Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

No comments...

 

Mul juhtus sama asi kui tuttaval Viljandis külas käisin. Nimelt tahtsin talle proovida anda aga unustasin ühe põhitõe tema kohta, et kui midagi ta kätte anda siis see pruneb.  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No comments...

Mul on korduvalt juhtunud sarnane asi aga selle kurioosse erinevusega, et top cap on lihtsalt puhtalt selle paagi keerme seest välja lupsanud kui piip maha kukub vms. Pärast kruvisin aga otsa tagasi ja kogu muusika. Mingi loll tolerantside kokkusattuvus vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tööl mõtlesin igavusest lauataga et topib 2*18350 akut oma nemesise ja proovin kudas mekib, hit oli nii julm et kõhisin pool tundi ja sain klite seest oleva kõrbenud vatti vahetada taustal kõrval lauas töökaaslase laus naermine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tööl mõtlesin igavusest lauataga et topib 2*18350 akut oma nemesise ja proovin kudas mekib, hit oli nii julm et kõhisin pool tundi ja sain klite seest oleva kõrbenud vatti vahetada taustal kõrval lauas töökaaslase laus naermine.

Hea, et pauk ei käinud ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega nalja pole 8,4v ja 1,5ohmi on 5,6A  ,mis on juba paremate 18350 akude piir.

Kui sul mingid noname akud , siis asi veel hullem - alla 1 ohm-ise coiliga oleks vast pauk ära käinud .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega nalja pole 8,4v ja 1,5ohmi on 5,6A ,mis on juba paremate 18350 akude piir.

Kui sul mingid noname akud , siis asi veel hullem - alla 1 ohm-ise coiliga oleks vast pauk ära käinud .

Spezzi akud on ja coil .7 nano dual või kuidas seda nimetatakse.

Aga vist joppas et pauku ei teinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa oled küll hea näide, miks tuleb subohmides natukenegi elektrit jagada. Kui voltage drop ja aku oletatavad taset arvestada, said miski 8v ikka. 91w ja 11+ Amprit on veits liiast.  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa oled küll hea näide, miks tuleb subohmides natukenegi elektrit jagada. Kui voltage drop ja aku oletatavad taset arvestada, said miski 8v ikka. 91w ja 11+ Amprit on veits liiast. :idea:

Jep peab selle teema uuesti läbi lugema, kui elekter on minujaoks täiesti tühi maa

Teeb lihtsalt katse eksitus meetodil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnel juhul on trial and error kõige kiirem tee lahenduseni. Mõnel muul juhul jälle see lähenemine ei sobi, kuna valele poole viga tehes võib see tervisele ja/või rahakotile päris kehvasti mõjuda. Akude teemast võid selle kohta lähemalt lugeda, see pauk võib ikka päris korralik olla ja lisaks akule võid ka ennast ja/või lähedal asuvad objektid põlema panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib juhtuda nii ? Isegi kui kicki sees ei ole.

Siis küll joppas.

 

Kick ikka peaks vähendama paugu võimalust. Aga see kick + 2*18350 teemat ma siin sorkisin ja googeldasin aga midagi tarka ei leidnud. Hetke kogemus selline, et pms no name akud + kick ca 1kuu kasutamist ja pauku ei käinud.... aga igaks juhuks soovitasin sellist confi mitte kasutada. Aga see võis olla lucky juhus... mingit infi selle kohta pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stackimist ei soovitata ÜLDSE, rääkimata kicki lisamist. Enamus akusid ei pea sellele vastu.

 

Miks sa kicki lisamist ei soovita? See on just ohutuse pärast ju.... kick on max 15w selle kestavad kõik akud ära.

Stackimisest on siin küll ja küll juttu olud. Mech modides big no no. Muudes siis kui tootja lubab. SVD's näiteks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eemaldatavad ok, siis saab rohkem modi isikupärastada. Kõndimine tuleb maha jätta :)

Aga teemasse. Feil v mitte aga päris tihti viimasel ajal üritanud hüg huulepulka modi toppida ja eile pistsin laadijasse krt.. Akud ja pulk samas taskus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastasin aerotank mega ja tegin dryburni...loll ja vaatasin kohe coili sisse...käis üks praks ja oligi olemas, vedelik silmas ja mingi tükk ka. Koheselt loputasin siis külmaveega ja midagi hullu vist õnneks ei juhtunud. Ehmatus oli küll suur :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulsin aga ei kuulanud.. Jutt Nemesise nupu pliiatsiga mäkerdamisest, et sujuvamalt liiguks. Nimelt kritseldasin sama targalt 4nine pinnad ja ühendus läks halvemaks. Ja siis mõistsin, et 4nine need pinnad massühendus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin eile et katsetan vastsoetatud Nemesist lahingsituatsioonis tööl ja muidu välioludes. Tavaliselt täristan Vamoga.

Patseerisin rõõmsalt Veerenni uulitsal ja nautisin muidu toredat ilma, õnnest oli puudu vaid paar mahvi efektudu. Jope põuetaskut avades sain hetkega aru et olukord on tõsine- kickitud Nemm andis endast kõik, Kayfuni temperatuuri järgi ütleks et tükimat aega. Kiirelt kruvisin kuuma ja muidu mahlase kaika pooleks ja panin Sony VTC asfaldile ilmavalgust nautima- et noh, kui tahab keeda või pauku teha siis oleks paremini jälgitav kui taskust. Tulevärki ei sündinud ja rändas kotti.

Tööl lammutasin Kayfari legoks, õudne põlemise vonn oli küljes. Deckil olev plusspoole valge tihend oli kenasti sulanud. Metallist osad läksid nitrolahustisse ja tihendid-klaas kuuma vette likku. Õdakul koju jõudes solgutasin legot veelkord, igatepidi. Väga suurt elulootust sulanud tihendile ei andnud, tekkinud "liigse" lõikusin tööl juba maha. Ettevaatlikult uue mähisega proovides lühist ei andnud, lekkeid keskmise posti kaudu pole. 

Eile oli veel aimatav mekk man aga täna paistab vähemaks tõmbanud (või olen mina harjunud).  Vist võtaks uue igi parem.
Nemesise arvukatest reguleerimisvõimalustest pole sotti saanud- paned RBA külge, krutid ühenduse paika. Viskad aku sisse ja keerad nupu alla, sisuliselt kohe hakkab tulistama. Reguleerid alumist pin'i, ei anna ühendust. Poolikult kinni keeratud ja suhteliselt lühikese käiguga oli vist. Sees kolm magnetit. Pudru ja kapsad ühesõnaga.

Selline raudvaraline õppetund siis. Enda arust oli lukustus-kontrarõngas kinni kruvitud korrektselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin eile et katsetan vastsoetatud Nemesist lahingsituatsioonis tööl ja muidu välioludes. Tavaliselt täristan Vamoga.

 

Patseerisin rõõmsalt Veerenni uulitsal ja nautisin muidu toredat ilma, õnnest oli puudu vaid paar mahvi efektudu. Jope põuetaskut avades sain hetkega aru et olukord on tõsine- kickitud Nemm andis endast kõik, Kayfuni temperatuuri järgi ütleks et tükimat aega. Kiirelt kruvisin kuuma ja muidu mahlase kaika pooleks ja panin Sony VTC asfaldile ilmavalgust nautima- et noh, kui tahab keeda või pauku teha siis oleks paremini jälgitav kui taskust. Tulevärki ei sündinud ja rändas kotti.

 

Tööl lammutasin Kayfari legoks, õudne põlemise vonn oli küljes. Deckil olev plusspoole valge tihend oli kenasti sulanud. Metallist osad läksid nitrolahustisse ja tihendid-klaas kuuma vette likku. Õdakul koju jõudes solgutasin legot veelkord, igatepidi. Väga suurt elulootust sulanud tihendile ei andnud, tekkinud "liigse" lõikusin tööl juba maha. Ettevaatlikult uue mähisega proovides lühist ei andnud, lekkeid keskmise posti kaudu pole. 

 

Eile oli veel aimatav mekk man aga täna paistab vähemaks tõmbanud (või olen mina harjunud).  Vist võtaks uue igi parem.

Nemesise arvukatest reguleerimisvõimalustest pole sotti saanud- paned RBA külge, krutid ühenduse paika. Viskad aku sisse ja keerad nupu alla, sisuliselt kohe hakkab tulistama. Reguleerid alumist pin'i, ei anna ühendust. Poolikult kinni keeratud ja suhteliselt lühikese käiguga oli vist. Sees kolm magnetit. Pudru ja kapsad ühesõnaga.

 

Selline raudvaraline õppetund siis. Enda arust oli lukustus-kontrarõngas kinni kruvitud korrektselt.

 

Nemesise alumine kruvi keerab ennast ise akut vahetades lahti. Seda tuleb kas näpuga pidevalt kinni keerata või see must tihend nupu ümber korra ära võtta ja natuke mahlasema jõuga kinni keera. Võid fooliumit ka alumise nupu kruvi keerme vahele lisada ... saab tihedam :D.

 

Vot see on jah imelik, et kickitult ka siukesi asju juhtub ... kickil peaks cut off olema... mul ka tuttvatel juhtunud ja mul vaikselt kahtlus, et see cut off väga hästi ei tööta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka hiljaaegu Nemesisega samasugune kogemus olnud, ainult selle vahega et Kayfuni asemel oli Protank. Mul ka switch magnetitega.

Pärast seda nagu hästi ei julge enam taskus kanda, mis siis et lukustusrõngas kinni kruvitud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka hiljaaegu Nemesisega samasugune kogemus olnud, ainult selle vahega et Kayfuni asemel oli Protank. Mul ka switch magnetitega.

Pärast seda nagu hästi ei julge enam taskus kanda, mis siis et lukustusrõngas kinni kruvitud. 

 

No kui lukustuse rõngas kinni siis ei tohiks saada küll selline asi juhtuda ... pigem ikka kipub selle rõnga kinni keeramine ununema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...