Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

18650 Akud

Recommended Posts

Miski jama akudega(või laadijaga)- panen 18650 laadima ja kui laadija näitab rohelist siis Vamo näitab et 3,7v sees. Ennemalt ikka peale laadimist Vamo näitas 4,2v. Mul 18650 akusid 3tk ja kõigiga sama pull. 18350 akudega ka sama jama- peale laadimist näiatb Vamo 7,2v kuigi täis akude korral peaks ju 8,4v näitama. Kõik akud tiba alla kahe kuu vanad ja võrdselt vattisaanud. Nüüd ei teagi kas on akud peetis või see http://www.fastvape.eu/trustfire-liion- ... 0cfhqkmgp2 ei tee oma tööd korralikult!

Ega Sul pole sellel laadijal lülitit "3.0V / 3.6V" ja see vales asendis? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

xiios, tubli 5, istu :D:D:D

Oligi see lüliti 3,0v peal (poisid rsk olid näppimas käinud), panin nüüd 3,6v ja laadimine jätkub (Y)

Krt see foorum on ikka hää küll, ma oma tarkusega oleks juba kukkunud akusid ja laadijat ostma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, polnud küll 18650 akuga vaid 18350, aga hoiatuseks teile, kes on samasugused võhikud nagu mina, ärge kunagi pange akusi lahtiselt koos võtmetega tasku.

 

Mina panin eile ja tulemuseks oli see, et taskus läksid võtmed nii pluss kui miinus poole vastu ja aku läks tulikuumaks. Võtmed ja ülejäänud asjad taskus samuti. Päris suur ehmatus oli kui välgumihklit otsima hakkasin taskust ja võtmed käe ära kõrvetasid. Krabasin kiirelt aku taskust välja, nii kuum oli, et pillasin sõbra juures põrandale selle, lasin kiirelt akna lahti teha ja viskasin aku aknast välja igaksjuhuks.

 

Ei ole kindel kas ta oleks võinud paugu ära teha aga värv oli juba maha koorunud igatahes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, polnud küll 18650 akuga vaid 18350, aga hoiatuseks teile, kes on samasugused võhikud nagu mina, ärge kunagi pange akusi lahtiselt koos võtmetega tasku.

 

Mina panin eile ja tulemuseks oli see, et taskus läksid võtmed nii pluss kui miinus poole vastu ja aku läks tulikuumaks. Võtmed ja ülejäänud asjad taskus samuti. Päris suur ehmatus oli kui välgumihklit otsima hakkasin taskust ja võtmed käe ära kõrvetasid. Krabasin kiirelt aku taskust välja, nii kuum oli, et pillasin sõbra juures põrandale selle, lasin kiirelt akna lahti teha ja viskasin aku aknast välja igaksjuhuks.

 

Ei ole kindel kas ta oleks võinud paugu ära teha aga värv oli juba maha koorunud igatahes.

mis sa sellega teed? (esiga)

väiksed akud on mul karbis, suured lahtiselt. metalli selles taskus pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge sellist nalja rohkem tehke kui ei taha, et pauk püksi tuleb (psühho)

Taskulambid.eu saatis mulle akud väga mugavas ja taskupärases karbis. Ise ei julgegi akut pükste taskusse just sel põhjusel panna, et pärast unustan ära ja viskan pika ketiga võtmed sinna otsa ja siis käib PÕMM (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks polnud pükste taskus, vaid tagi taskus ja tagi vedeles diivani nurgas aga ühesõnaga joppas korralikult, oleks tagile uue käiseaugu saanud :lol: .

Fasttechist tulid ka koos karbiga tegelt aga viskasin minema need karbid suht kohe :roll::lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist tulid ka koos karbiga tegelt aga viskasin minema need karbid suht kohe :roll::lol: .

Granaat mahub ka paremini taskusse kui selle küljes olev mõttetu võtmehoidja minema visata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge sellist nalja rohkem tehke kui ei taha, et pauk püksi tuleb (psühho)

Taskulambid.eu saatis mulle akud väga mugavas ja taskupärases karbis. Ise ei julgegi akut pükste taskusse just sel põhjusel panna, et pärast unustan ära ja viskan pika ketiga võtmed sinna otsa ja siis käib PÕMM (kurk)

Selline situatsioon võib jah pauguga lõppeda. Kui kärakas käib näpu vahel, siis on valus, väga valus. Lisaks väljub liitiumakust plahvatuse hetkel gaase, mis tundlikul inimesel võib põhjustada nii naha, kui hingamisteede kahjustusi. Olen paari sellise juhtumiga kursis (õnneks mitte Eestimaa pinnalt) ning nüüd suhtun akude hoiustamisse tõsisemalt kui "vanasti". Ja kui keegi Taskulambid.eu-st hakkab akusid tellima/ostma, siis võib märkuseks juurde panna, et tahab karpi kaasa. Kui vähegi võimalik, siis selle tellija ka saab (tasuta loomulikult).

 

Tervitades,

Lauri_L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli üks metallkett ja evici 18650 aku laua peal korvis. hommikul oli aku ots parajalt sulanud ning kett osaliselt mustaks tõmmanud.

Ilmselt sama olukord nagu sul võtmetega. Siiamaani muidugi aku laeb ja töötab kenasti kuigi natukene sulanud on otsast (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus Eestis müüakse IMR 18350 ja 18650, ei ole siiani kusagilt leidnud. Hea oleks ka kui müüdaks Efest ja AW akusid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

18650 korralikke Fenix akusid müüakse Tamrexi poodides.

2600 mAh ja 3,7V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paarpäeva tagasi juhtusin lugema ECF foorumst 2 uue aku kohta ja need äratasid minus huvi. Sony aku tellisin endale soomalaste epoest aga teist Orbtronic SX30 akut nii lihtsalt ei leia euroopast. Kas kellelgi on juba selliste akudega kogemusi?

Sony US 18650 VTC4 -aku

Posted Image

These Sony US18650VTC4 2000mAh 30A Batteries have a high discharge rate and are one of the best batteries for sub-ohm coil builds!

Product Specifications

Nominal Voltage: 3.7V

Battery Capacity: 2000mAh

Lowest Discharge Voltage: 2.50V

Standard Charge: CC/CV (max charging rate 2A)

Maximum continuous discharge: 30A

Battery Top: Flat Top

Dimensions: (L) 65mm | (D) 18mm

 

 

Ja teine aku:

Hybrid IMR 18650 30A Orbtronic SX30 Ultra high drain rechargeable battery.

Excellent battery for any application that requires very high current (30 Amp max).

 

Specifications:

Max. Continuous Discharge 30 A

Capacity 2100mAh

Nominal Storage Voltage 3.6V-3.7V

Standard Charging @ 1A-2A, 4.2V, CC/CV

Fast charging @ 3.9A max., 4.2V, CC/CV

Minimum Discharge Voltage Level 2.5V

Internal impedance: ~19 mΩ, AC @1kHz, after charging @ 1C

Weight 44g

Height 65.5mm +/- 0.5mm

Diameter 18.49 +/- 0.5mm

Positive terminal: button top

Posted Image

 

Soovitatakse mehaanilistele moodidele ja ka dna20 ja dna30 omanikele. Pidavat olema super akud ja hästi vastupidama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paarpäeva tagasi juhtusin lugema ECF foorumst 2 uue aku kohta ja need äratasid minus huvi. Sony aku tellisin endale soomalaste epoest aga teist Orbtronic SX30 akut nii lihtsalt ei leia euroopast. Kas kellelgi on juba selliste akudega kogemusi?

Sony US 18650 VTC4 -aku

Posted Image

These Sony US18650VTC4 2000mAh 30A Batteries have a high discharge rate and are one of the best batteries for sub-ohm coil builds!

Product Specifications

Nominal Voltage: 3.7V

Battery Capacity: 2000mAh

Lowest Discharge Voltage: 2.50V

Standard Charge: CC/CV (max charging rate 2A)

Maximum continuous discharge: 30A

Battery Top: Flat Top

Dimensions: (L) 65mm | (D) 18mm

 

 

Ja teine aku:

Hybrid IMR 18650 30A Orbtronic SX30 Ultra high drain rechargeable battery.

Excellent battery for any application that requires very high current (30 Amp max).

 

Specifications:

Max. Continuous Discharge 30 A

Capacity 2100mAh

Nominal Storage Voltage 3.6V-3.7V

Standard Charging @ 1A-2A, 4.2V, CC/CV

Fast charging @ 3.9A max., 4.2V, CC/CV

Minimum Discharge Voltage Level 2.5V

Internal impedance: ~19 mΩ, AC @1kHz, after charging @ 1C

Weight 44g

Height 65.5mm +/- 0.5mm

Diameter 18.49 +/- 0.5mm

Positive terminal: button top

Posted Image

 

Soovitatakse mehaanilistele moodidele ja ka dna20 ja dna30 omanikele. Pidavat olema super akud ja hästi vastupidama.

Sony VTC4 kohta pole ühtegi paha sõna (esiga) Hommikul viskan värkse aku sisse peab ilusti õhtuni vastu. Kasutan mech modis ithakaga 1.1 ohmi ja RDA sees 0.6 ohmiga. Enne alla 0.6 ei hakka minema kui teist õhuava pole juurde puurinud :D Peaks turvaliselt 0.2 ohmi ära kannatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paarpäeva tagasi juhtusin lugema ECF foorumst 2 uue aku kohta ja need äratasid minus huvi. Sony aku tellisin endale soomalaste epoest aga teist Orbtronic SX30 akut nii lihtsalt ei leia euroopast. Kas kellelgi on juba selliste akudega kogemusi?

Sony US 18650 VTC4 -aku

These Sony US18650VTC4 2000mAh 30A Batteries have a high discharge rate and are one of the best batteries for sub-ohm coil builds!

Product Specifications

Nominal Voltage: 3.7V

Battery Capacity: 2000mAh

Lowest Discharge Voltage: 2.50V

Standard Charge: CC/CV (max charging rate 2A)

Maximum continuous discharge: 30A

Battery Top: Flat Top

Dimensions: (L) 65mm | (D) 18mm

Ja teine aku:

Hybrid IMR 18650 30A Orbtronic SX30 Ultra high drain rechargeable battery.

Excellent battery for any application that requires very high current (30 Amp max).

 

Specifications:

Max. Continuous Discharge 30 A

Capacity 2100mAh

Nominal Storage Voltage 3.6V-3.7V

Standard Charging @ 1A-2A, 4.2V, CC/CV

Fast charging @ 3.9A max., 4.2V, CC/CV

Minimum Discharge Voltage Level 2.5V

Internal impedance: ~19 mΩ, AC @1kHz, after charging @ 1C

Weight 44g

Height 65.5mm +/- 0.5mm

Diameter 18.49 +/- 0.5mm

Positive terminal: button top

Soovitatakse mehaanilistele moodidele ja ka dna20 ja dna30 omanikele. Pidavat olema super akud ja hästi vastupidama.

Mis soome poest kui küsida võib? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaua teil need Panasonicu 3400 akud vastu pidanud. Mul kaks akut ja mõlemad on ca. 200 korda laadimist saanud ja enam laadida ei saa - nitecore I2 lööb 3 pulka ette , kuigi aku tühi. Ühe suutsin veel evicis täis laadida aga kasutamisel läheb kuumaks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on 2 panat üle aasta töös olnud. Laadinud olen neid umbes iga 2 päeva takka. Hiljem võtsin veel ühe juurde. See umbes pool aastat vast olnud. Suremise märke veel ei esine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

enam laadida ei saa - nitecore I2 lööb 3 pulka ette , kuigi aku tühi

Mul teeb sama nalja üks praktiliselt uus (1 kord laetud) UltraFire 4000mAh, mis taskulambi sees annab värisevat valgust. Sellest võib järeldada, et mingi katkestus sees, mille tõttu ka I2 teda jutule ei võta.

 

Pana akusid on kasutusel 4 tk, kõige vanem mingi 11 kuud ja kõik töötavad OK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...