Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Toitsin end hommikul nikotiiniga Tallinki laeva wcs. Üsna kähku tuli seltsimees turva kajuti ukse taha suitsuanduri rakendumisest teatama. 70% vg-d paneb nähtavasti auru ka kinnise ukse vahelt läbi pugema. Turva ajas asja dussist tuleneva veeauru süüks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põen siin mõnusalt palavikku ja sellest tulenevalt suutsin tellida endale toote, millest polnud ennem kuulnudki. Tellisin siis Jazz-ilt tavaari ja enda arust ka 2 x iClear 16 + lisa coilid. Mingi päev siin just kiitlesin, et ikka ic16 on väga pro ja täna, kui siis hakkasin coili vahetama sain korraliku üllatuse... olin siis tellinud hoopis 2 x Vision VT ja ic16 coilid. Ma ei ole kuulnudki olnud Vision VT-st ja praegugi pole mul õrna aimugi, miks ma need tellisin :lol: Ikka päris teises maailmas siin viimased päevad olnud, sest isegi VT märk, mis paagil, ei ole midagi mulle reetnud :) Tegelt aga olen 110% rahul kokkuvõttes, kunnilt VT lisacoilid ka tulemas ja kõik pro (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tassisin tööl mööblit, svd taskus. Sai siis koorem maha laetud, maha istutud ja imema hakatud......

 

No mida pekki, jeeli jeeli tuleb tossu, ime kuidas tahad. Aku klemmi kuivatasin ära, täis aku vahetasin täis aku vastu. No mitte shitta ka.

Mõtlesin, et panen 10w, siis peaks ikka tulema. Vajutan siis nupud alla, et lukk maha võtta, vq rqibe läks hoopiski lukku.

Ok, uus yritus, sain lahti. Ja mida ma näen, tyr tirin 3,5w -ga (psühho)

Millalgi olin lukustamata jätnud ja nyyd siis taskus hakkas w vähemaks minema nupule vastu minnes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reis Tbilisi. Võtan jõe ääres hotelliterassil kohvi ja lasen Vamol mühiseda. Järgnes 1,5h jalutuskäik mööda vanalinna treppe ja tänavaid linna kohale mäe otsa. Istun siis kivile, puhkan jalga, ilmetlen vaadet ja ... tasku tühi. Ilmselt mingil järsemal turnimisel taskust välja libisenud. Imelik, et ei kuulnud ka, kui Vamo vastu kivi põrutas. Mis siis ikka, otsin hotelli numbrfi, helistan. Ei nemad pole midagi näinud. [E-sigaret on Gruusias üldse tundamtu asi, inimesed vaatasid ikka päris suure silmaga ja tulid küsima ka, misasja ma imen. No nende olematute siuitsetamispiirangute juures pole ka motivatsiooni aurule üle minna.] Kirusin ennast, et ei viitsinud eGo-pulki julgestuseks kaasa vedada ja astusin tuldud teed tagasi - et ehk leiab veel üles. Ei midagi. Lõpuks kohvikust ka veel läbi asutsin ja sealt ta leti alt välja tuligi. Oh seda rõõmu - mi jäi üürikeseks. Poisid olid huviga asja torkind ja uurind. Eks nad keerasid Protank II hooga lahti ja lasid mahlad välja. Ja siis väänasid ehmatusega nii kõvasti kinni, et ma ei saanud taaslaadida. Õnneks oli iClear30 kah kaasas. Lahti nokitsesin ta alles kodus näpitsatega.

 

Aga jah, ega ma ei uskunud, et tagasi saan. Alla vantsides arutasin endamisi päris pikalt, milline mod nüüd osta Vamo asemel.

Pilt kah, nool näitab kohta, kuhu unustasin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

se on see kui naine koristab krt.. on ajanud mu lahjendatud ja lahjendamata vedelikud sassi ja ofc ma kallasin lahjendamata vedelikku paaki.. pahvin ja pahvin ja endamisi mõtlen, et mis kuradi pärast nii kange täna see suits tundub (lamp) 18mg pole naljaasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Püüdsin suvel Soomes ühe järve ääres kala ja kimusin samal ajal jubinat, mõtlesin, et mis võiks veel parem olla kui vaikus, kalapüük ja plärutamine. Kuna olen suht askeetlik oma e-sigareti valiku suhtes, oli mul tol ajalgi kõigetavalisem hõbedane 1100mah+ce4 tuttava käest sebitud odav no-name. Niisiis loopisin lanti, kerisin ja vaheldumisi kimusin kui käsi ära väsis, no krt midagi ei näkka... tahan siis väikse mahvi teha aga raisk lendas sõrmede vahelt pika kaarega otse vette led vilkudes... ja siis, poole vajumise juures tuli veetaimede vahelt mingi päris korralik elukas haug, rabas selle lõugade vahele ning pani liduma. Võttis sõnatuks. No head kimumist talle siis... aa ja kala kaa too päev ei saanud. Reostamise üle kaa väga rõõmu ei tundnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Püüdsin suvel Soomes ühe järve ääres kala ja kimusin samal ajal jubinat, mõtlesin, et mis võiks veel parem olla kui vaikus, kalapüük ja plärutamine. Kuna olen suht askeetlik oma e-sigareti valiku suhtes, oli mul tol ajalgi kõigetavalisem hõbedane 1100mah+ce4 tuttava käest sebitud odav no-name. Niisiis loopisin lanti, kerisin ja vaheldumisi kimusin kui käsi ära väsis, no krt midagi ei näkka... tahan siis väikse mahvi teha aga raisk lendas sõrmede vahelt pika kaarega otse vette led vilkudes... ja siis, poole vajumise juures tuli veetaimede vahelt mingi päris korralik elukas haug, rabas selle lõugade vahele ning pani liduma. Võttis sõnatuks. No head kimumist talle siis... aa ja kala kaa too päev ei saanud. Reostamise üle kaa väga rõõmu ei tundnud.

Päris hull juhus siis ikka. Krt oleks Vamo veekindel, viskaks kolmiku taha ja läheks ka haugile :-) Suht pommikindel toru, peaks vastu küll.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi analoogne mõte käis mul endal kaa korraks peast läbi ;) kusjuures toimis hõbedane mepps nr 3. nädal hiljem :D paar pooleteist kilost ja üks kolmene saagiks, havi ma mõtlen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laual kõrvuti MVP ja iphone... Ise nägupidi arvutis... Haaran siis aparaadi kätte, annan nuppu, ise mokkadega huulikut otsimas... kui kostab siri piiks :D:D

... Oleks pidanud küsima, et "can i have a vape?" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Püüdsin suvel Soomes ühe järve ääres kala ja kimusin samal ajal jubinat, mõtlesin, et mis võiks veel parem olla kui vaikus, kalapüük ja plärutamine. Kuna olen suht askeetlik oma e-sigareti valiku suhtes, oli mul tol ajalgi kõigetavalisem hõbedane 1100mah+ce4 tuttava käest sebitud odav no-name. Niisiis loopisin lanti, kerisin ja vaheldumisi kimusin kui käsi ära väsis, no krt midagi ei näkka... tahan siis väikse mahvi teha aga raisk lendas sõrmede vahelt pika kaarega otse vette led vilkudes... ja siis, poole vajumise juures tuli veetaimede vahelt mingi päris korralik elukas haug, rabas selle lõugade vahele ning pani liduma. Võttis sõnatuks. No head kimumist talle siis... aa ja kala kaa too päev ei saanud. Reostamise üle kaa väga rõõmu ei tundnud.

Nii siis peaks mõtlema sellisele landile, millel lediga tuluke otsas, kui haugidele meeldivad vilkuvad vidinad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar kuud tagasi tööl olles kukkus vamo tööpükste taskust välja. Sellest taskust mis jala kohal on ja kus harilikult kipsinuga hoitakse. Korra kükitasin korvipõhjast midagi võtma ja läind ta oligi.Ise olin tõstuki korvis u. 3-4 korruse vahepeal. All oli õnneks suht savine ja pehme pinnas. Vamo on elus nagu ennegi, aga mt3 läks katki :( . Enam nii ei tee (esiga) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, suitsuandurid ja nende tundlikkus - aasta alguses oli kuidagi rahulikum.

Stockholmi laeval läks kajutiandur häiresse, jaanuaris sellist asja ei juhtnud.

Ok, uued reeglid selged(ainult välidekil ja kindlas baaris tohib e-suitsu teha, kajutis enam mitte) kolisime siis e-suitsuks lubatud kohta. Seal tuli veel suurem ikaldus, teenindajad käisid karjakaupa vaatamas peale anduri häiresseminekut, et kas tegelikult ka pole päris suits.

WAE+kaifun combo sai taas meeldivaks kui lõpuks Tallinnas sadamahoonest välja sain ja watid jälle normaalseks keerasin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks kontrollida alati coili takistust ka peale atty kokku ladumist...

 

Nimelt peale hommikust puhastust ei suutnud leida kayfuni klooni täitmise kruvi. Olin selle kadumist oodanud ja lootuses kiirelt veipida, oli varu kruvi kohe võtta. Paraku rikkus päeva esimese nikotiiniannuse lohakus ja tuleb tänada õnne, et masin istus täna vamo, mitte mechi otsas... Vähemalt on kruvi alles. :D

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks kontrollida alati coili takistust ka peale atty kokku ladumist...

 

Nimelt peale hommikust puhastust ei suutnud leida kayfuni klooni täitmise kruvi. Olin selle kadumist oodanud ja lootuses kiirelt veipida, oli varu kruvi kohe võtta. Paraku rikkus päeva esimese nikotiiniannuse lohakus ja tuleb tänada õnne, et masin istus täna vamo, mitte mechi otsas... Vähemalt on kruvi alles. :D

 

Posted Image

ohh sind pudinäppu küll (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas või kelle feil see on aga..mõtlesin tellida inawerast baasvedelikku+3 erinavat maitset..lisasin kaubad korvi ja täitsin kõik vajalikud väljad kuni tellimuse kinnitamiseni..saatmise valisin smartpostiga. Olles ostusoovi kinnitanud, tuli postkasti arve ca 30euri, arve algul ja lõpus suurelt kiri..nii kui olete makse tasunud..paneme kauba teele. Kuna vahepeal leidsin parema pakkumise, jätsin arve tasumata (loobusin tehingust) paar päeva hiljem tuli telfarile sõnum et pakk automaadis...sai järgi mindud...automaat sentigi raha ei küsinud..imestasin..., pakis oli kõik mille olin tellinud +2 maitset veel lisaks. Ei tea mis nüüd teha? Kaup käes..raha ei tahetud..., netilehel kust kauba tellisin pole minu ostude ajaloos siuksest tehingust mingit märget? Kas tõesti on olemas tasuta lõunaid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...