Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Puhastasin parasjagu STV'd, kui äkki tundsin, et midagi nagu oleks ühe käe peal ronimas. Vaatasin siis käele ja mis ma näen - käsi vedelikuga koos. 18mg vedelik, kähku käsi pesema. Kuskilt nagu oli kõrvu jäänud, et nahale ei tohi vedelikke lasta, sp pesema ka läksin. Pärast foorumist rohkem infot otsides jäi silma postitus, kus kirjutati, et sooja veega ei tohiks pesta, mida mina muidugi tegin. (facep)

 

Kui kahjulik see 18mg vedelik reaalselt on, kui kiirelt mõjuma hakkab, mis juhtuda võib? Ehk annaks keegi mingi lingi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastasin parasjagu STV'd, kui äkki tundsin, et midagi nagu oleks ühe käe peal ronimas. Vaatasin siis käele ja mis ma näen - käsi vedelikuga koos. 18mg vedelik, kähku käsi pesema. Kuskilt nagu oli kõrvu jäänud, et nahale ei tohi vedelikke lasta, sp pesema ka läksin. Pärast foorumist rohkem infot otsides jäi silma postitus, kus kirjutati, et sooja veega ei tohiks pesta, mida mina muidugi tegin. (facep)

 

Kui kahjulik see 18mg vedelik reaalselt on, kui kiirelt mõjuma hakkab, mis juhtuda võib? Ehk annaks keegi mingi lingi? :)

Mis ei tapa teeb tugevaks!!! (psühho) Kui sa just ei uju selle sees siis ei juhtu midagi ,ma lökerdan kogu aeg käte peale ja siiani elus (vist)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei juhtu midagi, päris limaskestasid ära hõõru, siis ok:)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on erinevatest allikatest ikka raiutud, et 36mg ja sealt edasi võiks olla vähe murelik, kui nii potsiku jagu käele niriseb. 18 või 12, noh vedelema sinna pole mõtet jätta aga teed puhtaks ja on oo-koo.

 

Ma ise arvan, et siin tasuks tähele panna ikkagi ka organismide erinevust jne. Niisama käe peale (või nagu keegi siin mingi hetk rääkis - kohvi sisse ffs) tilgutada vast ei maksa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesin eXpromizerit ja panin paagi hajameelselt kokku nii, et klaas jäi ülespoole. Otse loomulikult täitsin ka ära enne, kui aru sain. Nüüd ei näe hästi, millal tühjaks saab. See-eest jälle näeb vedelikku lainetamas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain eelmises postis mainitud paunaga elu kõige hullema kärsaka. Loputasin suu, nina ja kurgu ära ning üliintrigeerituna asusin muidugi kohe uurima, mis seis selle sees siis on. Selgus, et vatil jalad taeva poole nagu tasulisel naisel. Kuidas see nii minna sai, pidin ma tükk aega nuputama.

 

Kuna ma vanasti MT3Si jmt. e. Evod-tüüpi coile kasutasin, olin kusagile kuklasse salvestanud, et lurisemise korral tuleb "visata", mida olen automaatselt ka viimastel aegadel praktiseerinud. Võin kinnitada, et tsentrifugaaljõud täitsa toimib (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin Krakenile meshiga 0,9 ohmise coli ja 20w-ga läks põlema - krt keele kõrvetasin ära.

 

 

Hahaha mida perset, põlema? :DD:D::DD:D Anna andeks aga mumeelest on see hüsteeriliselt naljakas :D Mingi Benny Hilli skets 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vihjeks, ehk ,,hotspot,, Või ,,dryhit,, Sõltuvalt, mis tahti kasutas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul tööle minnes patseerisin üle riviplatsi ja tundsin, et midagi on justkui valesti. Pilgu saabastele visates selgus, et olin kodus erinevatest paaridest saapad jalga ajanud (facep) . Muud vahet polnud kui see, et üks saabas oli ca 3 aastat vana ja teine 3 nädalat, üks jalas kui tuhvel, teine kui puuking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul tööle minnes patseerisin üle riviplatsi ja tundsin, et midagi on justkui valesti. Pilgu saabastele visates selgus, et olin kodus erinevatest paaridest saapad jalga ajanud (facep) . Muud vahet polnud kui see, et üks saabas oli ca 3 aastat vana ja teine 3 nädalat, üks jalas kui tuhvel, teine kui puuking.

See peaks minema teemasse, naljad elust enesest  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin läätsesid silma, võtsin konteinerist läätse ja mõtlesin, et puhastan veel läätsevedelikuga ennem läätse ära. Puhastatud ja siis panin silma, tulivalu, silm tegi põrguvalu, silm jooksis vett ja tulipunane, ei saanud lahtigi teha nii valus, jooksin kraanialla ja lasin jooksvat vett, läks paremaks ja sain selle läätse silmast ära. Vaatasin laua peale ja selgus et ma niko e-suitsu vedelikku hoopis puhastajana kasutanud. Raisk kui valus oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin läätsesid silma, võtsin konteinerist läätse ja mõtlesin, et puhastan veel läätsevedelikuga ennem läätse ära. Puhastatud ja siis panin silma, tulivalu, silm tegi põrguvalu, silm jooksis vett ja tulipunane, ei saanud lahtigi teha nii valus, jooksin kraanialla ja lasin jooksvat vett, läks paremaks ja sain selle läätse silmast ära. Vaatasin laua peale ja selgus et ma niko e-suitsu vedelikku hoopis puhastajana kasutanud. Raisk kui valus oli

Tossu ka tuli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin läätsesid silma, võtsin konteinerist läätse ja mõtlesin, et puhastan veel läätsevedelikuga ennem läätse ära. Puhastatud ja siis panin silma, tulivalu, silm tegi põrguvalu, silm jooksis vett ja tulipunane, ei saanud lahtigi teha nii valus, jooksin kraanialla ja lasin jooksvat vett, läks paremaks ja sain selle läätse silmast ära. Vaatasin laua peale ja selgus et ma niko e-suitsu vedelikku hoopis puhastajana kasutanud. Raisk kui valus oli

 

Suurest hirmust taolise juhtumi eest hoian samuti oma silmatilgad ja e-vedeliku üksteisest võimalikult kaugel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul korra venelast läbi puhudes läks ka natuke vedelikku silma ... f *** ebareaalselt valus on see ... õnneks vesi avitab kiiresti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul korra venelast läbi puhudes läks ka natuke vedelikku silma ... f *** ebareaalselt valus on see ... õnneks vesi avitab kiiresti.

Ütleks et jah, vesi aitas aga terve silm seda täis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kyll prillipapa ei ole, aga aru ei saa, kuidas saab pudeleid segamini ajada.

viska  pilti nendest pudelitest 


yhed sõbrad koomas peaga panid sõõmu sapaka piduriõli, aga nad olid ka ikka suht purjus ja jooginäljas   (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka silmaga on vedeliku ära proovinud kui clearot kuivaks puhusin ja enam väga ei taha.

 

Mul hoopis teine jama - telefoni sisse-välja lülitamine pidevalt 5 kiiret klikki ja kui midagi ei juhtu, siis tükk aega mõtlemist, et mis nüüd viga... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mina aegajalt üritan vetsu minna uksekaardiga, kuid avastan, et lugejat pole. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...