Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Kas kellelgi on hakkanud nina seest katki minema ja kuivama teatud vedelikust? Või e-sigaretist?

mul oli sama jama nina seest kuivab , aga se tuleb õhuniiskusest mis enamus elamutes on kuskil 30-40% juures kuiskil norm on 60% ja kuskilt lugesin et vg pidi kuivatama limaskesta . Soovitan tilgutada Füsioloogilist lahust ninna kui väga hulluks läheb .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on hakkanud nina seest katki minema ja kuivama teatud vedelikust? Või e-sigaretist?

Aja see pigem keskkütte süüks mis kuivatab elamises õhku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on hakkanud nina seest katki minema ja kuivama teatud vedelikust? Või e-sigaretist?

limaskestad kuivavad ikka muude asjade pärast.. mis tööd teed ja kas kasutad ninaspreisid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-suits aitab sellele ikka kaasa. Nutiajastul korduvalt supi lahti saanud. Kõvasti vett lapata ja popsimisega mingil määral piiri pidada - ja kõik hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on hakkanud nina seest katki minema ja kuivama teatud vedelikust? Või e-sigaretist?

Aja see pigem keskkütte süüks mis kuivatab elamises õhku.
kindlasti keskkyte, kellel veel elektrikyte, siis hullem.

Mul tööl 9kw puhur, mis pm terve päev töötab. Pole just kõige tervislikum lahendus. Kodus on pandud pott veega tuppa, et õhuniiskust suurendada.

Kuiv õhk ei mõju limaskestale hästi ja ärritab seda. Nina kui, kurk võib valusaks muutuda jne.

Talvised rõõmud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt, ma ka mõtlesin pikalt....aga nüüd välja mõtlesin.

Varem oli ka tõsiseid probleeme ninaga, aga peale mereakvaariumi soetamist on see ajalugu :D Soovitan (psühho)

Lastel põnev ja ei pea ka vihmase ilmaga hommikul ja õhtul jalutama minema.... :lol:(Y)

 

e-suits küll pole ninale kõrvalnähte tekitanud. Enne mereakvat ja e-suitsu oli küll probleeme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõlab ebaloogiliselt,sest ainult minul ja naabrimehel on ninaga jama ja naabrimees tõmbab ka sama vedelikku.

Kui oleks õhuniiskusega jama siis ei saaks asi nii olla,et neil ainult nina kinni kes seda e-sigaretti kimuvad.

 

Aga eks saan varsti teada kas asi muutub kui saan teise firma vedelikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõlab ebaloogiliselt,sest ainult minul ja naabrimehel on ninaga jama ja naabrimees tõmbab ka sama vedelikku.

Kui oleks õhuniiskusega jama siis ei saaks asi nii olla,et neil ainult nina kinni kes seda e-sigaretti kimuvad.

 

Aga eks saan varsti teada kas asi muutub kui saan teise firma vedelikud.

Kui tohib küsida - mis firma toodangut tarbite? Teistele hoiatuseks siis.

 

Kui pole täpselt teada toote sisu, siis kes teab mis rotimürki sisse hingate. TEgelikkuses on üpris ohtlik see värk. Usaldame ju oma tervise puhtalt mingite vennikeste kätte. Mõni aus, teine solgib sitta ja müüb õige pähe maha arvestamata sellega, et paneb teiste elud sedasi ohtu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli enne aurutamist juba probleemid ninaga, sellega küll mingit seost ei leia. Rohkem keskkütet ja kuiva õhku süüdistaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tohib küsida - mis firma toodangut tarbite? Teistele hoiatuseks siis.

 

Kui pole täpselt teada toote sisu, siis kes teab mis rotimürki sisse hingate. TEgelikkuses on üpris ohtlik see värk. Usaldame ju oma tervise puhtalt mingite vennikeste kätte. Mõni aus, teine solgib sitta ja müüb õige pähe maha arvestamata sellega, et paneb teiste elud sedasi ohtu...

Ei hakka ennem Firma nimesid nimetama ennem kui olen uue kauba käte saanud ja testinud.

 

NB! Ei ole kellegi segatud tootega vaid otse tootja e poest ostetud ja paistab,et tegemist on ühe sordiga sellelt tootjalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
päris palju kellasid ja vilesid küljes... kas wifi ka on? ... FB's ikka saab käia?
Nääh, suht odava otsa oma. Kopa viskas ette see ilm.ee ja androidi ja TTÜ ilmalehekülje ja yr.no põhjal üldpildi arvutamine.

Ja järgmise auto peab sellise ostma, millele webasto eelsoojendi peale mahub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

webasto eelsoojendi

(Y)

Samas pole midagi paremat vanema põlvkonna diiselmootorist, mis veel ise sooja toota oskab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

webasto eelsoojendi

(Y)

Samas pole midagi paremat vanema põlvkonna diiselmootorist, mis veel ise sooja toota oskab.

Ega ma tegelikul kurdagi soojenemise kiiruse üle - oskan juba pöördeid selliseks sättida, et turbo korralikult löriseb ja mootor soojeneb mõnuga aga tahaks sellest krdi akende kratsimisest ja paariminutilisest külmetamisest vabaneda (Y)

 

EDIT: Pähe torkas mõte erinevatest inimestest. Ilmselgelt on mu probleem täiesti arusaamatu inimese jaoks, kes miinimumpalga teenimiseks peab igapäevaselt 30-40 minutit ühistranspordis külmetama =/

 

EDIT2: Hetkel on ikka toas ka sigakülm: https://www.dropbox.com/s/icazvyp128fyz ... .03.05.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nina veritsuse teema on pigem kuiva siseruumide õhu süü. Kui mul õhuniisutaja ei tööta, siis näitab toas 20-30% ainult, mida saaks võrrelda kõrbes elamisega. Ja need elektroonilised hügromeetrid valetavad ka päris korralikult, mehaanilised näitavad enam-vähem täpselt ja saab kergesti kalibreerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...