Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Ma olen nõus vaatama/aitama/võrdlema küll. Aga ennem võiks proovida tihendid ära vahetada.... remondi komplekt peaks ju kaasas olema. Äkki on mingi tihend hoopis puudu ja kui ei tea, et see seal olema peab siis ongi rakse viga leida... sama moodi raske praaki tuvastada kui kõrval toimivat mudelit pole.

  Peaks vist igaks varu juhuks veel ühe Russain 91% FT'st teele panema  
think.gif

 

-- 27 Mär 2014 20:53 --

 

milline FT russian sul on? Mul see 26 taalane... võtan järgmise ka vist selle kuna see toimib (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, kas kellelgi äkki vedeleb Russiani plastikust paaki, enda oma kukkus täna pooleks. (kurk):( Tegelikult on katki vaid ülemine rõngas(sobiks ka vist metallist rõngas) .

Oleks super kui asuksTallinnas, saaks kohe kaupa teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....vb loll pakkumine aga olen korra kokku puutunud isendiga mille täitekruvi vahelt immitses vedelik välja ja nn. puhumistestis oli kõik ok...

 

...e. siis sama kruvi servast imes ka vaikselt õhku ....

 

..esimeseks kiireks kontrolliksvõiks proovida mõnd tihendavat materjali selle koonuskruvi ja kesta vahele näit. kruvi läbi teibi ja siis kinni.....

..antud isendi puhul toimib siiani.....

Nagu ka eelpool mainiti " võivad väikesed kollased käekesed vahest hajameelsed olla" (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ft kaupa kasutades väga vinguda saa. Vabalt võib olla mingi pisike mõõduviga ja vaakum korralikult ei toimeta.

Tõsi. Uffil hetkel töötab aga siis kui koil läbi on võibolla sama PITA kuni leiab selle perfect setupi uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult lekib minu kloon ka vahest. Põhjuseks tubli tootja värisev käsi, mis korstent keermestades hoidis lõikurit vähe vale nurga all. Pisa torni meenutav korsten surub igal kümnedal korral ülemise väikese tihendi viltu ja ongi vaakumiga kööga. Lahendusi minu arvates kaks:

 

1. osta originaal Kayfun

2. osta originaal Russian 91%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pervõi ras ne pideras, tretij ras ne pervõij ras.

Endale tuleb varsti see imeliku fondiga 91%. Pelgan nats neid sügavaid kanaleid, kas pikali olles lekkima ei hakka? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas 1.2ohm evici järgi on liiga julm suvalise aku jaoks ?

15w ja 1.2ohm = 3.5 Amp 4.2V ... seega ei tohiks midagi hullu olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evic 11w max ikka.

11w tuleb veelgi vähem - 3,02A, selle peaks iga suvaline aku välja kannatama.

eVicu enda piirid -11w ja 1,0 ohmi peaksid iga aku puhul asja ohutuna hoidma, enamasti jääb varu ülegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin oma sibula kah siis auru tootma. Ennem kuidugi kenasti puhtaks, masinaõlist. Ei mingeid lekkeid ega midagi. Coilid tulevad kah väja nagu näituse exempläärid (psühho)

Vana KFL andsin sõbrale paariks päevaks kasutada, väikselt ikka lootus, et 15w vamo peals saab too tavasuitsu näljast üle ja ühineb võidukate e-popsaritega Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...