Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Õhutoruga ikka on väike vahe sees...

 

Ka coilil võiks vähem keerde olla või siis diameeter suurem kui takistust vähemaks teha ei saa. Pika coili puhul aurustub vedelik juba otstes ära ning keskosa hakkab kuivalt kärssama. Võimalus muidugi alati alustada madalama võimsusega, muidu on esimese hooga ärakärsatatud coilist raske veel midagi head välja imeda... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jällegi võib sul täiesti õigus olla, sest madalama võimsuse peal on kusjuures tõesti üllataval kombel mõnusam tõmmata(kuigi see ju põhimõtteliselt ju ei tohiks nii olla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jällegi võib sul täiesti õigus olla, sest madalama võimsuse peal on kusjuures tõesti üllataval kombel mõnusam tõmmata(kuigi see ju põhimõtteliselt ju ei tohiks nii olla)

 

Miks ei tohi?? Ma panen naise kayfarisse valmis 1,8-oomiseid ja tossab kuskil 5,8-6W juures mis mühiseb.  Ainult kruvimise vaev :D

1593911-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin SAC-ile coili ja toimis õlitatult. :)

Puusalt lasin 1,4ohm. Ma ei julgenud vähem kruvida, rohkem samas ka ei olnud mõtet. Üritasin oma loogikat ka selgitada, loodan, et jäi meelde üht-teist :)

 

EDIT: loodan, et olin abiks, see oli kogu asja eesmärk. Ma olen isegi mõelnud, et teha mingi video õpetus. Ilmselt ei ole mu variant see kõige "õigem", kuid toimib. :)

 

Spezz- mis kaifari klooni sa talle ärisid? see oli haigelt korralikult kvaliteediga. julgelt soovitan. Ainus miinus on (nagu kõigil kloonidel seni) katuse ühendamine sisemise korstnaga. Orikal on see hästi lahendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõsi jah, suured tänud sulle walc! Eks peab ikka endalegi selle HANA-klooni ära võtma, peale mõneminutilist kimumist tekkis kohe kange tahtmine koodikaart välja otsida...

 

Kogu see ülevalpool olev minupoolne teemaarendus kinnitab ainult seda, et korraliku setupiga(coil+wick) tossab ja maitseb nii nagu peab. Ei mingit lurinat ega kõrbekat - "at all". Samuti tuleb välja, et mul oli ikkagi mingi kahtlane vatt ka, sest et walci vatiga ei võtnud sissetöötamine hetkegi aega, minu omaga pidi üks päev-2 kahtlast kõrvalmaitset taluma, kusjuures vatt tundus käte vahel juba erinev. Vähemalt ei olnud kloori ega jumal-teab-millega valgendatud(ning ilusti 100% steriliseeritud puuvill). Vatil ja vatil ON VAHE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

On vahe! Mingis teemas peaks olema link, kust saada megahea imavusega vatti. Tellisin ise ära, saab ära proovida.

Leidsin ka väikse vaakumi anomaalia. Kui auto ja õue vahet joosta, siis nagu hakkaks vahel lurisema. Ju tembi erinevus kõigutab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mäletan kuidas südatalvel Spezzil külas käies sai sellel teemal arutletud ning oma lurisevat Protanki demonstreerides jäi mulle meelde tema väide, et kuna Kayfari coil(või deck või misiganes antud kontekstis õigem on) asub kõrgemal, siis sellist probleemi ei pidavat tekkima...

 

Spezz, kinnita või lükka ümber :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paak päevas on okei kogus? Hommikul laualt võttes on korpusel väikesed mahlatilgad (kõik kinni keeratud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfun ei leki, järelikult praak või alla keskmise builder! Kui kayfun lekib, siis seda ei tasu kindlasti võtta, kunas näpuosavust nõuab veel rohkem. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnelegi pole antud ,,peenemat,, tööd teha. Kui välja ei tule, siis võimalik ju tehaseclearodega edasi minna. Eeldatavasti karma :D Mul kodus 1 kayfar, mis ei hoia vaakumit, see sparepartsi jaoks jäetud. Ehk sul ei vedanud ja kõik 3 praagid.

No offence tegelt. Ära võta mu teksti palun solvanguna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Mul 3 kaifuni ja kõik lekivad ok korra töötab ja järsku  luriseb ja lekib ja õieti coilid vatid tehtud sisse

 

Kus nad lekivad? Kui õhu august siis on vatti vähe (või paagi tihedus halb... viimast saab ka natuke vatiga ravida) .... pane natuke kanalite kohale ka... kui mujalt siis on ühendused halvad. Lisaks rohkem VG'd sisaldavad joogid abiks.

VG/PG suhe on ka väga oluline .... tegin 75%PG/25%VG mahla (kogematta/algaja keemik) ... kayfun mis polnud 6kuud MITTE KORDAGI lekkinud jooksis nagu mahla kask.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhuaugust lekib ja puhudes lausa voolab kuni tühi on......... Ja nii saamatu ma pole, et videot vaadates ei oska järgi teha neid coile ja asju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhuaugust lekib ja puhudes lausa voolab kuni tühi on......... Ja nii saamatu ma pole, et videot vaadates ei oska järgi teha neid coile ja asju

Puhudes pead tagurpidi keerama ati ... muidu puhudki tühjaks. Mul üks sai palju paremaks kui korstna ja selle toru vahele tihendi panin :D. Tõenäliselt on tihendite probleem. Kust ostsid ?? ... milline täpselt on? .... see teema läks nüüd kayfuni peale... adminnid tehke tööd :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhuaugust lekib ja puhudes lausa voolab kuni tühi on......... Ja nii saamatu ma pole, et videot vaadates ei oska järgi teha neid coile ja asju

 

Kas puhudes hoiad ikka kayfarit tagurpidi, ehk põhjaga taeva poole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei tea jah las olla, tirin Deltat ja iclear30 edasi kuigi Kaifuniga on kõige parem see tirimine a, et nad lekivad on jama küll

Share this post


Link to post
Share on other sites

See mis mul varuosadeks, sealt lekib näiteks base´i juurest :D isegi topelt tihend ei aita :D keermed väga robustselt keeratud jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...