Jump to content
E-sigareti foorum
esigaretivedelikud

E-sigareti järelmaksuga.

Recommended Posts

See kes küsib ja oskab ka sellise hinnaga müüa - ple loll....

prooviks parem järele, teha mitte viriseda

 

Sorry...on loll nagu lauajalg :) Praegu mitte, kuniks pudrumägesi jagub...aga kui rahvas ükshetk aru saab, et neid on huiatud nii räigelt, siis on kolakas tagantjärgi valus :) Aastatuhandeid testitud ärimudel - tulemus ALATI üks - algataja paela otsas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ütleks, et pigem ikka on tark. Kui hinnad langema hakkavad, siis keskmine tarbija on rahul, et kaup poes odavamaks läks, kuid enamasti ei hakka selle põhjustesse süübima. Need kes süübivad, tellivad oma asjad nagunii mujalt, kui neid just kohe vaja pole.

Võtke kasvõi euronics, onoff jm. tehnikapoed. Pahatihti on olukord sama ehk müüakse pisut vananenud kaupa suht krõbeda hinnaga. Siiani on nad ju elus ;) Tehnika puhul on erisus vaid arvuti riistvara, kus hinnad on juba selliseks muutunud, et tihti ei viitsi enam e-bay'st otsima hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No aga alles paar päeva tagasi nad ju avalikult tunnistasid, et ladu on vananenud kaupa nii täis, et kasum on nullis dividende endile maksta ei suuda...

http://e-suits.eu/topic/2934-äp-e-sigarettide-äri-tahmane-pool/

 

Mitte sellepärast, et järelmaksuga Skysmokest midagi osta tahaksin, vaid lihtsalt puhtakadeemiliselt tundsin järelmaksu konkreetsete tingimuste tingimuste vastu huvi - lepingutasu on 15 eurot + intress 11,9%, makseperiood 2 aastat. Omamoodi on see must huumor, sest ega tegemist pole isegi mitte väikelaenuga pangast ega ka mitte mõne suurema koduolmemasina ostuga. Ehk siis puust ja punaselt: kui siiani kasseeris Skysmoke oma vananenud kaubalt ca 1000% tulu, siis nüüd üritab ta saada ca 2000% tulu... ainuüksi intresside eest võiks mujalt mitu korralikku modi osta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toode on suunatud edasijõudnud tarbijale ehk nõudlikule veipijale!  .....   varustatud uue generatsiooni klaasatomiseerijaga ehk glassomiseerijaga Pro-G on murranguline toode, mis tutvustab meile uut arengusuunda elektrooniliste sigarettide tootmises ....

Mul ei jätku sõnu....  ma lihtsalt vaikin....  (ullike)  (facep) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...