jõuan päevas ära imeda. Ise vedelikke segades peaks päevane kulu olema miski 40 senti ( seda siis 12mg/ml vedeliku korral)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võtta inawerast 1l 12mg vedelikku siis saab 222 korda täita umbes venelast. Ühe täitmise hind 27 senti. No maitse ka juurde siis äkki tulebki 35-40 senti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võtta inawerast 1l 12mg vedelikku siis saab 222 korda täita umbes venelast. Ühe täitmise hind 27 senti. No maitse ka juurde siis äkki tulebki 35-40 senti.

36mg\ml baasi kodu turult tuleb sama välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

palju tibla paagi suurus on?

 

-- 16 Apr 2014 20:42 --

 

uff, sa tõmbasid idasuitsu või tõesti suitsetasid nii vähe?

4.5ml ja erinevalt teistest saab selle pms tilgatumaks tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...