Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

See AGA "mütsi" väändumine ja mingi 30 min vales asendis olemine on suutnud teda tiba suuremaks venitada.. :( Nüüd loksub ja kolksub pidevalt... :(

Krt!!

Pabersuitsuga on ikkagi lihtsam ja ka odavam! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

lihtsam......jah

odavam.......never

isegi eesti hindadega tuleb odavam

tervisefaktor lisaks

 

(esiga)

NÕUS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole nõus!!!! Mul vaja mitu kuud veel vedelikku imeda, et kulud nulli saaks! :P

Ja kui nüüd sellised kallid asjad nagu evic ja aga-t vajaksid äkki välja vahetamist? :S evic veel töötab... aga selle krdi aga "mütsi" ma löön vist ükpäev tiba lapikumaks, et paremini otsas püsiks! ja kui ei püsi või hakkab peale seda lekkima.... siis peab midagi jälle ostma!!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole nõus!!!! Mul vaja mitu kuud veel vedelikku imeda, et kulud nulli saaks! :P

Ja kui nüüd sellised kallid asjad nagu evic ja aga-t vajaksid äkki välja vahetamist? :S evic veel töötab... aga selle krdi aga "mütsi" ma löön vist ükpäev tiba lapikumaks, et paremini otsas püsiks! ja kui ei püsi või hakkab peale seda lekkima.... siis peab midagi jälle ostma!!!! :(

Muide, kriban kohe ühe vahva auruti ülevaate! ;)

mis evicul viga......

loomulikult riistvara hinna sees.

see et algul maksad rohkem, ei tähenda, et kallim .......pärast tulevad vaid kopikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt minu evic on küll tasemel pill .miskit ei oska kurta

Share this post


Link to post
Share on other sites

AGA'le soovitasid sommid panna veits ägedamad tihendid vahele. Pidi nii hästi kinni jääme, et vaja avamiseks tangid appi võtta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SmartPost tegi täna vist minu pärast Tapale 2 ringi- kolmest tuli sõnum, et pakk kohal ja siis 15 min hiljem vabandus sms, et teine pakk jõuab Tapale alles homme kuid õhtul tuli veel üks sms paki saabumise kohta :D

Ei tea kas kuller unustas päeval teise paki autosse ja tõi õhtul ikkagi ära või mis kamm neil oli, igatahes hommikul jooksen kiirelt Vamo järgi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AGA'le soovitasid sommid panna veits ägedamad tihendid vahele. Pidi nii hästi kinni jääme, et vaja avamiseks tangid appi võtta :lol:

Nii.... aga kust neid paremaid tihendeid saab? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mitte Järve keskuses polnud mingi pood, kust keegi mingeid tihendeid ostis... Siinsamas foorumis kusagil räägiti, kui ma nüüd õieti mäletan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SmartPost tegi täna vist minu pärast Tapale 2 ringi- kolmest tuli sõnum, et pakk kohal ja siis 15 min hiljem vabandus sms, et teine pakk jõuab Tapale alles homme kuid õhtul tuli veel üks sms paki saabumise kohta :D

Ei tea kas kuller unustas päeval teise paki autosse ja tõi õhtul ikkagi ära või mis kamm neil oli, igatahes hommikul jooksen kiirelt Vamo järgi (Y)

Nad ei julge minu saadetud pakke enam kohale toimetamata jätta, teavad kui kuri ma siis olen ;-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean vist hakkama jälle õues tossamas käima- VAMO koos iClear 30'ga toodab nii meeletult tossu, et kui toas tossamist jätkan siis naine mõrvab mu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean vist hakkama jälle õues tossamas käima- VAMO koos iClear 30'ga toodab nii meeletult tossu, et kui toas tossamist jätkan siis naine mõrvab mu :D

Sebi hea lõhnaga kirsivedelik ja naine sulab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean vist hakkama jälle õues tossamas käima- VAMO koos iClear 30'ga toodab nii meeletult tossu, et kui toas tossamist jätkan siis naine mõrvab mu :D

See oleks hea kuskil kontoris teha :)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=y5gNxn43qUM&feature=player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas just fail, aga päris mitu korda olen avastanud enda CE5 clearo klaasi napilt eemaldumas, peaaegu 1mm vahe sees. Siiani on veel tasku kuiv olnud :D

Huuliku olen ka napilt kraanikausist alla sulpsanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

läksin hommikul tööle ja tuli välja, et mul täna vaba päev.

kiiruga unustasin yhe paki veel cleroga oma kotti.

krt selle asemel oleks saanud täna kaua magada

shit päev (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi kuu tagasi panin ühte 10ml topsi viina ja olin selle vedelikega ühte punti visanud. Täna hommikul siis kallasin kiirelt mingist vedelikust paagi täis ja pool päeva tõmbasin seda. Tossu tuli jumala vähe ja ei saanud asjale ennem pihta kui vedeliku keelele tuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin siis kah täna oma esimes kallilt ostetud SKYsmoke aku maha põletada. Tükk aega käisin töö juures ringi ja otsisin, kus juhtme kärsakat tuleb. Kui tahtsin väikest mahvi tõmmata, siis avastasin, et enda taskus kärssab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin siis kah täna oma esimes kallilt ostetud SKYsmoke aku maha põletada. Tükk aega käisin töö juures ringi ja otsisin, kus juhtme kärsakat tuleb. Kui tahtsin väikest mahvi tõmmata, siis avastasin, et enda taskus kärssab.

:D ega see viie kliki süsteem niisama pole välja mõeldud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pähe hakkas?

Piirituse aurud ei hakka "pähe" Kõik räägivad küll et kui viina sauna kerisele visata siis jääd täis jms muinasjutud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pähe hakkas?

Piirituse aurud ei hakka "pähe" Kõik räägivad küll et kui viina sauna kerisele visata siis jääd täis jms muinasjutud.
ma ei võitnudki, et pähe hakkab. ma kysisin kas hakkas :)

kuna endal kogemust pole, sellest ka kysimus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pähe hakkas?

Piirituse aurud ei hakka "pähe" Kõik räägivad küll et kui viina sauna kerisele visata siis jääd täis jms muinasjutud.

Kui viina kerisele visata siis vesi aurustub hetkega ja piiritus plahvatab, tulemuseks põlenud nahk kui kerisele liiga lähedal oled......võin omast kogemusest seda kinnitada ja hoopis kaineks lööb kui tulejutt lakke käib (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...