Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

Recommended Posts

Piro on sügiseni remondis

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Siis ei ole Tartusse asja enne sügist :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eestlased vist tõesti häbelikud.... isegi 3 päevasele tastuta kokkutulekule ei tule .......   Kuidas te inimestega tutvute, interneti teel?

Mina olen siit saanud nii mõnegi hea sõbra   (esiga)


parandan kirjavea.....3p=10€  päris tasuta pole, aga isegi töötuabiraha peaks per päev suurem olema 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötu abiraha on 27€/kuu

Sa mingis vales listis....

 

Töötutoetusele on teil õigus, kui:

  • olete registreeritud töötuna;
  • teie ühe kuu sissetulek on väiksem töötutoetuse 31-kordsest päevamäärast (150,66 eurot);
  • te olete töötuna arvelevõtmisele eelnenud aastal olnud vähemalt 180 päeva hõivatud tööga, tööga võrdsustatud tegevusega või muu tegevusega, mille puhul ei saa eeldada, et te töötuna arvelevõtmisele eelneva aasta jooksul töötasite. 

Töötutoetuse päevamäär 2017. aastal on 4,86 eurot ning 31-kordne päevamäär 150,66 eurot. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aastas korraldatakse paar kokkusaamist ja siis ka ei suudeta kohale tulla. Kas tõesti kõigil teistel muud tegemised või Eestis ongi umbes kümme hardcore veiparit ja teised imevad seda mis kätte satub. Miks valitsus seadusi vastu võttes veipiatega arvestama peab?! Ei peagi, neid ju kõigest alla paarikümne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas kui kõik allkirja andnud kohale tuleks siis oleks ka jama majas ... hakkaks vaikselt weekendiga konkureerima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KL suvepäevad kahjuks samal ajal.Peab sinna minema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis plaanid meil muidu on?

Kas vaatab ainult pudeli põhja või võiks ka ala mingi mehude segamise ja coilide keeramise teema teha?

 

See eeldab kola kaasa võtmist (samas auto peal suht suva) aga samas saaks vbla näiteks erinevaid maitseid testida (kõiki krt ei jõua ju ise kokku osta) ja oleks hea põhjus ka näiteks seisma jäänud atid kuumaks ajada ning akude nahad üle vaadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juba katsean pudelit

 

Kuna mul coli varsti pekkis, siis peaks uue colili vast panema ...elproffessionaalid võiks vahelduseks tehase toodangu asemel muud sinna meisterdada   :D


Mehu ma küll ei viitsi kaasa tarida, niikuinii ei hakka neid valmistama suure tõenäosusega   lol

 

Murumängud tulevad ka    :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui homme lounaks 2 aktivisti annavad marku, et viitsivad segamise kraami ka kaasa votta... Siis votan oma kola ka ja akki leiame aja midagi lahedat kokku miksida...

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ka shake ja vape retsepte olemas. Pigem aga mote selles et saab erinevaid maitseid testida.. Maitsta.. 10ml proovikaid teha jne. Maitseid nii palju olemas, et yxi raske koike omada ja proovida. Ehk siis akki leiab modagi head kellegi stuffist mida jargmine kord tellida

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...