Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Küsiks ka siis pool huumoriga, et kuidas te suudate tõmmata seda RY4? Ma pole rõvedamat vedelikku veipinud kui see on :D

Õnneks võtsin seda ainult 10ml :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kelle oma popsid? Inawera on saast aga Hangsen on nämma.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli vist dekangi miski ry4, see seisis mul paar nädalat avatult ja siis veel kinniselt ka miski paar nädalat ja siis oli juba päris hea.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhtalt huvi pärast tahaks tead palju on kasutajal Maku ja walc erinevaid maitsestajaid. Pidevate retseptide lisamise järgi tundub see kogus ikka suur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõtlesin isegi sama vahepeal :D 50 ringis ehk ikka ?

Tänase seisuga on +50. Osad olen likvideerinud ka, kuna maitsestajad väga pikalt avatuna ei säili imho ja uuesti ei plaani tellida. Vähemalt ma ei julge neist enam kokteile valmistada.

Aga neljapäeval tuleb juurde (Y)(Y)(Y):lol::lol::lol:

 

PA ametlikus valikus on vist +300 maitset.

 

Kuigi ma praegu olen suuna võtnud sakslaste omadele maitsetele suuresti, sest nad ei ole üldse mitte sentigi halvemad. Vähemalt need, mida olen saanud proovida.

Eks ühte maitset võib ka 7 Vasjat käiku lasta - lõpptulemus suure tõenäosusega on ka vägagi erinev...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingiaeg lugesin pudelid üle siis oli 105 ja nüüd on uusi pealetulemas.....kokku umbkaudu 120 ehk. Iga kahenädala tagant tellin midagi uut ja otsin uusi retsepte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingiaeg lugesin pudelid üle siis oli 105 ja nüüd on uusi pealetulemas.....kokku umbkaudu 120 ehk. Iga kahenädala tagant tellin midagi uut ja otsin uusi retsepte.

see on juba päris suur number :D teiste vesistama ajamiseks sooviks pilti ka kui võimalik (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi foorumis tegeleb plexiklaasi ja PVCplastik plaatidega? Tahaks väiksemaid juppe kui terve tahvel.

Kui palju täpsemalt vaja? 8mm pleksi leiab ilmselt päris palju. Kasutatud kahjuks.

PVC-d pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kell saab 14 ja õues alles päevavalgus, aga Kristiines tänavavalgustuslambid huugavad. Keegi läks pepuga vastu lülitit? :)

Ilmselt vaatavad lampide töökorra üle. Neid ei saa ainult tänavaid pidi lülitada sisse ja välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on juba päris suur number :D teiste vesistama ajamiseks sooviks pilti ka kui võimalik (õlut)

Kui aus olla siis on neid vähevõitu ja koguaeg on milleski puudu. Üks karp on pungil ja vaja uut karpi juurde :roll: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin uudist vastlakuklist ja tekkis küsimus, kas vastlakuklid on poodides juba müügil. Suur isu tuli peale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin uudist vastlakuklist ja tekkis küsimus, kas vastlakuklid on poodides juba müügil. Suur isu tuli peale...

On! Aga kokteilimehed, kas vastlakukli maitselist vedeliku pole plaanis teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vastlakukel epiibus.....hmmm....positiivne inimestele, kes jälgivad mida söövad. Vastlakukli mahlaga ei kasva ehk perse suureks. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin uudist vastlakuklist ja tekkis küsimus, kas vastlakuklid on poodides juba müügil. Suur isu tuli peale...

varsti lõppeb hooaeg ära, hooaeg algas nädala algusea (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane saksakeelde, saad kohe vastuse. Üks tükk.

 

 

Vision Nova Replacement Coil Units - 1 stuck

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin uudist vastlakuklist ja tekkis küsimus, kas vastlakuklid on poodides juba müügil. Suur isu tuli peale...

varsti lõppeb hooaeg ära, hooaeg algas nädala algusea (teretule)

Ma laisk poekülastaja, ostan toidukraami alati nädala jagu ette :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei viitsinud uut teemat teha ja panen siia küsimuse vormis:

 

Kas on olemas mingit erilist maavälist/ebatavalise välimusega clearot? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline küsimus, mitu mahvi annab välja keskmiselt tutikas Innokin itaste vv 800mAh aku? Sõber ostis endale ja kuidagi kahtlaselt vähe peab vastu, 150 matsu ainult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...