Jump to content
E-sigareti foorum
switchedlincoln

Millist kinnist mod-i valida?

Recommended Posts

Tervitus, sooviksin natuke abinõu uue modi valimisel.

Tankiks on Subtank Mini. Hetkel kasutan RBAd kus sees 28GA Kanthal coilid nii 1.3-1.4Ohm ringis. (Sahtlis veel meeter 28AWG Twisted Kanthal, aga tänu akule kasutust hetkel ei leia)

Akuks on iStick20W, mis seab veipimisele veits piire (alla 1.0Ohm coilid talle ei meeldi) 

Nüüd plaanin lähiajal soetada ühe korraliku uue modi. Tingimuseks on see, et oleks kinnine mod, ei ole mul tahtmist nende seesmiste akudega eraldi jännata. Olen kuulnud ka, et need nö kaanega box mode pole hea USB kaabliga laadida. 
Üks selline on mul silma jäänud EVIC VT - küllaltki suur jurakas, paljude võimalustega, kinnine. Siin foorumist on sellest väga vähe juttu kuidagi.. Pole populaarne mod? 

Mida soovitate veel? iStick-i kraamist läheksin vist mööda, olen lugenud, et probleeme palju. Aku mahutavuse ei pea olema mingi übersuur. Veibi build jääb sinna kanthali juurde esialgu ma arvan veel, aga plaanin natuke avastada enda jaoks ka nikkel jm selliseid coile, kus esmakordselt TCd saaksin kasutada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic VT oli siinsete kasutajate seas vahepeal päris popp, kaeva natuke, peaksid infot leidma küll.

Ise kasutasin ja väga ei kurda, selle suure kolaka plussiks on muuhulgas 5000mAh aku, mis peaks ka kõvemal veipijal õhtuni kestma(okok, mõni suudab päevas 4 VTC5 akut ka tühjaks tõmmata, aga ärme päris äärmustesse lasku). Menüüd on ka lihtsad ja intuitiivselt mõistetavad. Ehk kui max 60W võimsus rahuldab ja otsidki sisseehitatud akuga MODi, siis tasub täitsa kaaluda. Samas müüvad poed seda sama hinnaga mis siis kui see välja tuli ja vahepeal on palju uusi asju peale tulnud, seega võimalik et sama raha eest leiab ka midagi vingemat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kirjutatakse ka, et näiteks VTC minil oleks mingeid laadimisprobleeme? Kui ei, siis pigem soovitaks juba seda. Akut ei pea ju näppima, kui ei meeldi (aga vähemalt jääks võimalus see välja vahetada, kui ära väsib). Oma senise ISticki seinaadaptri ja VTC juhtmega saad kenasti laadida amprise vooluga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hinnavahet vaadates, siis ma eelistaksin ikka VT-d üle VTC. Kas VT-le ei tule softi uuendusi üldse? Samas ma ei usu, et mul 60W-st väheks peaks jääma. Nagu ülal mainitud, hetkel veel tiksun Kanthali maailmas, kui uue aku kätte saaks prooviks mingid Ni ja Ti coilid ka ära.. 

Juurde veel seda, et uue aku hind võiks sinna 50€ kanti jääda + /- tsut tsut ... mida odavam seda parem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta evic vtc mini ja sa ei kahetse. Kõik võimalused (Ni, Ti, SS) on olemas ning mingit probleemi usb-st laadimisega ei ole. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC mini

IPV D3 80W TC

Sigelei Spark 90W TC

UD Balrog kit 70W TC

Wismec Presa 75W TC

 

valikuid on palju   :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen siiani nende lahtiste patareide suhtes miskipärast jube paranoiline olnud.. Olen lugenud, et tuleb nende spetsiaalsete (nitecore?) laadijatega neid laadida jne. Väidate siis, et kas seinast 1A või arvuti USB sappa ja no problemo?
EVIC VTC tundub tõesti päris asjalik valik.. Vatte on kõvasti, soft updated ja puha.. Mõnes mõttes on vahetatav patarei hea - mod ise sisuliselt ei vanane (kui teda kestaga kaitsta ja mitte pilduda :) ) Suure VT puhul häirib mind natuke suurus. Aku mahutavuse suhtes ma väga nõudlik pole, sain 20W iStickiga ka hakkama, ning pealegi ma tihti kannan piipu kaasas. Suur VT ma kardan on taskus liiga suur


EDIT: Davai kellel on müüa VTC, ilma akuta sobib. Ideaalis võiks must olla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku ikka hangid ka mingi mõistlike parameetritega, mitte ei topi esimest -Fire-lõpulist (või veel hullem, üldse ilma nimeta) sisse, eks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loomulikult.. Hiina sitta ikka sisse ei julge panna..

Aga anna hüva nõu siis aku kohta ka..

See kärab? http://smoki.me/accessories/batteries-18650/Sony-US18650-VTC5-flat-top-30A

Selle lingi panin tänu SONY VTC nimele, mida kuskilt lugesin ,et soovitatakse. 

 

Aga lühidalt, mida akude kohta teadma peaksin, enne kui tellin.. ? :)

Esiteks pole Sony VT5 30A aku (mitte püsivalt) ja teiseks, kui sa maksimumi peal pidevalt ei veibi, siis mina soovitaks pigem 3000mah akusid, nagu LG HG2 või Samsung 30Q ja saab neid vastavalt epoodidest epiip http://www.epiip.ee/et/mod-akud/1248-lg-hg2-18650-3000-mah.html ning maitsevaur http://www.maitsevaur.ee/tarvikud/akud/mod-akud/samsung-30q-3000mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan teema solkimise eest, aga Vikat kas oled LG HG2 ja Samsung 30Q akusid kasutanud ja on võrdlusmoment VTC5-ga? Varem mingi muu tootjaga(võibolla panasonic) võrreldes öeldi, et vaatamata lubatud suuremale mAh-le kestab MOD-s VTC5 kauem. NB! see on küsimus mitte väide, ise pole muud kui VTC5 kasutanud, aga kuna mõned VTC5-d hakkavad juba väsima, siis on ka mulle aktuaalne teema mõne uue aku ostmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nad kõik olemas jah, kõik oleneb sellest mis võimsusega tulistad. Lisaks on mul ka Samsung 25R jms akud, aga point on selles, et kui sa veibid 20-50W juures, siis need minu nimetatud akud kestavad kauem kui VTC5 (või ka Samsung 25R) ning ei ületa amprilimiiti. Kui on plaanis veipida üle 50W, siis pigem soovitan Samsung 25R või Sony VTC5 akusid. Kui ampreid on rohkem vaja, siis muidugi ka VTC5 ning 25R ei sobi, vaid pigem juba näiteks Sony VTC3 (mitte üle 30A).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan teema solkimise eest, aga Vikat kas oled LG HG2 ja Samsung 30Q akusid kasutanud ja on võrdlusmoment VTC5-ga? Varem mingi muu tootjaga(võibolla panasonic) võrreldes öeldi, et vaatamata lubatud suuremale mAh-le kestab MOD-s VTC5 kauem. NB! see on küsimus mitte väide, ise pole muud kui VTC5 kasutanud, aga kuna mõned VTC5-d hakkavad juba väsima, siis on ka mulle aktuaalne teema mõne uue aku ostmine.

Mul kasutusel samsung q30 3000mah ja peab küll kauem kui vtc5. Seda siis 30w kandis.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

vtc-5 ca 20-25 watti rahulikult päeva cucuga (cuboidis siis 2*akut) 60 wati juures tfv4-ga (originaal coiliga) õhtuni ei vea.... muidu üldiselt rahul....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul Eleaf iStick 30 eelmisest märtsist (aku vahetasin detsembris ise, kuigi originaalistki oli veel 70+ % järel) ja iStick 50 eelmise aasta augustist igapäevaselt kasutuses ja ei oska mingeid probleeme kurta.
30 on hea pisike taskus kanda ja 50 on samuti pisim 2 akuga mod, mis tänaseni turule ilmunud ning täiesti edukalt toimib 0,2 oomise duubelkoilidega klearode ja RDA'dega.

TC-d ei ole, kuid mina isiklikult ei ole selle puudumisest ka kunagi puudust tundnud ja selge on ka see, et mida vähem elektroonikat, seda pommikindlamalt toimib.

Ei ole ma ka ühe koiliga 30-st või kahe koiliga 50-st watist puudust tundnud ning teatavasti ka akude tühjenemise kiirus ja wattide hulk on proportsionaalses suhtelisuses.

 

IStick'i robleeme seetõttu hulgaliselt kajastatud, et neid erinevate kaubamärkide (-deta) all meeletutes kogustes üleilmselt müüdud, millest 2/3...3/4 Hiina B/C-koopiad, mis iStick'i nime solkinud (valdavalt ei ole nad ka Eleaf'id), kuid originaalid ja kallimad koopiad toimivad igal juhul kindlamini, kui viimaste aegade eri tootjate sarjade ultratehnoloogilised uusleiutised, mida pidevalt aplõudima ja daunlõudima peab (samas see lõudimine varsti juba omaette harrastus igas eluvaldkonnas).  
 

Ise julgen igal juhul Eleaf'i iStick 30 või 50 soovitada.

Silikoni soovitan unustada, sest see vaid kogub niiskust alla ja sellest need "probleemidki" paljudel tekkinud on, kui mahl lülititesse ja elektroonikasse kummi all voolab ja välja enam ei pääse.

Kuna vahest olen mõned päevad ka tsivilisatsioonist eemal viibinud, siis olen laadinud akupangast ja ekstreemolukorras olen mõlemaid iStick'ke ka akupanga traadi otsas veipinud ja pole miskit nendega senimaani juhtunud.    

Share this post


Link to post
Share on other sites

No iStick 40W on päris soliidne aparaat.

 

iStick 100 TC veelgi soliidsem

... oleks mul vaid selle TC jaoks kustumatu tung, siis kindlasti mõtleksin selle peale    :-)

 

Muidugi mõtlen jälle Eleaf'i iStick'ke, sest teisi istikke ei oska kommenteerida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...