Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

tundub, et ostsin sama, aga dollar kallimalt :lol:

http://www.ebay.co.uk/itm/370979757726? ... 1497.l2649

 

dx ei tulnud krt meelde :lol:

 

ok, millal ostsid, ma 20.01 (psühho)

 

tegelikult ma leidsin isegi paar kobedamat ja paremat, aga neil oli yx viga kyljes, mõõtsid kuni -20c vaid (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nina veritsuse teema on pigem kuiva siseruumide õhu süü. Kui mul õhuniisutaja ei tööta, siis näitab toas 20-30% ainult, mida saaks võrrelda kõrbes elamisega. Ja need elektroonilised hügromeetrid valetavad ka päris korralikult, mehaanilised näitavad enam-vähem täpselt ja saab kergesti kalibreerida.

Küll erialane viga, aga ka elektroonilisi saab VÄGa edukalt kalibreerida. Ja selliesl juhul ei valeta nad essugi. Tänapäeva elektroonilised arvestid ka ei valeta, mehhaanilisi oli lihtsam isegi mõjutada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nina veritsuse teema on pigem kuiva siseruumide õhu süü. Kui mul õhuniisutaja ei tööta, siis näitab toas 20-30% ainult, mida saaks võrrelda kõrbes elamisega. Ja need elektroonilised hügromeetrid valetavad ka päris korralikult, mehaanilised näitavad enam-vähem täpselt ja saab kergesti kalibreerida.

Küll erialane viga, aga ka elektroonilisi saab VÄGa edukalt kalibreerida. Ja selliesl juhul ei valeta nad essugi. Tänapäeva elektroonilised arvestid ka ei valeta, mehhaanilisi oli lihtsam isegi mõjutada...

Kindlasti kallimad, üle 100€ maksvad tänapäevased ja healt firmalt elektroonilised hügromeetrid on üsna täpsed, aga 5-20€ elektroonilised no-name Hiina hügromeetrid ei ole väga täpsed, kõikumine reaalsest näidust võib olla 10-20%

Analoog elektrivoolu arvestid olid jah vanasti päris head. Mul paps pani poole kuu pealt tavaliselt kinni selle pöörleva ratta mingite manipulatsioonidega (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tra sihuke tunne on:

 

Posted Image

 

 

ostsin ilmaniisutaja ära. kurk on kähe, e-suits alla ei lähe, silmad on kuivad.

 

-- 31 Jaan 2014 07:06 --

 

OHOOOOO aasta sai täis vapemise algusest

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nina veritsuse teema on pigem kuiva siseruumide õhu süü. Kui mul õhuniisutaja ei tööta, siis näitab toas 20-30% ainult, mida saaks võrrelda kõrbes elamisega. Ja need elektroonilised hügromeetrid valetavad ka päris korralikult, mehaanilised näitavad enam-vähem täpselt ja saab kergesti kalibreerida.

Küll erialane viga, aga ka elektroonilisi saab VÄGa edukalt kalibreerida. Ja selliesl juhul ei valeta nad essugi. Tänapäeva elektroonilised arvestid ka ei valeta, mehhaanilisi oli lihtsam isegi mõjutada...

Kindlasti kallimad, üle 100€ maksvad tänapäevased ja healt firmalt elektroonilised hügromeetrid on üsna täpsed, aga 5-20€ elektroonilised no-name Hiina hügromeetrid ei ole väga täpsed, kõikumine reaalsest näidust võib olla 10-20%

Analoog elektrivoolu arvestid olid jah vanasti päris head. Mul paps pani poole kuu pealt tavaliselt kinni selle pöörleva ratta mingite manipulatsioonidega (psühho)

No Hiina asjadega ongi selline keiss, et üldjuhul nad originaaliga võrreldavad ei ole. Kas siis 10% või 50% või 100%, aga kõik mingit pidi imevad... :D

Ma soetasin ka hiina LED lampe mingi aeg. Andmete järgi olid kõik 5-8W vahemikus ja korralik ports luumeneid. Tegelikkuses saan toa valgemaks ka küünalde abiga.

 

Samas akvaariumi valgusti on (Y)(Y)(Y) . Eritellimus ja 3 päevaga Hiinast Eestisse ukse taha...vot see oli teenindus. Töötanud nüüdseks 1,5 aastat ja üldse ei kurda. Kas tal seal 120W on - pole viitsinud ampertange külge pookida, aga kalad elus :D

Hind vs Eestis soodsaimatega oli 3-4x väiksem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spezz, seleta kuidas see wireless outdoor temp töötab?

sensor kaasas ju, viskad rõdule või või kuhu tahad. Mul oli rõdul, teatud kellaajal petab, sest pole kuhugile varju panna. Maal on pandud veranda posti kylge, päike sinna kunagi ei paista. Aku (patakad) peavad paar aastat. oskab tormihoiatusi jne anda (rõhu muutused, tempi muutused, õhuniiskus jne).

Ei, lahe aparaat (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin enda jaoks huvitava kõrvalnähu mandlitega. Nimelt nüüd 2 nädalat on rõve maitse ja hais koguaeg suus olnud, vahet pole palju hambaid pesed.

Võtsin jalad selga ja läksin hambaarstile, et ehk 1 tagumistest tarkusehammastest on mädanema hakanud, aga hambaarst ütles , et mul hoopis mandlikivid. Tõmbasin koju ära, Google lahti ja uurisin mis need on kuidas neist vabaneda... Võtsin oma üüber ledtaskulambi ja läksin vatitikuga mandleid surkima vannituppa, nii kui peale mandlile vajutasin ops hüppas mingi krdi ERITI RÕVEDA HAISUGAtükk mandli seest välja.

Reedel vajusin siis kirurgja osakonda, et mul oleks nüüd vaja mandlid ära lõigata, sest ma ei viitsi et mu suu nagu koll haiseks. Seal arst pigistas ja surkis - veits mõtles ja siis ütles, et see on kõigest kosmeetiline viga ning ära ei hakka midagi lõikama. Siis uuris, et kas mul on angiin või muud kurgu haigused olnud. Kuna mul ei ole kunagi angiini ega muud sellist olnud, siis ta järeldas, et need tekkisid e-sigaretist :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind ajab lausa vihale kui mõistus otsas ja tuuakse haiguse põhjuseks kõigile sobiv, varnast-võtta seletus. Peaasi, et järjekordne linnuke kirjas ja haigekassa maksab (psühho)

Mandlikivi ehk amügdaloliit (ld tonsillolithiasis/amygdalolithus J35.8) on harv patoloogia, mis võib esineda igas vanuses inimestel, enam on seda täheldatud noorematel, meeste-naiste suhe 1 : 1 (1).

 

Patogeneesi mehhanismide üle vaieldakse siiani. Enamik autoreid on seisukohal, et kivi tekkel esineb kindel seos retsidiveeruvate tonsilliitidega (2, 3).

 

Infektsioonifoon (bakterid, viirused, seened, kiirikseened) on hea alus kivi formeerumiseks. Samas leidub teistsuguseid arvamusi. Kivide tekke aluseks on peetud ka sülje staasi – lisasüljenäärmete mehaanilist obstruktsiooni –, mis on sekundaarselt põhjustatud tonsillektoomia armkoest või hoopis tonsillide kroonilisest sidekoelisest põletikulisest protsessist (4).

 

Kivide paiknemist peritonsillaarruumis on seletatud ektoopilise mandlikoe võimaliku eksisteerimisega peritonsillaarsel, ka korduvate abstsesside põdemisega (1, 5).

 

Litogeense diateesi teooria järgi esineb mandlikive sageli koos neeru-, sapi- ja süljenäärmekividega.

 

http://www.med24.ee/static/files/055/ea ... 38-441.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-kodanik võta vähe tuure maha.

Mul pole lähemale 10 aastat kruk isegi mitte valus olnud. Arsti arust oli see 1 võimalikest põhjustest, et e-vedeliku koostisosades on midagi, mis ärritas mandleid jne. Haigekassa võib endale midagi sisse istuda, sest Eestisse ei maksa makse juba enam ammu ja ei kasutaka ka nende ravi teenuseid.

Ma lihtsalt kirjutasin mida arst ütles ja ega ma sellepärast veipimist ära ei lõpetanud.

 

Ma lihtsalt pean juurde lisama, et inimesed võiks e-suitsu kaitsmisega vähe tagasi tõmmata, siis ei pöörataks sellele ka nii palju tähelepanu.

Aga kui iga teine kirjutab umbes sellise teksti nagu e-kodanik, siis tõmbab see mõlemalt poolt korralikult tuurid üles ja see pläust koguaeg ringlebki meedias.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui iga teine kirjutab umbes sellise teksti nagu e-kodanik, siis tõmbab see mõlemalt poolt korralikult tuurid üles ja see pläust koguaeg ringlebki meedias.

Esmalt mõtle palun, mida ise kirjutad

Kuna mul ei ole kunagi angiini ega muud sellist olnud, siis ta järeldas, et need tekkisid e-sigaretist :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui iga teine kirjutab umbes sellise teksti nagu e-kodanik, siis tõmbab see mõlemalt poolt korralikult tuurid üles ja see pläust koguaeg ringlebki meedias.

Esmalt mõtle palun, mida ise kirjutad

Kuna mul ei ole kunagi angiini ega muud sellist olnud, siis ta järeldas, et need tekkisid e-sigaretist :(

No aga lükka siis arsti väide ümber, mitte ära lahmi tühja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, räägin ka nendest mandli korp/ kork vms loomadest.

 

Endal oli sama jama, mul eluaeg mandlid suured ja koledad olnud. Aastaid tuli seda paska sealt välja, ravida pm ei ole seal midagi. Vahepeal olid helgemad ajad, vahepeal hulemad ajad. Krooniline mandlipõletik.

Pm lõpuks lõigati munad maha, sest mandlid olid liiga rõvedad.

2 korda pandi magama, sest peale esimest ärkamist kõhisin niidid lahti ja medõe verd täis (psühho)

Polnud veel narkoosistki korralikult välja tulnud, kui uus otsa. Pärast seoti ikka totaalselt kinni ja ärkasin 6 tundi hiljem reanimatsioonis (igaks juhuks pandi valve alla).

 

Sovitan see opp ära teha, endal kergem, kuivem ja muretum tunne.

E-suitsuga pole siin kyll mingit pistmist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diagnoosile algpõhjuse määranud arst on vist vähe laisavõitu. Korralik võimalus asja põhjalikumalt uurida, ajalugu teha ja teadusartiklit kirjutada, aga tema ... ;)

Pm lõpuks lõigati munad maha, sest mandlid olid liiga rõvedad.

:?:(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, räägin ka nendest mandli korp/ kork vms loomadest.

 

Endal oli sama jama, mul eluaeg mandlid suured ja koledad olnud. Aastaid tuli seda paska sealt välja, ravida pm ei ole seal midagi. Vahepeal olid helgemad ajad, vahepeal hulemad ajad. Krooniline mandlipõletik.

Pm lõpuks lõigati munad maha, sest mandlid olid liiga rõvedad.

2 korda pandi magama, sest peale esimest ärkamist kõhisin niidid lahti ja medõe verd täis (psühho)

Polnud veel narkoosistki korralikult välja tulnud, kui uus otsa. Pärast seoti ikka totaalselt kinni ja ärkasin 6 tundi hiljem reanimatsioonis (igaks juhuks pandi valve alla).

 

Sovitan see opp ära teha, endal kergem, kuivem ja muretum tunne.

E-suitsuga pole siin kyll mingit pistmist

Näe täiesti normaalne vastus, ilma saagi oleks käima tõmmatud.

Oppi ei tehta kuna pidi ainult " kosmeetiline " viga olema. Aitab vaid erakliinik, kuhu ma ka lähen, kui second opinion on ära kuulatud.

Ma ei üritanud e-sigarette mitte mingil moel maha teha nagu e-kodanik välja luges. Muidugi see ei välista see asjaolu, et ma olen allergiline mõne koostisosa vastu mis ärritab mandleid. Angiin vast ise päris märkamatult ei möödu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleme ausad, mul samuti higeõhuga probleeme viimasel ajal.

Kuigi kurgus küll midagi tunda ei anna. Kuskil lugesin, et talviti pidigi hingeõhk vähe jubedam olema, mingi bakterite teema.

Ühesõnaga, hoidke mind asjaga kursis (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...