Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Olgu ta siis 100ml potsiku äraviskamine või clearo puruksistumine. Jagage lollusi :)

Endal siis korralik feil tänasest. Tellisin üleeile sillamäelt 2x10ml 18mg õuna ja 2x10ml 18mg mentooli (endaarust).

Sain täna paki kätte ja viskasin oma tühja 100ml pudelisse (kunagi varem teginsamasuguse 50/50 mixi ja meeldis).

ÕNNEKS ma panin ainult ühe mentoolipotsikutäie esialgu ja hakkasin tõmbama - kohe sain aru , et midagi peab valesti olema kuna see maitse oli ikka liiiiiga võimas.

Nojah .. ma tellisin kogemata mentooli maitsekonsentraadi mitte valmisvedeliku....

2x10ml maitsest jaguks mingi 500ml vedeliku jaoks :D

Molutasin ühel istumisel diivani peal pikemalt, mõtlesin, et selja- ja käetoe vahel oleks oma epiipu hea hoida. Mõnda aega hiljem märkasin meeldivat lõhna ja haarasin siis piibu järgi mis oli tulikuum ja kõik vedelik oli minema auranud :( nimelt oli seal vahes nupp peale jäänud ja sai üks tubli pool tundi dry burni tehtud. Kuumuse käes oli kogu clearo pisut viltu paindunud aga kui maha jahtus läks uus vedelik sisse ja töötas ok endiselt (Y) isendiks orikas stardust

Molutasin ühel istumisel diivani peal pikemalt, mõtlesin, et selja- ja käetoe vahel oleks oma epiipu hea hoida. Mõnda aega hiljem märkasin meeldivat lõhna ja haarasin siis piibu järgi mis oli tulikuum ja kõik vedelik oli minema auranud :( nimelt oli seal vahes nupp peale jäänud ja sai üks tubli pool tundi dry burni tehtud. Kuumuse käes oli kogu clearo pisut viltu paindunud aga kui maha jahtus läks uus vedelik sisse ja töötas ok endiselt (Y) isendiks orikas stardust

Eile samamoodi autos kõrval jooki timmides. Panin jalgade vahele ja muidugi mõne aja pärast jala peale sinna. :D

Täna hommikul olin suutnud kiiruga vedeliku korgi ja huuliku ära vahetada. Sai siis päevläbi ilma huulikuta tõmmata.

eks jh, joppamise asi. hmekk, sinu coili vaadates tundus, et see oli sinine (nagu metall ikka pärast kuuma saamist), minul läks ikka suht tume halliks. Seda vedelikuga põletamist ma üldse ei teinud, ei näe väga mõtet ja toimib ideaalselt. Loogiliselt võttes peaks see vedelikuga põletamine rohkem halba kui head tegema, nõgitad oma meshi augud kinni ju :roll:

Milleks muidu me oma coile dry burnime, et ikka sinna tekkinud nõgist lahti saada.

Hemm,

mina olen ikka aru saanud, et kristalliseerunud osakeste põletmaine on dryburn - nõgi ei mängi siin rolli. Meshi kuumutades tekib sinna oksiidikiht mitte nõgi. vedelikuga põletamine tekitab sinna peale kihi mis siis samamoodi tekitab lühise kaitse ja vedeliku wickimisele kindlasti seal rolli ei ole.

Ja need pildid on tehtud keset protsessi - laisk pildistaja olen seega algusest tegin pilte aga edasi mitte.