Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Mina lubasin oma sibulal pere siberisse saata, kui lurisema hakkab. Hetkel veel mõjub.

Build sees 0.3 kathal 1,2oomine coil, tulistab otse evicu stock akult (psühho) Kalkulaator andis vist 11w ja mingi 3,millegagi amprit. Seega peaks veel ohutu olema.

mis se ohtlik oleks juba ?

 

mul 1.3 oomine, 0,3 kanthal, 11w ja 3,78v..

 

kurgus vatimaitse ja kuiv aint rsk

No subohmi ma ei jule evicu orika akuga teha, siis vist A läheb liiga suureks ja torupommi mul taskus pole vaja ;)

Subohmi ei õnnestugi eVicu otsas teha, eVic'u piiriks on 1,0 ohmi, alla selle küll mõõdab, aga vajutamisel teatab Atomaizer short. Sellega ei pruugi ka tööle minna, 1,1 on kindlam valik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-7 keeruga on 1.2oomi coil.

 

sain väikse jupi sõbra käest traati 0.2 oli, eile proovisin, sittagi pole vahet.

Max W peal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm ja mõte siis ka, et kui piisvalt matsu pole... siis ega see mahl väga ära ka ei aurustu... ja siis polegi tal mujale minna kui õhu agu kaudu ufo näppudele ning sealt proovida siis läbi naha verre minna... et natukengi ufole naudingut pakkuda :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma räägin sibulast mechi otsas* panasonicu akust. Ootan hetkel lauri vtc'd

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma räägin sibulast mechi otsas* panasonicu akust. Ootan hetkel lauri vtc'd

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Aaa ok ... no ma ei tea mis A limiit evicuga kaasa tulnud akudel on. Aga niiapalju kui ma olen aru saanud siis iga aku peaks hetkelisel 5A ikka ära taluma ilma suuremate jamadeta. AGA seda ei pea proovima... kuivem ja muretum tunne on kindlasti kui kasutada akut millel A sid varuga kaasa pandud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi 3,4 või taolist oli. Üritan ka megapikki tõmbeid mitte teha, seega, kui katuse all tuul ei vilista, siis on ok!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mechiga kedagi pole lähedal.

 

kas 5v või 11w evici peal, vahet pole. Nendest RVV ja mis modedest pole seal aimugi ja pole uurinudki.

 

 

Pane või tööstusvool sappa sellele vicile.

Hetkel on sellest paari nädalasest jamamisest nii villand. Viskaks kõik nurka ja tõmbaks tavalist aga. Sedagi sai vaid nädalavahetuseti pruugitud. Raha mis e-suitsu alla panna sellega saaks pool aastat ma vähemalt sigarillosi häid kakkuda. Ärge pikka viha pidagi. Hea küll on see e-suits aga villand hakkab saama. Viimati vist eelmisel aastal evod ego aku otsas oli viimane norm. Ära väsitab lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane või tööstusvool sappa sellele vicile.

 

Posted Image

Lihtsalt halba õnne natuke palju olnud. Ma ~2nädala jooksul kui FT kauba kohale toimetab katsun sõbrale nemesise+kick(12w)+venelane normaalselt tööle saada. Kui see tehtud siis oskan jälle head tarka nõu jagada.

Üldiselt kui mehisemat/maitsvamat auru tahad siis üks hea osa (venelane) on sul olemas aga evici pead tõenäliselt välja vahetama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ei sentigi enam esigareti alla.

Ära valeta.

Ei täitsa ausalt. See jama ei tasu rahaliselt ennast ära. 150 euri mille võib pmst minema visata mis viimasel ajal raisatud. Ma tean, et ma pole hea motivatsioon teistele siin kes alustavad kuna ma ikka foorumi eestvedaja või nii. Seega jätaks selle teema (Y)

 

Positiivne külg on see et taskulambile on hunnik akusi nüüd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ei sentigi enam esigareti alla.

Ära valeta.

Ei täitsa ausalt. See jama ei tasu rahaliselt ennast ära. 150 euri mille võib pmst minema visata mis viimasel ajal raisatud. Ma tean, et ma pole hea motivatsioon teistele siin kes alustavad kuna ma ikka foorumi eestvedaja või nii. Seega jätaks selle teema (Y)

Kannatust on vaja. Mul oli sammuti täielik PITA nende RBA'ga aga lõpuks tuleb võit, rahuldus ja hea vape. Võta väike puhkus ja proovi vähe aja pärast uuesti. Learning curve, muud midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vist on lihtsalt vedanud :D olen kannatlik olnud ja jälginud mida teised on võtnud ja tagasisidet lugenud. Nüüd olen oma nemesise ja sibula klooniga mega rahul. tossu ja maitset nii, et enam toas teha ei tohigi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeap .. ja learning curve pikkus oleneb natuke ka õnnest ... kas kõik asjad on nii nagu peab... aga pusimise peale on kõik kes tahtnud omale ikka sobiva auru leidnud. Mul sõbrad ei viitsi ise üldse nuputada... lasevad mul teha ... short cut :D.

Ja rahaliselt .... minu läheb sama raha kui mitte rohkem ainult vedelike peale ... kui enne läks analoogi peale.... lugesin ja arvutasinn siin purke ... tarbimine on 10ml peale päevas tõusnud.

 

-- 15 Apr 2014 19:03 --

 

mul vist on lihtsalt vedanud :D olen kannatlik olnud ja jälginud mida teised on võtnud ja tagasisidet lugenud. Nüüd olen oma nemesise ja sibula klooniga mega rahul. tossu ja maitset nii, et enam toas teha ei tohigi.

Njah see kooslus on hetkel suht popp vist ... selle kohta pole palju negatiivset ka tagasi tulnud. Kirp kas kickiga või ilma? Ja mis coil sees... ohm.. traat jne`?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mul vist on lihtsalt vedanud :D olen kannatlik olnud ja jälginud mida teised on võtnud ja tagasisidet lugenud. Nüüd olen oma nemesise ja sibula klooniga mega rahul. tossu ja maitset nii, et enam toas teha ei tohigi.

Njah see kooslus on hetkel suht popp vist ... selle kohta pole palju negatiivset ka tagasi tulnud. Kirp kas kickiga või ilma? Ja mis coil sees... ohm.. traat jne`?

 

Hetkel on kickiga, sest nemesise kloon ei old perfectne ja ma ei saa kasutada lihtsalt 18650 režiimi (saadavad mulle uued jupid) praegu on tavaline microcoil, 28awg traadiga, 9 keerdu, 2 mm kruvika ümber ja annab 1,3 ohmi. Kick on mul voltidega...ausaltöeldes ei oska ma sealt välja lugedagi palju mul on seatud:D igatahes mitte maksimum. Sellegi eest on tohutu pilv ja maitse. Ulme mis ta veel ilma kickita tegema hakkab sony vtc4 ja vtc5 akudega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui coili samaks jätad siis läheb ilma kickita aur lahjemaks :D.

kuda see värk toimib, miks lahjemaks läheb?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda nemesist kuskilt eestist ka saab ?

kyi keegi enda oma ära müüb ma arvan xD

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda nemesist kuskilt eestist ka saab ?

EI :D. Aga auru kvaliteeti see väga ei muuda milline mech mod on. Nemesis on lihtsalt ilus ja suht kvaliteetne. Kicki on ka vaja kindlasti kui subohmi ei taha teha. Ja hetkel ei oskagi soovitada kas FT VV või uus 15W ne - kallid nad pole mõistlik võtta mõlemad. Aga kui oma evicu maha müüd siis kindlasti saad piisavalt raha, et meh koos vajalikuga osta... ja jääb veel pilkude või traadi ja tahi jaoks ka.

 

-- 15 Apr 2014 19:49 --

 

Seda nemesist kuskilt eestist ka saab ?

kyi keegi enda oma ära müüb ma arvan xD

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Looda sa :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui coili samaks jätad siis läheb ilma kickita aur lahjemaks :D.

kuda see värk toimib, miks lahjemaks läheb?

 

Sest kick tõstab ja stabiliseerib aku pealt tulevat voolu. Kui nüüd coil näiteks 1.2ohm siis 12w kick annab ~3.8v - - - 3.9v saad umbes akust otse.. kui sedagi sest voltage drop on ka. Ehk siis selle skeemi järgi jääb kõik suht samaks aga kickiga on stabiilsem. Ilma kickita on aku tühjenemine suht hästi tunda. Alguses paugutab hästi aga kui vool langema hakkab siis sellega koos ka auru maht.

 

Kui coil aga näiteks juba 1.6ohm siis kickiga saad 4.3V 12W juures aga aku pealt otse 3.9 V annab juba alla 10W.

Ehk siis kickiga kasutada 1.2ohm coile ja kõrgemaid - alla selle ta ei töötagi.

Ja ilma kickita 1.0ohm madalamaid... pigem 0.8ohm ja sealt alla isegi.

 

Ja veelkord palju oleneb ka coili ehitusest, traadi paksus, keerdude arv, keerdude läbimõõt.. wickimine. Ehk siis lisaks ohmu seadusele on ka palju muid faktoreid.

 

-- 15 Apr 2014 20:05 --

 

irwe lugesin eelmise postituse mille tegin läbi ja ma olen kindel, et selle tulemusena ei läinud mõnel asi mitte selgemaks vaid hoopis segasemaks :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...