Jump to content
E-sigareti foorum
Maku

eXpromizer

Recommended Posts

Off-Topic :
Tegelikult mind näiteks hakkab hoopis ära tüütama, et iga teema on Kayfuni teema, vahet ei ole mis alapealkiri on.

Hetkeseisuga on kõik nagu silmaklappidega hobused ja kaugemale kui Gaaaayfun ei näe.Uhvo võiks karistama hakata juba vaikselt selle eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Tegelikult mind näiteks hakkab hoopis ära tüütama, et iga teema on Kayfuni teema, vahet ei ole mis alapealkiri on.

Hetkeseisuga on kõik nagu silmaklappidega hobused ja kaugemale kui Gaaaayfun ei näe.Uhvo võiks karistama hakata juba vaikselt selle eest.

Off-Topic :
Tegelt täheldan ma vaikselt vastupidist trendi siin foorumis tekkivat, nimelt varsti vist igas teemas püüab keegi kaifarit kuidagi nats maha teha või ullumoodi tõestada, et miski muu on oluliselt parem :lol:

paraku kõik minu uued kogemused viivad mu kogu aeg eelmainitud toote kasutamise juurde tagasi, ükskõik kui kiidetud ja jumaldatud teisi või uusi tooteid ma läbi ei proovi :D:D:D(Y)

tahaks hullult teada, mis need miinused siis on, mida ma oma silmaklappide tagant pole veel suutnud tuvastada?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Off-Topic :
Millised high end tooteid sa viimaselajal proovinud pole peale kayfuni klooni? Fakt on see, et siin on väga väike kontingent kes endale üldse originaal tooteid ostavad.(Jah originaalil ja kloonil ON vahe nii ehituskvaliteedis kui ka muus asjas) Ma ei ütle ütle midagi halba kayfuni kohta aga maitsed on erinevad. Ma lihtsalt vihjasin, et enamasti midagi muud siin lugeda pole kui kayfun ja kayfun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mida asjaliku on tulnud välja peale kayfarit?

Eelpool nimetatud expo? Paagi täitmine teine + GRU lutika jaoks tehtud õhukamber? Deck on identne kayfariga. Aga vaid see on poole pikem, kunas tühi ruum, decki all olev vedru kamber WOW airflow controlliga w? Ja ei saa täis panna korralikult võrreldes kayfariga. Millest tulebki pool pikkusest kasutamata ruumi.

Sama nagu ostaks samase teleri, nagu minul seinal aga netflixy toega. Paraku ei toeta netflix meie regiooni (psühho)

Niikaua kunis pole adekvaatseid reviewe lugenud/vaadanud. Jätan eelmised ,,reviewed,, kahesilma vahele, sest uut naist kiidavad kõik (psühho)

Pole netis need teisedki kommentaarid antud asja kohta midagi nii ulme positiivsed!

See eelnev on minu subjektiivne arvamus ja ei pretendeeri paljude meelest absoluutsele tõele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Millised high end tooteid sa viimaselajal proovinud pole peale kayfuni klooni? Fakt on see, et siin on väga väike kontingent kes endale üldse originaal tooteid ostavad.(Jah originaalil ja kloonil ON vahe nii ehituskvaliteedis kui ka muus asjas) Ma ei ütle ütle midagi halba kayfuni kohta aga maitsed on erinevad. Ma lihtsalt vihjasin, et enamasti midagi muud siin lugeda pole kui kayfun ja kayfun.
Off-Topic :
Mul on originaal Svoemesto Kayfun Lite plus :D(Y)(esiga)

jah olen proovinud ka teisi high ende, ka viimasel ajal... (what a waste of money) ja on ka kloonid olemas. Samuti "kayfuni ja kayfuni" kloonid olemas. Pole tegelt mäekõrgust vahet. Ei ütleks seda. Hinna-kvaliteedi suhe ilusasti paigas, oleks vist õigem öelda.

PS. Ma ei julgeks proovitud asjade kohta enam siin foorumis oma isiklikku negatiivset arvamust enam avaldada. Nagu minu kogemused näitavad ei tohiks seda siin teha. Seepärast jätan nende toodete nimetused välja ütlemata :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakk kohal, ühe võtsin lisaks kui kellelgi peaks huvi olema - 57€ on hind (Y)

Õhtul saan katsetada ja muljeid jagada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui katsete käigus selgub, et ta on Kayfunist üle, siis mina olen huviline. Ootame muljeid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli postipäev (Y) Seerianumbriks on 1801

[attachment=1]20140514_163000.jpg[/attachment]

Kohe coili keerama ja eks varsti ole tunda, kuidas on.

 

Nüüd on mahl sees ja tulemus on hea....tossab nagu maardu elektrijaama korsten. Ehitus kvaliteedi kohta ei ole midagi halba öelda ja kõik keermed on ilusad ja ei ole karedaid ääri. Sobib ideaalselt 23mm EA mehaanilisele ja olen vägarahul. Hetkel olen kindel mis kindel, et kaifar lendab kappi pensionile.

[attachment=0]20140514_171227.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat kus meelitavad uute asjadega, raha saab ju otsa nii xD

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakk kohal, ühe võtsin lisaks kui kellelgi peaks huvi olema - 57€ on hind (Y)

Õhtul saan katsetada ja muljeid jagada.

Kena kuulda, et siin foorumis on veel mehi ;)

Anna teada jah, mis asjast arvad. Muidu äkki ma eufoorias sellest ja ajan jama....kena oleks kuulda veel arvamusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju kaalub ja google on ka tihti loll nagu lauajalg. (ullike)

Vähemalt leidub inimesi kes ei karda proovida uusi attysi ja ehk ei arva sini-silmselt, et on olemas see üks ja ainus siin maailmas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Tegelikult mind näiteks hakkab hoopis ära tüütama, et iga teema on Kayfuni teema, vahet ei ole mis alapealkiri on.

Hetkeseisuga on kõik nagu silmaklappidega hobused ja kaugemale kui Gaaaayfun ei näe.Uhvo võiks karistama hakata juba vaikselt selle eest.

Off-Topic :
lisaks et nemesis ja kayfun on igas topicus korra mainitud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hea meelega ootaks igasuguseid kokkuvõtvaid arvamusi uutest asjadest, mitte esimesel päeval, vaid mitte ennem kui peale 1-2 nädalast kasutamist.

Või siis juurde suurelt kirja panna, et "see on esimese päeva kommentaar"

Hoopis teine asi on miinuspoolega, ma arvan, et need tuleks küll kiiresti siin avaldada. Hoiatamaks teisi.

Muidu tekib siia foorumisse hunnik esimeses vaimustuses kiitvaid arvamusi. ja hiljem siis, kui aga keegi tegelikku arvamust (peale paari nädalast kasutamist) püüab avaldada, siis enam keegi ei usu teda, sest eelnevalt on kõik oma esimese eufooria siia foorumisse salvestanud. Iga uue vidina kättesaamisel tundubki alati, et vot see ongi nüüd see õige ja ainuke. Tegelikult on mul ka alati see esimese päeva vaimustus olnud täiega. 90% nendest vidinates, aga on tänaseks sahtli põhja jäänud, sest peale mõne nädalast kasutust tulevad alles välja kõik plussid ja miinused. Mõni asi läheb ka sahti tagumisse nurka kohe esimesel õhtul. :)

(facep) Hehee, ka Nicorexi CE+ eGo oli mulle esimesel kasutuspäeval täielik ulme ja parim toode maailmas.... :lol:

Ja kindlasti mainiks jutu lõpuks ka ära kayfun'i ja nemesise, mis on mul nüüdseks kasutuses kuid olnud. Mitu tükki korraga lausa. Ja ma pole leidnud miinuseid. Jah, proovinud olen vahelduse mõttes ka palju uut ja huvitavat, ning proovimiseks see kahjuks jäänud ongi. (esiga)

PS. Ei ma saa tänase päevani aru, mis on viga nemesisel või kayfun'il? Minu arvates on need ennast tõestanud kui lihtsad, kõige lollikindlamad ja vastupidavamad asjad igapäevaseks kasutamiseks. Keegi võiks ju lõpuks mõned miinused välja tuua, kui need ilmnenud on. Mitte lihtsalt mõttetult plõksida ja viidata küll silmaklappidele või siis sini-silmsusele.. :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuni miinus minu jaoks on 1mm võrra liiga suur läbimõõt. Mod mul lihtsalt 21mm diameetriga. A see on ka kõik..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuni miinus minu jaoks on 1mm võrra liiga suur läbimõõt. Mod mul lihtsalt 21mm diameetriga. A see on ka kõik..

(Y):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain lõpuks naise-lapse magama. Nüüd asun pesema seda "koletist".

Võtsid Spezzilt selle ühe ära?

Nii ta läks jah.

 

-- 15 Mai 2014 01:00 --

 

Hämmastavalt vaikne võrreldes KFL ja Russiani kloonidega ;)

 

Mis on (N)

Põhjaliku pesu nimel maadlesin tükk aega aurukambri mütsi sees oleva tihendi kätte saamisega. See paks ja pehme tihend on sügavale soonde peidetud. Kätte ta lõpuks tuli tänu sellele, et pintsettide üks ots tihendi täpselt keskelt läbistas (mida natuke kartsingi juhtuvat). Tihend siiski kõlbab edasi kasutada (ja varuks on kah). Põhja kate käib natuke liiga lohvkalt kinni -- neil keermetel võiks konkreetsem klapp olla. Üks asi, mis mulle üldse ei meeldi -- mitte kõige usaldusväärsem vedru plussklemmi ja aurukambri vahel (ehk selles alumises "GRU kamorkas"). Korra näitas selle tõttu testri otsas ka suuremat takistust, misjärel venitasin vedru veidi pikemaks. Aga ma loen kodukalt justkui välja, et saadetakse tasuta tugevam vedru. Spezz?

 

Mis on (Y)

Minu jaoks on väga abiks, et Kayfuniga võrreldes ei tule "koletisega" kaasas tassida kruvikat, võtit, nõelpudelit. Täitmine käib tunduvalt hõlpsamalt ja seetõttu ka kiiremini. Aur tundub KFL klooniga võrreldes jahedam-mahedam, mis mind väga rõõmustab. Ja klaas on paagi alaosas e. täpselt nii paigutatud, et on puust ja punane, palju vedelikku järel ning millal viimane aeg täita. Kas ma juba ütlesin, et see julla on vaikne? Umbes nagu kala akvaariumis.

 

Plaanin neljapäeval teha KFL klooni ja eXpromizer'isse identsed 1-oomised coilid + sama vedeliku (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hea meelega ootaks igasuguseid kokkuvõtvaid arvamusi uutest asjadest, mitte esimesel päeval, vaid mitte ennem kui peale 1-2 nädalast kasutamist.

Või siis juurde suurelt kirja panna, et "see on esimese päeva kommentaar"

Hoopis teine asi on miinuspoolega, ma arvan, et need tuleks küll kiiresti siin avaldada. Hoiatamaks teisi.

Muidu tekib siia foorumisse hunnik esimeses vaimustuses kiitvaid arvamusi. ja hiljem siis, kui aga keegi tegelikku arvamust (peale paari nädalast kasutamist) püüab avaldada, siis enam keegi ei usu teda, sest eelnevalt on kõik oma esimese eufooria siia foorumisse salvestanud. Iga uue vidina kättesaamisel tundubki alati, et vot see ongi nüüd see õige ja ainuke. Tegelikult on mul ka alati see esimese päeva vaimustus olnud täiega. 90% nendest vidinates, aga on tänaseks sahtli põhja jäänud, sest peale mõne nädalast kasutust tulevad alles välja kõik plussid ja miinused. Mõni asi läheb ka sahti tagumisse nurka kohe esimesel õhtul. :)

(facep) Hehee, ka Nicorexi CE+ eGo oli mulle esimesel kasutuspäeval täielik ulme ja parim toode maailmas.... :lol:

Ja kindlasti mainiks jutu lõpuks ka ära kayfun'i ja nemesise, mis on mul nüüdseks kasutuses kuid olnud. Mitu tükki korraga lausa. Ja ma pole leidnud miinuseid. Jah, proovinud olen vahelduse mõttes ka palju uut ja huvitavat, ning proovimiseks see kahjuks jäänud ongi. (esiga)

PS. Ei ma saa tänase päevani aru, mis on viga nemesisel või kayfun'il? Minu arvates on need ennast tõestanud kui lihtsad, kõige lollikindlamad ja vastupidavamad asjad igapäevaseks kasutamiseks. Keegi võiks ju lõpuks mõned miinused välja tuua, kui need ilmnenud on. Mitte lihtsalt mõttetult plõksida ja viidata küll silmaklappidele või siis sini-silmsusele.. :?

Kui sul midagi isiklikult minu vastu siis kirjuta privatasõnumisse teade. Sina lutsuta oma kaifarit ja võid ka eirata seda teemat lihtsalt siin....sest algusest peale oled sa mind torkinud selle expromizeriga. Sammuti on vingumise ja torisemise teema teises foorumi teemas.

Kirjutasin ülevalpool, et ootaks spezzi arvamust ja äkki ma ise eufoorias sellest. Kui nüüd veel nati mõelda, siis on ta sisuliselt täiustatud KAYFUN ja siis ei ole mingit ulme erinevust oodata ja neid kõiki uusi lisasi ja täiustusi on eelnevalt mainitud. Küsimus on, kas ta on nii hea kui videos kiidetud.

 

Kui nüüd siin räägita sibulast ja kayfun kloonist siis vead järgnevad, sibul võib viliseda ja keermed ei ole just kõige kvaliteetsemad ja on teravad või sellised karvased. Sammuti lähevad kruvid rooste kloonidel. Vähemalt fastetechi omadel.

Nemesise nupp ei ole kõige tugevam külg ja kardab kukumist, magnetid võivad lennata ribadeks ja kuidagi nõmedalt see nuppu vaijutus tundub (selline tunne nagu jääks nupp kuskile nurgataha kinni).

 

Nüüd asja juurde tagasi ja ootaks ka xiidose ja spezzi arvamust asjast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...