Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Asun Tartus. Seega sinupoolt pakutav jääb hetkel ära. Aga tänan pakkumast.

Vaatasin ka seda, et AVORIA (edasimüüja) müüb vedelikke, millel on täpselt sama koostis, ainuke erinevus on siis nikotiin.

Seega peaksin otsima uue tootja.

Aga katsetan ja vaatan, ning annan jooksvalt infot, ehk on abiks teistelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiksin kõrvalnähtude kohta:

Kas allergilisi nähtusid võib tekkida?

Täheldasin seda, et kui hakkasin e-sigaretti tõmbama (2 nädalat nüüd), siis tekkisid käele (seal kus veenist verd võetakse) punased täpikesed, mis sügelevad. Samasugune ilming oli ka mingi taime suhtes kunagi aastaid tagasi, sellepärast järeldan allergiat (arst kinnitas tookord mingi taime vastu allergilisi reaktsioone).

Sageli aetakse segamini tubakast loobumisega kaasnevad kõrvalnähud ja võimalikud e-vedeliku allergiad, kuna ajaliselt põhjused kattuvad. Kõiksugu vinnid ja punnid on üks sellistest ja nähud võivat kesta kuni aasta tubakast loobumisest, seletatakse organismi reaktsiooniga vabaneda mürkidest nahapooride kaudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik nii üledoos või võõrutusnähud. Mida ja kui palju varem tõmbasid ja kui palju praegu vedelikku kulub?

nii ongi, ise kogenud, viskasin 18mg ja peal lõhkus. Mõtleain, et paar mahvo, ehk läheb paremaks ......... :D

Võõrustus ja kange.....pea nädal vastu ja ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

pubekad :lol:

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=iY49stQkWIw&noredirect=1

 

 

Hahaha :D Aga tõesti, Mul tekkisid ka mingid nõmedad ebamäärased tunded kõhus ja ka kätel mingi punnidisko läks lahti alguses. Siis tuli välja, et kuna ma tubakat ei teinud, siis late night snack oli jube tihti teemaks. Teinekord ajasin ennast keset und üles, tatsasin külmiku juurde ja keerasin ühe singi ja ühe juustu omavahel rulli ja pistsin pintslisse :D Jubedalt söögiisu tõusis. Lisaks ju muidugi ka võõrutusnähud. Inimesed ei anna endale hästi aru algul, et suitsetajana ei ole sa sõltuvuses ainult nikotiinist vaid neist kõigist 2000st mürgist mis põlemisega erituvad. =)

 

Mul pigem tekitas paanikat algul aga see, et hambad läksid hellaks, teinekord kurgu kipitamine, kuiv suu jne. Ahjaa ja kolmandal päeval hakkasin lõhnu tundma järsult. Maaa ei olnud teadlik, et mu spordijalatsid esikus nii julmalt lehkasid :D Tervitatav muudatus kindlasti! :D

 

-- 14 Apr 2014 19:39 --

 

esiga tõmmates hakkab vahest pea valutama ja süda tugevalt lööma. ei tea miks...6mg muidu

 

Seda olen mina ka täheldanud. Aga mul on kogemus, kus ma ei saanud pool päeva suitsu teha haiguse tõttu ja TÄPSELT sama effekt - pea nagu tuikas, närviline olek ja süda peksab. See on tõenäoliselt võõrutusnähe muudest mürkidest, mis suitsuga muidu kaasas käisid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiksin kõrvalnähtude kohta:

Kas allergilisi nähtusid võib tekkida?

Täheldasin seda, et kui hakkasin e-sigaretti tõmbama (2 nädalat nüüd), siis tekkisid käele (seal kus veenist verd võetakse) punased täpikesed, mis sügelevad. Samasugune ilming oli ka mingi taime suhtes kunagi aastaid tagasi, sellepärast järeldan allergiat (arst kinnitas tookord mingi taime vastu allergilisi reaktsioone).

Sageli aetakse segamini tubakast loobumisega kaasnevad kõrvalnähud ja võimalikud e-vedeliku allergiad, kuna ajaliselt põhjused kattuvad. Kõiksugu vinnid ja punnid on üks sellistest ja nähud võivat kesta kuni aasta tubakast loobumisest, seletatakse organismi reaktsiooniga vabaneda mürkidest nahapooride kaudu.

Su jutus on iva sees. Kuigi minu nähtus on 99% allergiline reaktsioon. Uurisin veidike ja avastasin, et e-suitsud sisaldavad linalooli nimeslist lõhnaainet, mis on allergiat tekitav (osakaal peaks olema ca 5%).

 

Kas keegi nägi/vaatas eilset Dr.Olaf saadet, seal oli juttu e-suitsudest. Saates olnud daami sõnul tehakse praegu katsed, e- suitsu ja tavalise suitsu kahjulikkuse võrdlusest (hetkeseis olevat see, et mõlemad kahjustavad võrdselt).

Ehk keegi (vana kala) kommenteeriks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi nägi/vaatas eilset Dr.Olaf saadet, seal oli juttu e-suitsudest. Saates olnud daami sõnul tehakse praegu katsed, e- suitsu ja tavalise suitsu kahjulikkuse võrdlusest (hetkeseis olevat see, et mõlemad kahjustavad võrdselt).

Ehk keegi (vana kala) kommenteeriks.

 

 

Dr. Olaf...esiteks on ta medschool dropout. Räägib ta seal ette kirjutatud ja kinni maksud paska. Põhimõtteliselt on selle saate formaat meditsiiniline Ellen või Oprah - ehk bullshit with drama sprikles on it. See soust mida ta seal e-sig kohta ja ka suitsetamise kohta ajas on ... no ma ei saa ilma ropendamata ju. Täitsa PERSES, kus on inimestel ikka jultumust täiesti põhjalikku uuringut tegemata nimetada ennast tra meditsiinisaateks ja siis anda plät millelegi selline hinnang. TÄITSA PERSES! Elaks usas kaebaks kohtusse ausalt valeinfo levitamise eest...ja kaebaks nii raisk, et lapselapsed ka veel maksavad! Troppide tropp on see produtsent ja olaf ise. Ma ei imesta, kui seal mingi südamehaigetele antud soovituste põhjal keegi teleka vaataja oma õnnetu otsa on leidnud.

NB! Olgu mainitud, et jagan meditsiinist nats rohkem, kui ehk tavainimesele kombeks. Sestap mind eriti see saade ajab keema!

 

MINA TÄNAN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina näen ikka asja niimoodi,et kui olaf kelgukoertes lahkamisarsti etendas pidi ju väärt teadmisi külge ka jääma.

irw :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc-i Orange Dream on kuradi hea kuid kahjuks tekitas esimesel päeval kohe keelde haavandi. Õnneks teise vedeliku tõmbamine ja rohke vee joomine on asja 2 päevaga juba täitsa korda ajanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul näiteks suure vg sisaldusega tõmbab kopsu kokku. Paar tõmmet ja siis tundub nagu kopsu ei saa täis tõmmata korralikult ( puhast õhku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui raske hingata, siis võib edasi teha või peaks tõmbamise katkestama?

no pea ikka tunnike vahet või niikaua kui kerge hingata :P

 

soovitaks vedeliku vahetada, PG/VG vahekorda muuta, vahest aitab :D

 

 

 

 

ed: näh, aegalane olen (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole arst ja ei tea täpselt kui raske on, aga kui ikka väga raske on, siis ei tasu punnitada vaid tuleks pigem vähem tõmmata ja/või arstiga nõu pidada. Viimane soovitus on selles mõttes küll kahtlane, et arst ütleb tõenäoliselt pole uuritud ja blablabla ning soovitab teemasse pisutki süvenemata mitte kasutada. Samas mul oli esimene nädal sama asi ja läks üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...